głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Może to fetysz ale ja tego nie rozumiem Bo jak można przyjaciela potraktować jak instrument.. Ze smutkiem trzeba tak walczyć jak z chorobą. Nie dopuścić żeby si

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Może to fetysz ale ja tego nie rozumiem Bo jak można przyjaciela potraktować jak instrument..
Może to fetysz  ale ja tego nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Może to fetysz, ale ja tego nie rozumiem Bo jak można przyjaciela potraktować jak instrument..

Ze smutkiem trzeba tak walczyć  jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Ze smutkiem trzeba tak walczyć, jak z chorobą. Nie dopuścić, żeby się stał chronicznym stanem, nałogiem myśli i uczuć. Trzeba mu przeciwstawić cele i dążenia, które pozostały żywe, trzeba przeciwstawić obowiązek względem ludzi - ludzi bliskich i Tobie oddanych. Rozumiesz? Jest w Tobie więcej sił, niż Ci się teraz zdaje

Uwielbiam spędzać z Tobą czas... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Uwielbiam spędzać z Tobą czas, uwielbiam być przy Tobie, wiedzieć że jesteś tuż obok... Rozmawiać z Tobą, słuchać Cię, patrzeć na Ciebie. ...Czuję się bezpieczna jak nigdy wcześniej... c h c ę ż e b y t a k j u ż b y ł o z a w s z e j e s t e m t e g o p e w n a .

Musimy sobie mówić  co nam leży na... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Musimy sobie mówić, co nam leży na sercu, szczególnie o tym, co nas gnębi. Może to będzie przez chwilę bolało, ale przynajmniej dzięki temu problemy nie staną się za duże. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy się nawzajem coraz bardziej ranili. A ja nie chcę, żeby tak było.

Zakończ stare rozdziały  które... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Zakończ stare rozdziały, które Cię tylko męczą. Oderwij się od tego, co Cię ogranicza. Zacznij od początku. Pozwól sobie na więcej, zaufaj sama sobie. Zerwij kajdany i ciesz się w pełni tym latem. Rób to co lubisz i na co masz ochotę. Nie patrz się na innych, oni gadali i gadać będą. Zrób coś wreszcie dla siebie .

Chciałabym  aby wymyślono sposób... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Chciałabym, aby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień - tak jak perfum. żeby nigdy się nie ulotniły, ani nie straciły świeżości. żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to jeszcze raz.

ja  i kochanie? to dwie  tak bardzo... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

ja, i kochanie? to dwie, tak bardzo odrębne rzeczy. ja, proszę Pana nie mam już wewnątrz siebie tego czegoś, co pompuje mi krew - miałam je raz,i w sumie, to mi je wyrwano... z całych sił, bez znieczulenia. tak więc, proszę - niech mi Pan wybaczy, ale ja Pana nie pokocham... bo sama już nie wiem jak.

Czasem musisz bardzo mocno zapakować... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Czasem musisz bardzo mocno zapakować swój ból i obwiązać go sznurkiem, jak paczkę. Po prostu po to, by móc dalej żyć. A więc zakładam gruby opatrunek na moje cierpienie jak na złamana rękę.(...) Później, gdy minie trochę czasu, będę może mogła tego dotknąć tak, żeby nie sprawiało bólu

może jeszcze kiedyś się spotkamy.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

może jeszcze kiedyś się spotkamy. może zauważysz mnie gdzieś na mieście, pośród tłumu - jak zawsze zagubioną, i wkurzoną o to, że ktokolwiek się o mnie ociera. może rzucę Ci się w oczy w komunikacji miejskiej - zaspana, z głową opartą o szybę i wzrokiem wtopionym gdzieś w dal. może nieświadomie zatrzymasz się, by przepuścić mnie na pasach, albo przejdziesz obok mnie w Naszym ulubionym parku. może jeszcze kiedyś Nasze spojrzenia się spotkają, i może stać Nas będzie na uśmiech...może jeszcze kiedyś oboje będziemy w stanie powiedzieć sobie "cześć" bez zbędnego bólu, który tak bardzo przeniknął Naszą znajomość...

Płaczesz nad utratą przyjaciela?... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Płaczesz nad utratą przyjaciela? Prawdziwych przyjaciół się nie opłakuje, oni są. Odchodzą tylko Ci, którzy nie potrafią nimi być.

Nie jesteś tylko imieniem na liście... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Nie jesteś tylko imieniem na liście kontaktów. W moim sercu masz osobny pokój i własne łóżko.

Wiesz co najbardziej mi się podoba... teksty

wiewioreczka86 dodano: 26 maja 2015

Wiesz co najbardziej mi się podoba na świecie ? To, że nikt nie jest idealny..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV