głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Ten świat został stworzony nie tylko dla zuchwałych i nieustraszonych głośnych i asertywnych nie jest na nim miejsce również dla nieśmiałych cichych dziwacznych

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Ten świat został stworzony nie tylko dla zuchwałych i nieustraszonych głośnych i asertywnych nie jest na nim miejsce również dla nieśmiałych cichych dziwacznych i
Ten świat został stworzony nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Ten świat został stworzony nie tylko dla zuchwałych i nieustraszonych, głośnych i asertywnych, nie, jest na nim miejsce również dla nieśmiałych, cichych, dziwacznych i upartych. Bez nich nie byłoby odcieni, błękitnych akwareli, niewypowiedzianych słów

Nie można pozwolić  żeby cudze... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Nie można pozwolić, żeby cudze przekonania i wyobrażenia kierowały naszym życiem. Kłócą się z naszymi. W kwestii własnego szczęścia trzeba być egoistą.

 Mam w dupie tych  którzy mnie nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Mam w dupie tych, którzy mnie nie lubią. Większość z nich nie lubi nawet siebie."

Potem  przez następne miesiące... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Potem, przez następne miesiące, wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłem poranków. Przypominały, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

“Wolę być samotnym wilkiem  niż... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

“Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem.”

Bo jak powiedzieć  że już za... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Bo jak powiedzieć, że już za późno i jednocześnie za wcześnie? Że nie pozwalał mi żyć, ponieważ go nie było, a teraz mnie zabija, bo jest?

Kogo dzisiaj stać na miłość.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Kogo dzisiaj stać na miłość. Łóżko i nic więcej. (…) Na dłuższy związek już człowieka dzisiaj nie stać. Każdy za czymś goni, do czegoś się wspina, to z kimś drugim jak z kulą u nogi. Mówić się już nie chce, a tu trzeba. Nie ma o czym, a tu trzeba. Zdarzają się, nie powiem, małżeństwa do śmierci. Ale to już zabytki. Niedługo będzie się do takich wycieczki prowadzić, jak do zamków, katedr, muzeów. Małżeństwo, prawdę mówiąc, to dzisiaj spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Upada, zakłada się drugie. I się kręci, aby jakoś, aby dalej, aby do końca. Diabła warte to nasze życie, powiem panu. Te wszystkie nasze sny, marzenia, nadzieje.

“I owszem  rozumiem  w związku... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

“I owszem, rozumiem, w związku chodzi przede wszystkim o miłość, która przezwycięży wszystko, nigdy Cię nie opuszczę, nasz związek będzie dłuższy niż kredyt hipoteczny i takie tam. Ale żaden związek nie przetrwa, jeśli ludzie w nim nie potrafią ze sobą rozmawiać.”

 Nie do­wiesz się kim jestem.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Nie do­wiesz się kim jestem. choćbyś trzy­mał mnie za rękę, pat­rzył w oczy i od­dał ser­ce, nie do­wiesz się kim jes­tem - jeśli nie zechcę."

 I możesz być atrakcyjna  pachnieć... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"I możesz być atrakcyjna, pachnieć mleczkiem kokosowym, pracować na czternastym piętrze wieżowca i dobrze sobie radzić, ale będziesz walić głową w mur dopóki nie zrozumiesz, że ludzie przychodzą i odchodzą. Tylko ze sobą spędzisz każdy dzień i lepiej żebyś była kimś kogo lubisz. To dlatego szacunek jest ważniejszy od utrzymania przy sobie kogoś, kto sprawia, że trzeba dokonać wyboru między nim, a podeptaniem siebie."

 To kobieta wybiera mężczyznę... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze."

Co twoim zdaniem buduje związek?... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Co twoim zdaniem buduje związek? - Ciągłe interesowanie się sobą nawzajem. Uważam, że to naprawdę dużo załatwia, kiedy ta druga osoba cię nie nudzi, chcesz właśnie z nią omówić pewne rzeczy, a nie na przykład z kolegą z pracy czy przyjaciółką. Bo to on właśnie wydaje ci się atrakcyjny, to z nim rozmowa cię ekscytuje. Wspólne przeżywanie różnych spraw, wspólne oglądanie filmów, obgadywanie znajomych, poranne wspólne narzekanie na kiepską pogodę i cieszenie się z tego, że mamy wielki zapas mleka w lodówce. Byle co, byle razem. Przyjaźń też jest ważna, ale nie możesz, mając 40 lat, kulturalnie przyjaźnić się w związku i tylko tyle. Potrzebne są adrenalina, chemia, przyciąganie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV