głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wirujacapasja Położyłam serce na parapecie i wyszłam na spotkanie z Tobą. Ożesz w mordę aż mi łzy w oczach stanęły. Śliczne a zarazem smutne. Kolejny raz powiedział że jestem

wirujacapasja

wirujacapasja.moblo.pl
Położyłam serce na parapecie i wyszłam na spotkanie z Tobą.
Położyłam serce na parapecie i... teksty

wirujacapasja dodano: 3 sierpnia 2010

Położyłam serce na parapecie i wyszłam na spotkanie z Tobą.

Ożesz w mordę  aż mi łzy w oczach stanęły. Śliczne  a zarazem smutne. teksty wirujacapasja dodał komentarz: Ożesz w mordę, aż mi łzy w oczach stanęły. Śliczne, a zarazem smutne. do wpisu 3 sierpnia 2010
Kolejny raz powiedział  że jestem... teksty

wirujacapasja dodano: 3 sierpnia 2010

Kolejny raz powiedział, że jestem zajebista. Zajebista to może być promocja na karkówkę w Tesco ! Ja powinnam być w jego oczach wspaniała, wyjątkowa.

Pojechaliśmy pociągiem za miasto... teksty

wirujacapasja dodano: 3 sierpnia 2010

Pojechaliśmy pociągiem za miasto, zatrzymując się w drewnianej chatce. Po całym dniu zwiedzania okolicy wróciliśmy do pokoju, by zjeść kolacje. Po pewnej chwili zaczęłam jak pokurwiona chodzić tam i z powrotem.Spytałeś, co mi jest, odpowiedziałam ze złością na twarzy, że skończyły mi się szlugi.Milcząc wyszedłeś nie zamykając drzwi. Pomyślałam, że znowu się wkurzyłeś o to, że nie mogę żyć bez papierosów i unikając awantury poszedłeś ochłonąć. Nie było Cię dość długo, nie wziąłeś ze sobą telefonu. Zaczęłam się martwić. Przyszedłeś po półtorej godziny, dochodziła dwunasta w nocy. Wszedłeś do środka i zacząłeś od progu: -Przepraszam, ale wszystkie sklepy w okolicy były już zamknięte. Byłem na stacji. -Na stacji? -spytałam zaskoczona. Wręczając mi paczkę Marlboro do ręki odpowiedziałeś: -Wybacz, ale wziąłem te. Nie było mentolowych. I jak Cię tu nie kochać wariacie. Paczką celnie trafiłam do kosza, po czym tuląc się do Ciebie powiedziałam: -Odtąd Ty kochanie będziesz moim jedynym nałogiem.

Dałeś mi kluczę do swojego... teksty

wirujacapasja dodano: 3 sierpnia 2010

Dałeś mi kluczę do swojego mieszkania, mówiąc, że mam przygotowaną koszulkę do spania. Gdy nie będę chciała wracać do domu po imprezie na kacu, zaproponowałeś, że ja będę spała na twym łóżku, Ty na materacu. Dziękując dodałam: ‘Ten gest znaczy dla mnie wiele’ Stwierdziłeś z uśmiechem na twarzy: ‘ Od tego są przyjaciele’.

Myślisz suko  że błyszczysz  chyba... teksty

wirujacapasja dodano: 3 sierpnia 2010

Myślisz suko, że błyszczysz, chyba ilością pod tapetą pryszczy Tu nie chodzi o błysk, który zaraz przeminie, bo mój rap nigdy nie zginie. Będzie świecił blaskiem księżyca i słońca. On będzie wieczny do samego końca. W sumie to nie będzie końca, będzie trwać dłużej niż wszystkie galaktyki, bo wieczne w tym rapie są moje słowa i rytm tej muzyki. Nie potrzebna mi sława i chwała, bo hiphopowa kultura coś więcej mi dała. Dała mi wolność i siłę ducha. Nie chcesz to mnie nie słuchaj.

   Paradoksalnie Cie kochałem .... teksty

wirujacapasja dodano: 2 sierpnia 2010

- "Paradoksalnie Cie kochałem". - Paradoksalnie to ty teraz mnie możesz w dupę pocałować !

Wiara czyni cuda   gówno prawda. Nie... teksty

wirujacapasja dodano: 2 sierpnia 2010

Wiara czyni cuda - gówno prawda. Nie zawsze, przede wszystkim istotne jest to w co się wierzy.

Obiecywałeś wspólny dom... teksty

wirujacapasja dodano: 2 sierpnia 2010

Obiecywałeś wspólny dom, przysięgę przed Bogiem i dziewięciomiesięczne oczekiwanie na cud. Puste słowa bez pokrycia-głupia wierzyłam.Teraz idziesz z tą swoją lalunią dumnie przez miasto. Zabawne, nazywasz ją "kobietą swojego życia",ale to jestem w stanie zrozumieć - jest tak samo pusta jak ty, lecz nie mogę pojąć jak mogła usunąć wasze dziecko ? Czy ty jesteś takim skurwielem bez serca, czy to ona jest zimną wyrachowaną szmatą ?

Dziesiątki wspólnych zdjęć   nie... teksty

wirujacapasja dodano: 2 sierpnia 2010

Dziesiątki wspólnych zdjęć - nie będę ich palić, targać, wyrzucać. Wyślę Ci je pocztą z dopiskiem ps. : Pamiętasz ?!. Może wtedy idioto zrozumiesz co straciłeś.

Nad nami płynie każda wspólna... teksty

wirujacapasja dodano: 1 sierpnia 2010

Nad nami płynie każda wspólna chwila, ten cudowny czas.

Zasnęłam w słuchawkach na uszach i... teksty

wirujacapasja dodano: 1 sierpnia 2010

Zasnęłam w słuchawkach na uszach i prosiłam Boga, by choć tej nocy pozwolił mi o tobie nie myśleć. Przebudziłam się o czwartej nad ranem, a piosenka jak na złość zacięła się na fragmencie : "(...) nie zostawiaj mnie bo ja nadal kocham Cię !".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV