głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wiewioreczka86

Ci ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy jak te słowa działają. Komentarze typu idź się zabij  jesteś chujowa  naprawdę dotykają. Nieważne czy są w życiu czy w internecie. Jeżeli ktoś ma naprawdę nasyfione w głowie bierze wszystko do siebie. Wszystko dosłownie wszystko. Więc dobrze przemyśl zanim coś powiesz.

zuzaalala dodano: 3 godziny temu

Ci ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak te słowa działają. Komentarze typu "idź się zabij", "jesteś chujowa", naprawdę dotykają. Nieważne czy są w życiu, czy w internecie. Jeżeli ktoś ma naprawdę nasyfione w głowie bierze wszystko do siebie. Wszystko, dosłownie wszystko. Więc dobrze przemyśl zanim coś powiesz.

mam stale wrażenie że Ci czegoś ważnego nie powiedziałam. Jest to uczucie które się zawsze powtarza kiedy jesteś daleko.

jednorazowagra dodano: 3 godziny temu

mam stale wrażenie, że Ci czegoś ważnego nie powiedziałam. Jest to uczucie, które się zawsze powtarza, kiedy jesteś daleko.

“Zastanów się raz zanim coś dasz dwa razy zanim coś przyjmiesz i tysiąc razy zanim czegoś zażądasz.”

jednorazowagra dodano: 3 godziny temu

“Zastanów się raz, zanim coś dasz, dwa razy zanim coś przyjmiesz, i tysiąc razy zanim czegoś zażądasz.”

Było dobrze wystarczyło kilka zdań kilka słów. I już nie jest dobrze nie jest nawet okej.

zuzaalala dodano: wczoraj o 19:07

Było dobrze, wystarczyło kilka zdań, kilka słów. I już nie jest dobrze, nie jest nawet okej.

Nie umiem znaleźć nikogo odkąd się z nim pożegnałam. Nie poznałam ani jednej nowej osoby. Nie wiem co się stało chyba boję się odrzucenia. To straszne. Paraliżuje mnie strach chore.

zuzaalala dodano: wczoraj o 19:01

Nie umiem znaleźć nikogo odkąd się z nim pożegnałam. Nie poznałam ani jednej nowej osoby. Nie wiem co się stało, chyba boję się odrzucenia. To straszne. Paraliżuje mnie strach, chore.

Wkurwiają mnie osoby które uważają że wszyscy w moim wieku wyolbrzymiają problemy. Że my ich w ogóle nie mamy. Wkurwiają mnie kiedy mówią że przesadzam gdy mówię im co jest nie tak.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 21:18

Wkurwiają mnie osoby, które uważają, że wszyscy w moim wieku wyolbrzymiają problemy. Że my ich w ogóle nie mamy. Wkurwiają mnie, kiedy mówią, że przesadzam, gdy mówię im, co jest nie tak.

Nie umiem się nie uśmiechać to mój system obronny.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 21:11

Nie umiem się nie uśmiechać, to mój system obronny.

Pokazałam im kiedyś co jest w środku mnie. Nie zrozumieli wyśmiali. Wtedy postawiłam gruby mur między nimi a mną.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 21:11

Pokazałam im kiedyś co jest w środku mnie. Nie zrozumieli, wyśmiali. Wtedy postawiłam gruby mur między nimi a mną.

Jakoś tak ciężko było mi tobie powiedzieć co czuję gdy do mnie mówisz.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 21:08

Jakoś tak ciężko było mi tobie powiedzieć co czuję, gdy do mnie mówisz.

To niby rok tak mały okres czasu. Mały roczek a jak zmienił tych ludzi. Kocham tych ludzi sprzed roku. Teraz się zepsuli. Zmienili się o 180°.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 20:57

To niby rok, tak mały okres czasu. Mały roczek, a jak zmienił tych ludzi. Kocham tych ludzi sprzed roku. Teraz się zepsuli. Zmienili się o 180°.

Lubie tego zjeba. Ale on chyba uważa mnie za kogoś do kogo można napisać kiedy się nudzi. Nienawidzę być kimś takim a tak wiele ludzi mnie tak traktuje.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Lubie tego zjeba. Ale on chyba uważa mnie za kogoś, do kogo można napisać kiedy się nudzi. Nienawidzę być kimś takim, a tak wiele ludzi mnie tak traktuje.

Jebana suka uważała się za moją najlepszą przyjaciółkę a wmawiała mi że to ja jestem skurwionym gównem. Że nie powinnam w ogóle wychodzić z domu bo wyglądam okropnie czyli jak zawsze. Słuchałam jej bo była moją najlepszą przyjaciółką.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Jebana suka uważała się za moją najlepszą przyjaciółkę a wmawiała mi, że to ja jestem skurwionym gównem. Że nie powinnam w ogóle wychodzić z domu, bo wyglądam okropnie, czyli jak zawsze. Słuchałam jej, bo była moją najlepszą przyjaciółką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV