głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Legendę marki buduje osobowość wizjonera. Byłeś kiedyś zakochany? To okropne prawda? Sprawia że robisz się taki wrażliwy. Otwiera twoją pierś i twoje serce a to

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Legendę marki buduje osobowość wizjonera.
Legendę marki buduje osobowość... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Legendę marki buduje osobowość wizjonera.

Byłeś kiedyś zakochany? To okropne... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Byłeś kiedyś zakochany? To okropne, prawda? Sprawia, że robisz się taki wrażliwy. Otwiera twoją pierś i twoje serce, a to znaczy, że ktoś może wniknąć w głąb ciebie i okropnie cię zranić. Budujesz wokół siebie ochronny krąg, latami tworzysz zbroję, by nic cię nie dosięgło, a potem jeden durny facet, nie różny od innych durnych facetów, wkracza w twoje durne życie... a ty dajesz mu część siebie. Nie prosi o to; któregoś dnia robi coś durnego, na przykład cię całuję albo uśmiecha się, i twoje życie przestaje należeć do ciebie. Miłość bierze zakładników, wnika w głąb ciebie, pożera cię i pozostawia zapłakaną w ciemności, w której zwykłe zdanie takie jak "może powinniśmy zostać przyjaciółmi" albo "bystra uwaga" zamienia się w szklaną drzazgę, wędrującą wprost do twego serca. To boli, nie tylko w wyobraźni, nie tylko w umyśle, to ból duszy, ból ciała, prawdziwy ból, który wdziera się w głąb ciebie i rozszarpuje cię na strzępy. Nic nie powinno tak ranić. Zwłaszcza miłość.

O myślenie nikt Was nie prosi  ale... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

O myślenie nikt Was nie prosi, ale się kurwa nauczcie dostrzegać problem w problemie, przyczynę w przyczynie, a człowieka w człowieku. A jak nie jesteś w stanie to chociaż mordę zamknij.

Kobiety chcą w życiu określonych... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Kobiety chcą w życiu określonych rzeczy. Chcą zakładania rano męskich, białych koszul. Chcą rzucić wszystko, wyjechać nad morze i zbierać muszle idąc wzdłuż wybrzeża. Chcą pić Coronę na tle wbitych w ziemię starych pali i opartych o nie desek surfingowych. Uprawiać seks, po którym powiedzą, że byliście tak napaleni, że nawet nie doszliście do łóżka, zamiast grzecznie kochać się po pościeleniu łóżka i myciu zębów przez obowiązkowe pięć minut. Chcą żeby ktoś ją przerzucił przez ramię i zaniósł na najstraszniejszą atrakcję w lunaparku i krzyczał na niej razem z nią, a później kupił watę cukrową, której nie będziecie mieli siły zjeść. Chcą dostać sukienkę i pójść na kolację na miasto nie mając na sobie bielizny. Chcą stać z kimś na balkonie na szóstym piętrze, patrzeć na zapalone w wieżowcach światła i rozmawiać o przyszłości. Chcą wyjechać razem na festiwal i śpiewać podczas koncertów. Chcą kolekcjonować chwile, które nie wyblakną po latach, bo jedynym sensem życia jest jego przeżywanie.

 Jeśli udało ci się kogoś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Jeśli udało ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania, niż jesteś wart."

 Spokój wewnętrzny. To dla mnie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Spokój wewnętrzny. To dla mnie jedyne kryterium. Jeżeli zdarzy mi się osiągnąć przy kimś spokój wewnętrzny, to wówczas z tym kimś zostaję. Dopóty, dopóki ten spokój nie zniknie.

Rób co chcesz  bylebyś nie został... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Rób co chcesz, bylebyś nie został tchórzem, kłamcą, emocjonalnym oszustem, dziwką; wolałabym mieć raka niż nieszczere serce. To nie kwestia pobożności tylko zdrowego rozsądku. Rak może cię wykończyć, nieszczerość zrobi to na pewno."

Najgorsze co można zrobić  to... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Najgorsze co można zrobić, to zacząć być z osobą, którą od początku chce się zmienić. Od której oczekuje się, żeby była bardziej lub mniej. Bardziej zaradna, bardziej czuła, bardziej atrakcyjna. Mniej agresywna, mniej zazdrosna, mniej ambitna. Docierać można się w drobiazgach: sposobie komunikacji, rutynie dnia, tym żeby ktoś wstawiał naczynia do zmywarki albo w ustalaniu czy mieszkać w Warszawie czy Krakowie, ale nie można oczekiwać od kogoś posiadania innej osobowości. To może prowadzić do wielu rzeczy: do zmarnowania kawałków żyć dwóch osób, do poczucia bezsilności i do setek kilogramów sprzeczek i kłótni - ich wszystkich można byłoby uniknąć gdyby miało się świadomość, że ludzie są takimi osobami, jakimi są i mają do tego święte prawo. Tu nie chodzi o to, żeby zmuszać kogoś do wpasowania się w naszą wizję. Tu chodzi o znalezienie kogoś, kto do tej wizji już pasuje albo o zmianę wizji, jeśli nikt nie może jej sprostać.

“Bo kiedy człowiek jest zakochany... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“Bo kiedy człowiek jest zakochany, świat jest jaśniejszy. Bardziej słoneczny. Powietrze pachnie bardziej kwiatowo, a Twoje włosy są bardziej jedwabiste i nagle łapiesz się na tym, że uśmiechasz się do dzieci, obcych ludzi i par staruszków spacerujących po plaży, trzymających się za ręce. Uśmiechasz się, bo dopuszczono Cię do jednej z największych tajemnic życia.”

 Jeśli nie zamienisz swojego życia... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Jeśli nie zamienisz swojego życia w opowieść, staniesz się tylko fragmentem cudzej historii."

“Nic nie robi kobietom tak dobrze... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“Nic nie robi kobietom tak dobrze, jak miłość.”

“ …  tylko chłopiec szuka... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“(…) tylko chłopiec szuka dziewczyny, z którą się prześpi. Mężczyzna szuka kobiety, przy której się obudzi.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV