głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Straciłam rachubę  która to noc z... teksty

xxaanaaxx dodano: 30 maja 2020

Straciłam rachubę, która to noc z rzędu. Sny o Tobie przewijają się jeden za drugim. Wolałabym żebyś wyszedł z mojej głowy, tak jakbym wymazała wspomnienia o Tobie.

Czasami są dni kiedy liczę na jego... teksty

xxaanaaxx dodano: 17 maja 2020

Czasami są dni kiedy liczę na jego odwagę, na męską decyzję, na danie mi szansy. Ciężko jest nosić spodnie tak młodej kobiecie. Nigdy nie myślałam, że jestem odważna ale w tym przypadku, to nie ja się boję, to nie ja tchórzę.

Jakbym go miała opisać w kilku... teksty

xxaanaaxx dodano: 17 maja 2020

Jakbym go miała opisać w kilku słowach? (nie) spontaniczny, (nie) romantyczny, (nie) zdecydowany. 3 słowa które opisują go wyczerpująco. Jest stonowany, poważny, zamknięty. Nie pozwala sobie na żadne uczucia, aby jakikolwiek romantyzm wkradł się w jego życie - jest przeciwnością romantycznej duszy. Spontaniczność również się go nie trzyma, nie uznaje nagłych wypadów nad jezioro, do lasu czy na spacer. Wszystko musi mieć zaplanowane od A do Z. Nie uznaje niespodzianek, zaskoczenia mnie piknikiem, czymś co nie trzyma się jego planu dnia. Nie jest zdecydowany... przynajmniej nie w stosunku do mnie, bo o swoim związku decyduje łatwo. Boi się. Myślałam, ze jest najodważniejsza osoba jaka znam ale to chyba ja nią jestem. On się boi. Boi się ryzyka, boi się zmian, boi się decyzji. To jest po prostu On. (Nie) normalny do bólu.

Obudziłam się zrezygnowana. Może... teksty

xxaanaaxx dodano: 15 maja 2020

Obudziłam się zrezygnowana. Może dobrym stwierdzeniem by było „ręce mi opadły”. Opadły mi już tak definitywnie. Coś mnie odrzuca, coś mnie zniechęca i gnębi.

 nie wiem co mi się spodobało w... teksty

xxaanaaxx dodano: 14 maja 2020

"nie wiem co mi się spodobało w tobie. może to, że kradniesz. słowa chowasz pod stół aby zamarzły na sto lat. i jeszcze to, że nie lubię ignorantów. wolę ptaki - one rozumieją. więcej niż ty. twoje wiedza opiera się o kartkę, na której ktoś. ty wierzysz w prawdę chociaż sam prawdy nie ma. nie wszystko staje się czarne jak #gniew czerwone jak miłość." ~ Kaja Kowalewska / chłód

Patrzę na Ciebie i nie widzę... teksty

xxaanaaxx dodano: 13 maja 2020

Patrzę na Ciebie i nie widzę człowieka, który dawał mi ciepło, nadzieję oraz namiastkę uczuć. I ja przestaję już czuć cokolwiek. Obumarłam w środku. Została tylko skorupa z pustym wnętrzem. Nigdy nie myślałam, że dobrniemy do tego momentu, gdzie zanim nasza relacja przerodziła się w związek już zdążyła umrzeć. Nie nacieszyłam się jeszcze Tobą, nie rozkochałam Cię w sobie. A teraz to przepadło.

Jestem zniszczona. teksty

xxaanaaxx dodano: 8 maja 2020

Jestem zniszczona.

Wszystko się gromadzi we mnie  wrze... teksty

xxaanaaxx dodano: 8 maja 2020

Wszystko się gromadzi we mnie, wrze i wybucha jak lawa z Etny. Jestem Etną, tak sobie siebie wyobrażam od jakiegoś czasu - jako wulkan. Niesprawiedliwość, Twoje oszustwo i pozbawione serca zachowania doprowadziły mnie do tego miejsca, gdzie jestem teraz. Tamta dziewczyna utonęła w lawie.

Wyjdź z mojej d...uszy. Zostaw już... teksty

xxaanaaxx dodano: 7 maja 2020

Wyjdź z mojej d...uszy. Zostaw już mnie, nie dręcz nocami.

Gromadzona wściekłość  żal i... teksty

xxaanaaxx dodano: 7 maja 2020

Gromadzona wściekłość, żal i rozczarowanie zaczęło we mnie narastać. Nie... nie mogę rozsypać się po raz kolejny. Chciałabym się rozsypać. Chciałabym, żebyś Ty mnie pozbierał. Dlaczego wydłubałeś w mojej głowie taką dziurę?

Byłeś osobą  w której... teksty

xxaanaaxx dodano: 2 maja 2020

Byłeś osobą, w której pokładałam ostatnie nadzieje i wiarę w ludzkie dobro. Byłeś osobą, która karmiła mi złudzeniami udając kogoś kim nigdy dla mnie nie była. Byłeś tym, który obiecując szczerość i szacunek, kłamał na temat udawanej i nieistniejącej miłości. Byłeś... czas przeszły. Dobrze mi było w tym zakłamanym świecie, byłam szczęśliwa w nieszczęśliwy sposób. Żyłam nadzieją i wiarą w Ciebie i we mnie, w "nas". Nie odpalałam się i starałam być dobrą osobą, bo wierzyłam, że kiedyś będziemy razem. Złudzenia, którymi mnie karmiłeś były takie prawdziwe. Czas przeszły... pokazałeś mi środkowy palec wycierając sobie moim uczuciem tyłek.

Nie pamiętam kiedy była noc  abym... teksty

xxaanaaxx dodano: 30 kwietnia 2020

Nie pamiętam kiedy była noc, abym zasnęła spokojnie dostając od niego słodkie słowa na dobranoc i wyrazy pełne miłości i szacunku. Nie pamiętam słowa „kocham” (nie) wypowiadanego z jego ust. Porzucił mnie jak wadliwy sort. Obiecał najpiękniejszy raj i odpłynął wraz ze swoimi obietnicami. Daleko. Ode mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV