głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Pasjonuje mnie to co dotyka spraw niezrozumiałych tajemniczych jak paralelność zjawisk i zdarzeń w czasie wyobraźnia ludzka psychika psychika chora rzecz dotycz

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Pasjonuje mnie to co dotyka spraw niezrozumiałych tajemniczych jak paralelność zjawisk i zdarzeń w czasie wyobraźnia ludzka psychika psychika chora rzecz doty
Pasjonuje mnie to  co dotyka spraw... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Pasjonuje mnie to, co dotyka spraw niezrozumiałych, tajemniczych, jak paralelność zjawisk i zdarzeń w czasie, wyobraźnia ludzka, psychika, psychika chora - rzecz dotycząca schorzeń psychicznych, choćby była nawet słaba artystycznie, jest mi podejrzanie bliska.

Wspomnienia są dla mnie bardzo... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Wspomnienia są dla mnie bardzo ważne. Nie jestem jednak człowiekiem, który w przeszłości widzi coś, czego nie da się poczuć teraz. Nie tęsknię nadmiernie za tym, co było. Czasem odczuwam sentyment, ale cieszę się tym, co jest.

Gdybyś dziś w nocy miał umrzeć  a... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Gdybyś dziś w nocy miał umrzeć, a wcześniej już nie mógł zamienić słowa z nikim, jakich niewypowiedzianych słów najbardziej byś żałował?

Spotkałam Cię  nie tak jak spotyka... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Spotkałam Cię, nie tak jak spotyka się znajomych, spotkałam Cię inaczej. Otarłeś się uśmiechem o niewyraźne kontury mojego serca.

 Prawda ma w sobie znamię trwania i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią. Prawda zawsze jest zwięzła, a kłamstwo owija się w wielomówstwo. Korzeniem wszelkich kryzysów jest brak prawdy."

''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go, co myślisz, czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego, czego chcemy. Jest kompromisem, co trzecią drogą, uszczęśliwiającą obie strony. Jeśli raz cię popchnął, nazwał dziwką, wyśmiał twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem, który mu powierzyłaś – nie łudź się, zrobi to znowu. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad twoimi – nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić „nie”. Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy twego „nie” – uciekaj. Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych, którzy słyszą. Jest ich więcej, niż ci się zdaje.''

“Niektórym ludziom jest pisane... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

“Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną. ”

“ Kiedy inni oczekują od nas  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

“ Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. ”

''Nie osądzaj nikogo  dopóki nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

''Nie osądzaj nikogo, dopóki nie staniesz przy jego kowadle i nie popracujesz jego młotem.''

''Pokonuj złych ludzi swym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

''Pokonuj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić z równowagi. Jeśli są złośliwi, nie bądź złośliwy w zamian. Jeśli wściekły pies ugryzie cię, a ty ugryziesz go w odwecie, sam staniesz się psem.''

 W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki."

 Kocham Cię strasznie  ale swoboda... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Kocham Cię strasznie, ale swoboda to wielka rzecz".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV