głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy szc
Mam wkurwiający charakter. Nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Kiedy coś trzeba ukrywać... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Kiedy coś trzeba ukrywać, oszukiwać, zamyka się furtkę szczerości, tak ważnej w miłości. Zaczyna się lawirowanie i związek martwieje. Staje się fasadą. Niewiele się w życiu uczę, ale to akurat dotarło do mnie wyraźnie.

'Odejdź od ludzi  którzy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

'Odejdź od ludzi, którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o sobie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich, którzy prześladują, obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych, którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum, że nie naprawisz świata, że nie zmusisz nikogo, aby trwał przy Tobie, kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz, czasem trzeba się poddać, żeby się ocalić.'

'To niesamowite  że niektórzy nawet... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

'To niesamowite, że niektórzy nawet milcząc pierdolą głupoty.'

“Charakter ludzi poznaje się po... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

“Charakter ludzi poznaje się po tym jak traktują tych, którzy nic im nie mogą dać.”

”Coś  co rodzi się z wyob­raźni... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

”Coś, co rodzi się z wyob­raźni, może od­mienić rzeczy­wis­tość.”

Hej  jest piątkowy wieczór  co... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Hej, jest piątkowy wieczór, co chcesz robić? Siedzieć tak tutaj?' No cóż, tak. (…) Lubię siebie. Jestem najlepszą rozrywką jaką mam. Napijmy się jeszcze wina!"

Lubię urodę  ale położoną na... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Lubię urodę, ale położoną na inteligencję.

 Czy tęsknisz czasami za sobą? Za... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Czy tęsknisz czasami za sobą? Za tą osobą, ktorą byłaś, zanim twoje serce zostało złamane, czy zanim zdradziła cię osoba, której ufałaś najbardziej? Bo ja tak, ja tęsknię."

 Chciałabym móc Ci zaufać. Nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Chciałabym móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się, że masz w rękawie tuzin noży, które będziesz wbijać w moje plecy, ilekroć się odwrócę. W świecie, który składa się z kłamstw, wykadrowanych sztucznych uśmiechów, filtrowanych zachodów słońca, niskokalorycznych śniadań i fast foodów na kolację, ponętnych, ale sztucznych kształtów, kolorowych okładek pustych w środku książek, wyreżyserowanych wypowiedzi, ataku klonów z każdego rogu ulicy chciałabym zobaczyć Ciebie. Przytulić się do szorstkiego, szarego swetra, policzyć Twoje zmarszczki mimiczne i żadnej nie pominąć, posłuchać o tym, co Cię najbardziej irytuje, zarówno w świecie jak i we mnie, a może nawet w Tobie samym. Oddałabym górę czekoladowych, lukrowanych kłamstwami muffinek za jeden kawałek czerstwego, pachnącego szczerością chleba. Tylko prawda syci, od kłamstw dostaje się rozstroju serca."

 Ja wiem  po co ja żyję. Sensem... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Ja wiem, po co ja żyję. Sensem mojego życia jest zasłużyć na to, żeby mnie ktoś trzymał za rękę, gdy będę umierał. ”

Wszystkiego czego pragnę  to... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Wszystkiego czego pragnę, to znalezienie kogoś, kto zostanie ze mną bez względu na to, jak trudno jest być ze mną

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV