głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Zmienił się... przez cały czas... teksty

xxaanaaxx dodano: 30 kwietnia 2020

Zmienił się... przez cały czas rozłąki miałam nadzieję, że to mi się tylko wydaje, że mój chory mózg próbuje stworzyć problemy tam gdzie ich nie ma. Teraz mam jednak namacalny dowód... już nie jest taki sam. Nie zostało w nim nic z tamtego mężczyzny, który w lutym wyjeżdżał. Nie ma w nim ani grama miłości, ani grama przywiązania, ani grama uwielbienia. Jest tylko jego życie i on sam dryfujący w oddali. Odpływa.

Dlaczego niszczy moje próby... teksty

xxaanaaxx dodano: 20 kwietnia 2020

Dlaczego niszczy moje próby normalności? Porównuje mnie do niej, porównuje moją chorobę do jej choroby. Jesteśmy różne, nie powinien wspominać o niej w mojej obecności. „Masz brać leki” - dobrze, wedle życzenia. 2 niebieskie 1 różowa - bo tak trzeba, 3 żółte, 2 białe , 1 pomarańczowa - bo chce.

Wstałam  włączyłam jogę... teksty

xxaanaaxx dodano: 20 kwietnia 2020

Wstałam, włączyłam jogę, zjadłam śniadanie... wybrałam farbę do włosów, zjadłam drugie śniadanie, włączyłam muzykę. Dzisiaj jest inne... jakby pozbawione wszystkiego.

Co za różnica jak to się skończy... teksty

xxaanaaxx dodano: 19 kwietnia 2020

Co za różnica jak to się skończy, skoro sam fakt że i tak to się skończy jest wystarczający? On może Cię znienawidzić i to zakończyć; może powiedzieć, że nie potrafisz zrobić o co prosi i nie wychylać się; może powiedzieć, że tego nie przepala; może nic nie mówić i będzie udawał, że coś czuje do Ciebie i że ma do Ciebie jakikolwiek szacunek. Co za różnica, który wariant się sprawdzi, skoro tak czy siak skończy się to w ten sam sposób? Od wróci do swojego idealnie poukładanego życia mając Cię całkowicie w dupie jak do tej pory. Bo przecież on nie umie się zdecydować... on po prostu nie umie Cię szanować a tym bardziej nie umie Cię kochać. Ty przegrałaś na samym stracie.

I dotarłaś do punktu w swoim życiu... teksty

xxaanaaxx dodano: 19 kwietnia 2020

I dotarłaś do punktu w swoim życiu, kiedy już na niczym Ci nie zależy. Obojętne jest czy to wszystko się skończy, czy narobisz mu kłopotów. Jesteś już na takim skraju desperacji oraz zawodu, że stąpasz po krawędzi wieżowca pijąc gin prosto z butelki. Już nie myślisz nad tym czy go ze złościsz, czy prawda o Was wyjdzie na jaw. Przecież straciłaś już wszystko co mogłaś stracić... straciłaś szacunek, straciłaś godność oraz straciłaś wszelką nadzieję, że on kiedykolwiek zechce z Tobą być. Spróbuj powiedzieć człowiekowi, któremu odebrano wszystko co miał, aby nie skakał z budynku. Wszystko mi jedno...

Ludzie  których kochałam dali mi... teksty

xxaanaaxx dodano: 18 kwietnia 2020

Ludzie, których kochałam dali mi tylko rozczarowanie.

 Cholernie trudno zachować godność... teksty

xxaanaaxx dodano: 18 kwietnia 2020

"Cholernie trudno zachować godność, gdy wschodzące słońce jest zbyt jaskrawe dla twoich gasnących oczu"

  To tylko nasza  a nie gwiazd... teksty

xxaanaaxx dodano: 18 kwietnia 2020

" To tylko nasza, a nie gwiazd naszych wina " ...

Ból wymaga żeby go czuć teksty

xxaanaaxx dodano: 17 kwietnia 2020

Ból wymaga żeby go czuć

Depresja to efekt uboczny umierania. teksty

xxaanaaxx dodano: 17 kwietnia 2020

Depresja to efekt uboczny umierania.

 Życie nie składa się – ani... teksty

xxaanaaxx dodano: 17 kwietnia 2020

"Życie nie składa się – ani głównie, ani nawet w większej części – z faktów i wydarzeń. Składa się głównie z burzy myśli, która nieustannie szaleje w umyśle." Mark Twain

Nie da się zabić kogoś  kto od... teksty

xxaanaaxx dodano: 17 kwietnia 2020

Nie da się zabić kogoś, kto od dawna nie żyje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV