głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wirujacapasja CZ.1 Minęliśmy się w centrum handlowym. Zawsze myślałam że gdy przypadkiem trafimy na siebie to powiem ci jaki z ciebie dupek a ja obojętnie przechodząc powiedz

wirujacapasja

wirujacapasja.moblo.pl
CZ.1 Minęliśmy się w centrum handlowym. Zawsze myślałam że gdy przypadkiem trafimy na siebie to powiem ci jaki z ciebie dupek a ja obojętnie przechodząc powiedziałam
CZ.1 Minęliśmy się w centrum... teksty

wirujacapasja dodano: 17 sierpnia 2010

CZ.1 Minęliśmy się w centrum handlowym. Zawsze myślałam, że gdy przypadkiem trafimy na siebie to powiem ci jaki z ciebie dupek, a ja obojętnie przechodząc powiedziałam ci "-cześć". Już zdążyłam wyjść z budynku i przechodzić na pasy, gdy nagle usłyszałam "-czekaj". Zapytałeś czy mam czas, odpowiedziałam "-może, a co ?". "-pogadamy". "-nie wiem o czym, ale dobra", "- a mogłabyś odprowadzić mnie na pks?". Zgodziłam się. Po drodze pytałeś co u mnie i takie tam. Spokojnie opowiedziałam ci na twoje pytanie.. Gdy doszliśmy na miejsce rzuciłam odchodząc "cześć".

CZ.2 Z początku analizując tą... teksty

wirujacapasja dodano: 17 sierpnia 2010

CZ.2 Z początku analizując tą sytuację byłam na siebie wściekła że zareagowałam tak spokojnie. Dopiero potem zdałam sobie sprawę że właśnie ciebie ten spokój dobijał. Zawsze spodziewałeś się wybuchu z mojej strony a tu obojętnie gdyby nigdy nic szłam obok ciebie opowiadając jak dobrze mi się wiedzie. Czułam satysfakcję bo dopiero teraz zrozumiałam że dotarło do ciebie co straciłeś. Już wcześniej dawałeś mi to odczuć pisząc sms pełne skruchy. Wszystkie olewałam wyłącznie raz ci odpisałam : „ Nie łudź się że coś zmienisz. Trzeba ponosić odpowiedzialność za własne słowa. ciebie już nie ma. Jesteś zamkniętym rozdziałem mojego życia. Zrozum to w końcu.” Naprawdę dzisiaj odczułam że zrozumiałeś błąd i stratę. Widziałam to w twoich oczach ale wiesz nie jest mi ciebie wcale żal. I nawet nie zasługujesz na pisane „ty cię itd.” z dużej litery. Żegnaj !

Obca samej sobie. teksty

wirujacapasja dodano: 15 sierpnia 2010

Obca samej sobie.

Nie jestem taką grzeczną... teksty

wirujacapasja dodano: 13 sierpnia 2010

Nie jestem taką grzeczną dziewczynką jak myślisz i muszę się teraz przyznać, że uwielbiałam gdy trzymał dłoń na mojej pupie lub biodrze i mocno do siebie tulił przy tym czule całując.

Wybrałam się do kina tym razem sama... teksty

wirujacapasja dodano: 10 sierpnia 2010

Wybrałam się do kina tym razem sama, by oglądnąć ten film jeszcze raz. Chciałam sprawdzić czy film był świetny czy w Twoim towarzystwie czułam się tak dobrze. Potwierdziła się druga opcja...

Zasypiałam przy bajkach mojej babci... teksty

wirujacapasja dodano: 9 sierpnia 2010

Zasypiałam przy bajkach mojej babci, była w tym mistrzem, ale ty normalnie bijesz wszystkie rekordy ! Ledwo otworzysz usta a już ziewam.

Prawie już zasypiałam  gdy wszedł... teksty

wirujacapasja dodano: 8 sierpnia 2010

Prawie już zasypiałam, gdy wszedł do mojego pokoju. W mgnieniu oka pojawił się przy moim boku, czule całując w policzek powiedział : " Twoja mama mnie wpuściła, przyszedłem jedynie po to, by życzyć Ci miłej nocy kochanie.

Nie kochałam go  nie poszłabym za... teksty

wirujacapasja dodano: 7 sierpnia 2010

Nie kochałam go, nie poszłabym za nim w ogień, a jednak coś nie pozwala mi o nim zapomnieć? Nie myślę o nim non stop, lecz gdy pojawia się w moich myślach czuję tęsknotę. Dlaczego ? Przecież to nie była miłość. Kiedyś miliony sms teraz od święta " Co tam ? ". Postanowiłam zamknąć ten rozdział w swoim życiu, każdy poszedł w swoją stronę. Nie możemy nagle pojawiać się w swoim życiu, a potem znikać. To jest bez sensu.

Pozbyłam się wszystkiego co mi się... teksty

wirujacapasja dodano: 6 sierpnia 2010

Pozbyłam się wszystkiego co mi się z tobą kojarzy. To dlaczego nie mogę zapomnieć obrazu twojej twarzy ?!

Mimo  że nie najlepiej pływam to w... teksty

wirujacapasja dodano: 5 sierpnia 2010

Mimo, że nie najlepiej pływam to w momencie gdy ona tonie skoczę za nią. Jest możliwość, że ją uratuje, lub razem spadniemy na dno.

Po prostu świetne! teksty wirujacapasja dodał komentarz: Po prostu świetne! do wpisu 4 sierpnia 2010
Wiesz  nadal trzymam ten bilet... teksty

wirujacapasja dodano: 4 sierpnia 2010

Wiesz, nadal trzymam ten bilet, który skasowałam jadąc na spotkanie z tobą. Pięknie wystrojona tak jak lubisz z delikatnym makijażem. Pół dnia się szykowałam tylko po to, by czekać jak głupia na ciebie. Po godzinie otrzymać sms " Nie czekaj na mnie. Z nami koniec! ". Data i godzina na tym skrawku papieru przypominają mi, by nigdy więcej w życiu nie popełnić takiego błędu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV