głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Bo jak powiedzieć że już za późno i jednocześnie za wcześnie? Że nie pozwalał mi żyć ponieważ go nie było a teraz mnie zabija bo jest? Kogo dzisiaj stać na miło

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Bo jak powiedzieć że już za późno i jednocześnie za wcześnie? Że nie pozwalał mi żyć ponieważ go nie było a teraz mnie zabija bo jest?
Bo jak powiedzieć  że już za... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Bo jak powiedzieć, że już za późno i jednocześnie za wcześnie? Że nie pozwalał mi żyć, ponieważ go nie było, a teraz mnie zabija, bo jest?

Kogo dzisiaj stać na miłość.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Kogo dzisiaj stać na miłość. Łóżko i nic więcej. (…) Na dłuższy związek już człowieka dzisiaj nie stać. Każdy za czymś goni, do czegoś się wspina, to z kimś drugim jak z kulą u nogi. Mówić się już nie chce, a tu trzeba. Nie ma o czym, a tu trzeba. Zdarzają się, nie powiem, małżeństwa do śmierci. Ale to już zabytki. Niedługo będzie się do takich wycieczki prowadzić, jak do zamków, katedr, muzeów. Małżeństwo, prawdę mówiąc, to dzisiaj spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Upada, zakłada się drugie. I się kręci, aby jakoś, aby dalej, aby do końca. Diabła warte to nasze życie, powiem panu. Te wszystkie nasze sny, marzenia, nadzieje.

“I owszem  rozumiem  w związku... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“I owszem, rozumiem, w związku chodzi przede wszystkim o miłość, która przezwycięży wszystko, nigdy Cię nie opuszczę, nasz związek będzie dłuższy niż kredyt hipoteczny i takie tam. Ale żaden związek nie przetrwa, jeśli ludzie w nim nie potrafią ze sobą rozmawiać.”

 Nie do­wiesz się kim jestem.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Nie do­wiesz się kim jestem. choćbyś trzy­mał mnie za rękę, pat­rzył w oczy i od­dał ser­ce, nie do­wiesz się kim jes­tem - jeśli nie zechcę."

 I możesz być atrakcyjna  pachnieć... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"I możesz być atrakcyjna, pachnieć mleczkiem kokosowym, pracować na czternastym piętrze wieżowca i dobrze sobie radzić, ale będziesz walić głową w mur dopóki nie zrozumiesz, że ludzie przychodzą i odchodzą. Tylko ze sobą spędzisz każdy dzień i lepiej żebyś była kimś kogo lubisz. To dlatego szacunek jest ważniejszy od utrzymania przy sobie kogoś, kto sprawia, że trzeba dokonać wyboru między nim, a podeptaniem siebie."

 To kobieta wybiera mężczyznę... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze."

Co twoim zdaniem buduje związek?... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Co twoim zdaniem buduje związek? - Ciągłe interesowanie się sobą nawzajem. Uważam, że to naprawdę dużo załatwia, kiedy ta druga osoba cię nie nudzi, chcesz właśnie z nią omówić pewne rzeczy, a nie na przykład z kolegą z pracy czy przyjaciółką. Bo to on właśnie wydaje ci się atrakcyjny, to z nim rozmowa cię ekscytuje. Wspólne przeżywanie różnych spraw, wspólne oglądanie filmów, obgadywanie znajomych, poranne wspólne narzekanie na kiepską pogodę i cieszenie się z tego, że mamy wielki zapas mleka w lodówce. Byle co, byle razem. Przyjaźń też jest ważna, ale nie możesz, mając 40 lat, kulturalnie przyjaźnić się w związku i tylko tyle. Potrzebne są adrenalina, chemia, przyciąganie."

 Może po prostu posadź kobietę... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Może po prostu posadź kobietę przed sobą, pogadaj z nią i postaraj się podniecić ją własnym mózgiem."

Ja lubię dziwaków. Raczej trudno... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Ja lubię dziwaków. Raczej trudno zaufać komuś, kto na takim świecie umie zwyczajnie wyglądać i normalnie żyć.

Chcą bym  …  wrócił  miał serce... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Chcą bym (…) wrócił, miał serce, oddzwonił, miał czas, sumienie, bo chcą, bo chcą chcieć, bo im się rzekomo należę, leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.

estem przekonany  że każda... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

estem przekonany, że każda wypowiedź artystyczna powinna pobudzać intelektualnie. Sztuka, która nie zmusza do myślenia jest jałowa.

 Boję się  że kiedy będziemy od... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Boję się, że kiedy będziemy od siebie na wyciągnięcie ręki, wszystko się zepsuje. Nie będę już dla ciebie świętem, tylko codziennością. Niezmiernie trudno zachwycać się codziennością."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV