głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Kontrola jest tylko iluzją i potęguje nasze napięcie. Gdy okazuje się że czegoś nie kontrolujemy a zawsze czegoś nie kontrolujemy dostajemy szału. Kto jest temu

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Kontrola jest tylko iluzją i potęguje nasze napięcie. Gdy okazuje się że czegoś nie kontrolujemy a zawsze czegoś nie kontrolujemy dostajemy szału. Kto jest temu wi
Kontrola jest tylko iluzją i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Kontrola jest tylko iluzją i potęguje nasze napięcie. Gdy okazuje się, że czegoś nie kontrolujemy, a zawsze czegoś nie kontrolujemy, dostajemy szału. Kto jest temu winien? Tylko my sami, bo wyobrażamy sobie, że mamy na coś wpływ poza sobą

  Wiem  że cudownie pachniesz.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

" Wiem, że cudownie pachniesz. Pachniesz domem"...

 Jestem tu tylko trochę. Gdzie jest... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Jestem tu tylko trochę. Gdzie jest reszta, nie wiem."

 Ludzie odchodzą. Na zawsze i na... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Ludzie odchodzą. Na zawsze i na mniej zawsze - to zależy. Jedni zostawiają za sobą pocałunki, spojrzenia w kształcie motyli, kryształy w kieliszkach, słowa i ręce. Inni - warkocze zdarzeń, sentymenty, stare płyty, blask. Są też jednak i tacy, po których zostają ścieki, złe słowa, żale i gównoprawdy."

Zapewne tego  co chcę teraz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Zapewne tego, co chcę teraz powiedzieć nie zrozumiesz, jednak pewnego dnia zdasz sobie z tego sprawę, że sposobem na przyjaźń, jak uważam, jest znalezienie ludzi, którzy są lepsi niż ty sam. Nie mądrzejszych, nie fajniejszych, lecz bardziej szczodrych, hojniejszych oraz takich, którzy potrafią wybaczać. Gdy już ich znajdziesz, doceniaj ich za to czego mogą cię nauczyć i staraj się ich słuchać, kiedy będą mówić coś o tobie, nie ważne jak złe lub dobre by to było. Przede wszystkim jednak ufaj im, co okaże się być najtrudniejszą rzeczą, jednak najlepszą z możliwych.

Legendę marki buduje osobowość... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Legendę marki buduje osobowość wizjonera.

Byłeś kiedyś zakochany? To okropne... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Byłeś kiedyś zakochany? To okropne, prawda? Sprawia, że robisz się taki wrażliwy. Otwiera twoją pierś i twoje serce, a to znaczy, że ktoś może wniknąć w głąb ciebie i okropnie cię zranić. Budujesz wokół siebie ochronny krąg, latami tworzysz zbroję, by nic cię nie dosięgło, a potem jeden durny facet, nie różny od innych durnych facetów, wkracza w twoje durne życie... a ty dajesz mu część siebie. Nie prosi o to; któregoś dnia robi coś durnego, na przykład cię całuję albo uśmiecha się, i twoje życie przestaje należeć do ciebie. Miłość bierze zakładników, wnika w głąb ciebie, pożera cię i pozostawia zapłakaną w ciemności, w której zwykłe zdanie takie jak "może powinniśmy zostać przyjaciółmi" albo "bystra uwaga" zamienia się w szklaną drzazgę, wędrującą wprost do twego serca. To boli, nie tylko w wyobraźni, nie tylko w umyśle, to ból duszy, ból ciała, prawdziwy ból, który wdziera się w głąb ciebie i rozszarpuje cię na strzępy. Nic nie powinno tak ranić. Zwłaszcza miłość.

O myślenie nikt Was nie prosi  ale... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

O myślenie nikt Was nie prosi, ale się kurwa nauczcie dostrzegać problem w problemie, przyczynę w przyczynie, a człowieka w człowieku. A jak nie jesteś w stanie to chociaż mordę zamknij.

Kobiety chcą w życiu określonych... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Kobiety chcą w życiu określonych rzeczy. Chcą zakładania rano męskich, białych koszul. Chcą rzucić wszystko, wyjechać nad morze i zbierać muszle idąc wzdłuż wybrzeża. Chcą pić Coronę na tle wbitych w ziemię starych pali i opartych o nie desek surfingowych. Uprawiać seks, po którym powiedzą, że byliście tak napaleni, że nawet nie doszliście do łóżka, zamiast grzecznie kochać się po pościeleniu łóżka i myciu zębów przez obowiązkowe pięć minut. Chcą żeby ktoś ją przerzucił przez ramię i zaniósł na najstraszniejszą atrakcję w lunaparku i krzyczał na niej razem z nią, a później kupił watę cukrową, której nie będziecie mieli siły zjeść. Chcą dostać sukienkę i pójść na kolację na miasto nie mając na sobie bielizny. Chcą stać z kimś na balkonie na szóstym piętrze, patrzeć na zapalone w wieżowcach światła i rozmawiać o przyszłości. Chcą wyjechać razem na festiwal i śpiewać podczas koncertów. Chcą kolekcjonować chwile, które nie wyblakną po latach, bo jedynym sensem życia jest jego przeżywanie.

 Jeśli udało ci się kogoś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Jeśli udało ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania, niż jesteś wart."

 Spokój wewnętrzny. To dla mnie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Spokój wewnętrzny. To dla mnie jedyne kryterium. Jeżeli zdarzy mi się osiągnąć przy kimś spokój wewnętrzny, to wówczas z tym kimś zostaję. Dopóty, dopóki ten spokój nie zniknie.

Rób co chcesz  bylebyś nie został... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

Rób co chcesz, bylebyś nie został tchórzem, kłamcą, emocjonalnym oszustem, dziwką; wolałabym mieć raka niż nieszczere serce. To nie kwestia pobożności tylko zdrowego rozsądku. Rak może cię wykończyć, nieszczerość zrobi to na pewno."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV