głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 ''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go co myślisz czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zda

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go co myślisz czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania.
''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go, co myślisz, czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego, czego chcemy. Jest kompromisem, co trzecią drogą, uszczęśliwiającą obie strony. Jeśli raz cię popchnął, nazwał dziwką, wyśmiał twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem, który mu powierzyłaś – nie łudź się, zrobi to znowu. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad twoimi – nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić „nie”. Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy twego „nie” – uciekaj. Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych, którzy słyszą. Jest ich więcej, niż ci się zdaje.''

“Niektórym ludziom jest pisane... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną. ”

“ Kiedy inni oczekują od nas  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“ Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. ”

''Nie osądzaj nikogo  dopóki nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

''Nie osądzaj nikogo, dopóki nie staniesz przy jego kowadle i nie popracujesz jego młotem.''

''Pokonuj złych ludzi swym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

''Pokonuj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić z równowagi. Jeśli są złośliwi, nie bądź złośliwy w zamian. Jeśli wściekły pies ugryzie cię, a ty ugryziesz go w odwecie, sam staniesz się psem.''

 W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki."

 Kocham Cię strasznie  ale swoboda... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

"Kocham Cię strasznie, ale swoboda to wielka rzecz".

Mam wkurwiający charakter. Nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Kiedy coś trzeba ukrywać... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

Kiedy coś trzeba ukrywać, oszukiwać, zamyka się furtkę szczerości, tak ważnej w miłości. Zaczyna się lawirowanie i związek martwieje. Staje się fasadą. Niewiele się w życiu uczę, ale to akurat dotarło do mnie wyraźnie.

'Odejdź od ludzi  którzy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

'Odejdź od ludzi, którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o sobie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich, którzy prześladują, obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych, którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum, że nie naprawisz świata, że nie zmusisz nikogo, aby trwał przy Tobie, kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz, czasem trzeba się poddać, żeby się ocalić.'

'To niesamowite  że niektórzy nawet... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

'To niesamowite, że niektórzy nawet milcząc pierdolą głupoty.'

“Charakter ludzi poznaje się po... teksty

wiewioreczka86 dodano: 2 tygodnie temu

“Charakter ludzi poznaje się po tym jak traktują tych, którzy nic im nie mogą dać.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV