głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Pokocham gdy będę szła obok Ciebie nie za Tobą. Gdy zakochasz się w moich łzach nie uśmiechu. Gdy zrozumiesz to co we mnie skomplikowane i uwielbisz to co najmr

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Pokocham gdy będę szła obok Ciebie nie za Tobą. Gdy zakochasz się w moich łzach nie uśmiechu. Gdy zrozumiesz to co we mnie skomplikowane i uwielbisz to co najmro
Pokocham  gdy będę szła obok... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Pokocham, gdy będę szła obok Ciebie, nie za Tobą. Gdy zakochasz się w moich łzach, nie uśmiechu. Gdy zrozumiesz to, co we mnie skomplikowane i uwielbisz to, co najmroczniejsze. Pokocham, gdy będziesz zdobywał mnie po kawałku i nie posiądziesz całkowicie. Pokocham.

 Dostrzegaj różnicę między... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie, a tymi, którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą."

'Piękno  które widzisz we mnie jest... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

'Piękno, które widzisz we mnie jest odbiciem ciebie.'

Naucz się wykorzystywać w życiu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Naucz się wykorzystywać w życiu okazje, jednocześnie nie wykorzystując ludzi.

Przyglądasz mi się uważnie.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Przyglądasz mi się uważnie. Komentując niewybrednie wygląd, sposób bycia czy rozsądek. Nie rozumiesz kim jestem, co w życiu przeszłam i w jaki sposób mnie to ukształtowało. Uparcie szukasz odpowiedzi na pytanie co we mnie fascynuje mężczyzn, co przyciąga przyjaciół, za co kochają mnie zwierzęta. Moją wrażliwość nazywasz głupotą, miłość do życia – szaleństwem a tolerancyjność – ignorancją. Nie rozumiesz, że kobiecość nie kryje się jedynie pod obcisłą sukienką, kryje się dużo głębiej, pod skórą, na dnie serca. Możesz założyć pończochy, wysokie szpilki i gorset. Możesz upiąć włosy najlepiej jak potrafisz, dokleić rzęsy i pomalować na czerwono usta. Możesz dążyć do celu po trupach, śmiać się ironicznie i kokietować w każdej nadążającej się okazji ale nie mając w sobie wrażliwości, nigdy nie nazwę cię kobiecą. Kobiecość to delikatność, wrażliwość i dobro. Kobiecość to elegancja, empatia i troska o innych. Nie zrozum mnie źle ale nigdy nie będziesz kobieca, nie potrafiąc być dobrym człowiekiem.

Trzymaj się z daleka od negatywnych... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Trzymaj się z daleka od negatywnych ludzi. Mają oni bowiem problem na każde rozwiązanie.

 Miłość nie nakłada obrączki i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Miłość nie nakłada obrączki i nie ściąga obrączki. Miłość nie poślubia ani się nie rozwodzi. Miłość nie włóczy się po sądach. Miłość się nie procesuje. Miłość nie przysięga i nie krzywoprzysięga. Miłość nie potrzebuje zapewnień o lojalności, wierności, wzajemności. Miłość nie potrzebuje wdzięczności. Miłość nie dzieli się na osobową i bezosobową. Miłość nie jest rozdarciem pomiędzy jednym a drugim ani pomiędzy jednym a wszystkim.

 Dotyk... dotyk to jeden z... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Dotyk... dotyk to jeden z najsilniejszych przejawów miłości, burzący mury i umacniający związek. Dotknąć kogoś to dotknąć jego duszy. Dlatego, gdy jest nam źle, jesteśmy obrażeni, mówimy „nie dotykaj mnie”. Przytulaj człowieka, którego kochasz tak często, jak jest to możliwe. Trzymajcie się za ręce. Kiedy dotykamy kogoś z czułością, zmienia się nasza fizjologia oraz fizjologia dotykanej osoby. Zmniejsza się poziom hormonów stresu, odpręża się system nerwowy, zwiększa się odporność, polepsza się stan emocjonalny. Więcej przytulania, więcej dotyku - naprawdę poczujecie się lepiej...."

Powietrze jest tak ciężkie  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Powietrze jest tak ciężkie, że zastyga jeszcze zanim trafi do płuc, zatrzymuje się w przełyku, dławi. Minuty spływają po szybach, odbijają się od ścian, skaczą po meblach, zazębiają się w godziny. Jestem tu. Jestem teraz. Jestem. A jednak wszystko dzieje się obok, lekko odsunięte. Myśli płynnie przełamują się w obrazy, obrazy w słowa, słowa w dźwięki. Filmy. Zdania. Melodie. Milczę. Nie mam siły mówić.

“To  że coś nie trwa wiecznie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

“To, że coś nie trwa wiecznie, nie oznacza, że nie jest warte chwili.”

 Depresja – kiedy bardzo chcesz do... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Depresja – kiedy bardzo chcesz do domu, ale jesteś już w domu."

 Dlatego nie zamierzałam tłumaczyć... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Dlatego nie zamierzałam tłumaczyć, jak się dziś czuję. Równie dobrze mogłabym opowiadać niewidomemu o kolorach."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV