głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wiewioreczka86

Jedyna słuszna droga prowadzi pod górę.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Jedyna słuszna droga prowadzi pod górę.

 Potem płakałam ponieważ zbyt dużo myślę zbyt dużo chcę i zbyt dużo martwię się o przyszłość .

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Potem płakałam, ponieważ zbyt dużo myślę, zbyt dużo chcę i zbyt dużo martwię się o przyszłość".

 Ludzie którzy ciągle odkładają na jutro robienie tego na czym im naprawdę najbardziej zależy stają się niewolnikami własnego rozgoryczenia i rozczarowania.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

"Ludzie, którzy ciągle odkładają "na jutro" robienie tego, na czym im naprawdę najbardziej zależy, stają się niewolnikami własnego rozgoryczenia i rozczarowania."

 Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

"Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić."

“Największym zagrożeniem dla miłości nie są okoliczności lecz brak uwagi. Nie zaniedbujemy bowiem innych dlatego że przestaliśmy ich kochać lecz przestaliśmy ich kochać dlatego że ich zaniedbaliśmy.”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Największym zagrożeniem dla miłości nie są okoliczności, lecz brak uwagi. Nie zaniedbujemy bowiem innych dlatego, że przestaliśmy ich kochać, lecz przestaliśmy ich kochać dlatego, że ich zaniedbaliśmy.”

“Ani słowa. Jeśli panu się wydaje że jest pan jedynym któremu doskwiera ból istnienia to się pan myli.”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Ani słowa. Jeśli panu się wydaje, że jest pan jedynym, któremu doskwiera ból istnienia, to się pan myli.”

“Jestem zmęczony. Zbyt zmęczony by akceptować perspektywę końców które są początkami od których trzeba wszystko zaczynać od nowa.”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Jestem zmęczony. Zbyt zmęczony, by akceptować perspektywę końców, które są początkami, od których trzeba wszystko zaczynać od nowa.”

 Są różne rodzaje tęsknot. Czy mówił ci ktoś o tym? Inaczej tęskni się za kimś gdy wiesz że jeszcze zobaczysz tę osobę i inaczej kiedy ona już nigdy do ciebie nie wróci. Są tęsknoty dobre i złe. Dobre to takie przy których pomimo wszystko jesteś szczęśliwy. Wtedy oczekiwanie działa na ciebie kojąco jak opatrunek na udręczone serce. Natomiast złe tęsknoty łamią ci ten właśnie mięsień rozrywają duszę i wyciskają łzy spod powiek. Te pierwsze wskrzeszają drugie zaś odbierają chęci do dalszego życia.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

"Są różne rodzaje tęsknot. Czy mówił ci ktoś o tym? Inaczej tęskni się za kimś, gdy wiesz, że jeszcze zobaczysz tę osobę i inaczej, kiedy ona już nigdy do ciebie nie wróci. Są tęsknoty dobre i złe. Dobre to takie, przy których pomimo wszystko jesteś szczęśliwy. Wtedy oczekiwanie działa na ciebie kojąco, jak opatrunek na udręczone serce. Natomiast złe tęsknoty łamią ci ten właśnie mięsień, rozrywają duszę i wyciskają łzy spod powiek. Te pierwsze wskrzeszają, drugie zaś odbierają chęci do dalszego życia."

“Niektórzy twierdzą że każda absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy które ceny nie mają są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym że raz utracone są utracone na zawsze. ”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze. ”

“Moim najlepszym przyjacielem jest ten który wydobywa ze mnie to co jest we mnie najlepsze.”  ...

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Moim najlepszym przyjacielem jest ten, który wydobywa ze mnie to, co jest we mnie najlepsze.” / ...

“Śmiech to zdolność człowieka do obrony przed światem przed sobą. Pozbawić go tej zdolności to uczynić go bezbronnym.”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Śmiech to zdolność człowieka do obrony przed światem, przed sobą. Pozbawić go tej zdolności to uczynić go bezbronnym.”

“Ból to wcale nie znaczy dostać lanie aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam że zaraz przez to umrzemy i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia że nie chce nam się ruszać ani ręką ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce.”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV