głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 W kółko słyszę tylko: kobiety nie wiedzą czego chcą . Wiedzą kurwa. Oczywiście że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym że gdyby zaczęły sięgać po to

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
W kółko słyszę tylko: kobiety nie wiedzą czego chcą . Wiedzą kurwa. Oczywiście że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym że gdyby zaczęły sięgać po to cze
   W kółko słyszę tylko:  kobiety... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"- W kółko słyszę tylko: "kobiety nie wiedzą czego chcą". Wiedzą, kurwa. Oczywiście, że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym, że gdyby zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że ty niekoniecznie jesteś na tej liście."

  …  bo przecież nie po to kładę... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"(…) bo przecież nie po to kładę się spać, by sny o wolności przerywały mi rozklekotane tramwaje. (…) I nie po to mam płuca, by je gwałcić fabrycznym dymem. (…) bo nie po to mam oczy, by je drażnić widnokresem z betonu. (…) I nie po to mam serce, by mi pękało na środku pustej ulicy milionowego miasta."

 Nie chcę się bawić w... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Nie chcę się bawić w filozofowanie, ale nie ma człowieka, który nie nosiłby w sobie wielkich traum, lęków, prawdziwych lub urojonych win, marzeń gwałcących wszelkie normy społeczne. Zepchnięte w najdalsze zakamarki psychiki, czynią nas bezradnymi, kiedy pojawiają się na powierzchni. Przez całe życie uczymy się udawać, że ich nie ma, zamiast stawać z nimi twarzą w twarz. Zmuszeni do tej konfrontacji, przegrywamy, choć moglibyśmy zwyciężyć. Wybieramy najłatwiejsze wyjście: ucieczkę. A ucieczką od samego siebie może być tylko śmierć lub szaleństwo."

 Rzeczywistość jest tak pozbawiona... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Rzeczywistość jest tak pozbawiona nadziei, że dwakroć cenniejsza jest dla mnie wyobraźnia."

może ja nie pasuję do tych ludzi.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

może ja nie pasuję do tych ludzi. jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję

 Tylko ten  kto jest najwrażliwszy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Tylko ten, kto jest najwrażliwszy, może się stać najzimniejszym i najtwardszym; musi się bowiem zamknąć w hartowanym pancerzu, aby się zabezpieczyć przed szorstkimi potrąceniami. I jakże mu często ciąży ten pancerz."

“Masz oczy  lecz nie masz serca i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

“Masz oczy, lecz nie masz serca i dlatego Twoje oczy są ślepe.”

Kiedyś zrozumiesz  że życie to... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Kiedyś zrozumiesz, że życie to zbieranie doświadczeń, a nie rzeczy. Że kilkoro przyjaciół jest ważniejszych niż tłumy nieznanych osób. Że jeden partner na stałe jest lepszy niż wielu od czasu do czasu. Że pieniądze szczęścia nie dają dopiero wtedy, gdy się je ma. Że większość Twoich problemów pochodzi z kultury, w której się urodziłeś. Że samodzielne podróże są lepsze niż zorganizowane wycieczki. Że największą inwestycją są umiejętności. Że 99% Twoich zmartwień nigdy się nie urzeczywistni. Że to, co czujesz, jest ważniejsze niż zasady. Że świadomość myśli, zachowań i emocji jest potrzebna w każdej dziedzinie życia. Że wszyscy przechodzą przez podobne etapy w życiu. Że wcale nie byłeś taki mądry, jak myślałeś. Że nie doceniałeś tego, co miałeś, i przeceniałeś to, czego nie miałeś. Że najwięcej do powiedzenia o Tobie mają ci, którzy Cię nie znają. Że ludziom jest źle, bo nie wiedzą, jak zrobić, aby było inaczej. Że jakość życia jest tym lepsza, im bardziej jesteś sobą.

Nie bój się chodzenia po morzu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Nie bój się chodzenia po morzu, nieudanego życia, wszystkiego najlepszego, dokładnej sumy niedokładnych danych, miłości nie dla ciebie, czekania na nikogo, przytul w ten czas nieludzki swe ucho do poduszki, bo to co nas spotyka przychodzi spoza nas.

Jest taki rodzaj ludzi  do których... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej strony nie są warci nawet kuli, która ich zabija.

Nie myśl negatywnie  bo zniszczysz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Nie myśl negatywnie, bo zniszczysz siły duszy do wyższego poznania. Szukaj w sobie i wokół siebie tego, co zmusi Cię do podziwu i czci. Z miłością zagłębiaj sie w zaletach poznanego człowieka, nie zwracaj uwagi na jego słabości. Dbaj o chwile wewnętrznego spokoju i naucz się odróźniać istotne od nieistotnego.'

Człowieka można poznać po ramieniu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Człowieka można poznać po ramieniu, po tym, jak patrzy, jak się uśmiecha, ile ma dobra w oczach i w oknach, którymi wygląda na świat. A przede wszystkim w sytuacjach rewolucyjnych, fanatycznych, skrajnych i nieprzejednanych. Czy przyjdzie w gorączce, czy przyniesie leki, czy stanie po dobrej stronie (Twojego łóżka), wytrze łzy, przyniesie herbatę, kawę, cokolwiek. Jaka będzie jego ręka, kiedy zdarzy się Twój sukces, jakie będzie serce. Czy zazdrosne czy dobre? Człowieka można poznać po tym, jak mocno się dzieli i jak mocno przeżywa. Po wrażliwości w dłoniach. Po uśmiechu w duszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV