głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach kiedy byłeś tylko ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach kiedy byłeś tylko ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój lub T
Pachniało mi dziś Tobą. Twoją... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym, że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach, kiedy byłeś tylko ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój lub Twój. Byliśmy tylko my. Pachniało mi dzisiaj Tobą. Pachniało mi dzisiaj nami.

Toksyna. Coś takiego  co jest złe i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Toksyna. Coś takiego, co jest złe i w ogóle nie potrzebne, a mimo to wciąż trzymasz to przy sobie i nie chcesz wyrzucić. Aż w końcu zżera Cię od środka, a w niedalekiej przyszłości zniszczy Cię zupełnie

Wrócił  po raz trzeci. Po raz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Wrócił, po raz trzeci. Po raz trzeci oczarował uśmiechem i wzrokiem, którym na mnie spoglądał. Po raz trzeci nie mogłam przestać o nim myśleć, wyczekiwałam go w każdej sytuacji w której się znajdowałam. Jadąc autobusem, idąc przez miasto czy paląc papierosa na balkonie w nocy. Po raz trzeci czuję ze nie mogę tak dalej tego ciągnąć,że to nie zgodne z moimi zasadami. Kto by pomyślał że obcy człowiek tak mi namiesza w życiu. Obcy a zarazem tak bliski. Brakuje mi jego dotyku choć tylko przez przypadek zostawałam przez niego muśnięta, brakuje mi ust których nigdy nie całowałam. Brakuje mi wszystkiego bo niczego nie otrzymałam. Po raz trzeci nie wiem co do niego czuję, po raz trzeci i niech tak pozostanie.

Daje słowo: ktoś zabrał mi serce... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Daje słowo: ktoś zabrał mi serce, bym narodził się na nowo.

Znajdź kogoś  kto nie będzie bał... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Znajdź kogoś, kto nie będzie bał się przyznać, że za Tobą tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealna, ale będzie traktował Cię tak jakbyś była. Kogoś, kogo największym lękiem, będzie strach przed utratą Ciebie. Kogoś, kto odda Ci swoje serce w całości. Kogoś, kto mówiąc, że Cię kocha naprawdę będzie to czuł. Kogoś, kto będzie chciał budzić się przy Tobie każdego poranka i nawet widząc Twoje zmarszczki i siwe włosy, wciąż będzie zakochiwał się w Tobie na nowo.

Jeśli Ona jest niesamowita  nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Jeśli Ona jest niesamowita, nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa nie będzie niesamowita. Jeżeli jest warta Twoich wysiłków nie podasz się. Jeśli się poddasz, wtedy jest jasne, że to Ty nie jesteś Jej wart.

 Do cholery  chłopie! Nie zakochuj... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

"Do cholery, chłopie! Nie zakochuj się w kobiecie tylko dlatego, że ma ładny tyłek lub niezłą trójkę do oddychania. Nie zakochuj się tylko dlatego, że ma piękne kształty. Zakochaj się raczej w zapachu jej skóry, w emocjach, które daje ci jej uśmiech. Zakochaj się raczej w jej uściskach i pieszczotach. Zakochaj się w jej niedoskonałościach, spraw aby były unikatowe i niepowtarzalne. Uchwyć jej prawdziwą istotę, upij się nią. Nie zwracaj uwagi na zasady, zagłęb się w jej duszę i osiągnij centrum jej serca. Zakochaj się w tym, ponieważ jest to jedyna rzecz, którą będziesz mógł znaleźć zawsze".

Ja nie kocham ideałów  kocham ludzi... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Ja nie kocham ideałów, kocham ludzi którzy mnie niszczą. Którzy przywiązują mi ręce i każą być cicho. Którzy piją moją krew i namawiają do grzechu. Którzy uczą mnie jak umierać. Którzy prowadzą mnie w zakazane miejsca i dają gorzkie cukierki. Tacy ludzie mają obłąkane spojrzenie, włosy w wiecznym nieładzie i wyglądają jak młody Kurt Cobain. Żyją krótko, ale intensywnie, są jak motyle, umieją latać ale czasem płoną w słońcu. Kocham zachrypnięty seksowny głos, dłonie artysty, które wiedzą jak dotykać, sposób w jaki przygryzają wargę.. Ludzie ze skażoną psychiką, psychopaci wycinający imię swoich demonów na moim brzuchu. Ideałem nie są ludzie którzy powodują że czuję się bezpieczna, są to ludzie którzy wzbudzają we mnie strach. Którzy mówią o wolności a tak naprawdę nigdy jej nie zaznali dzieci grunge'u, dzikie koty marzące o Woodstocku 69'. Żyjący na przekór, wytyczający nowe ścieżki.

To jacy jesteśmy zostało wykreowane... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

To jacy jesteśmy zostało wykreowane przez to przez co przeszliśmy. Nasze gesty ,słowa,czyny to wszystko ma głębsze podłoże,o wiele głębsze niż mogłoby się wydawać.Każda krzywda która nas spotkała,każdy cios wymierzony w naszym kierunku,nie koniecznie ten fizyczny.Każda wylana przez nas łza,każdy odczuwany ból i każda targająca nami emocja.Nasze bezsenne noce,utraty świadomości i ciągłe zmiany nastroi.To w jaki sposób przez te wszystkie lata zmieniało się nasze spojrzenie na świat i nasze odczucia względem ludzi.To czy dziś potrafimy kochać i ufać,czy umiemy radzić sobie w stresowych sytuacjach a przede wszystkim być wiernym sobie samym.Tak wiele czynników miało wpływ na to kim się staliśmy,na to jak myślimy,czym się kierujemy i jaki jest nasz stosunek do każdej nawet kompletnie błahej sprawy. Ja przeżyłam wiele,zbyt wiele,zbyt często dostawałam po pysku,zbyt często upadałam i traciłam wszystko,więc nie dziw się że boję się pozwolić Ci zamieszkać w moim sercu

znasz kogoś chwilę  a wydaje Ci... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

znasz kogoś chwilę, a wydaje Ci się, że poznaliście się już dawno. rozmawiasz z tą osobą i nie czujesz, że czas Ci jakoś wolno płynie, a wręcz przeciwnie. przegadujecie pół nocy, aż nagle zdajesz sobie sprawę, że zostały wam tylko krótkie ułamki minut na sen. jednak dla Ciebie to wciąż jest za mało, czujesz, że chcesz więcej, ale sen staje się silniejszy. serce chce dalej prowadzić rozmowę i słuchać tych różnych opowiadań, tego głosu i śmiechu, gdzie czasami zwykłym żartem wywoływana jest fala ciepła i szczęścia, ale ciało opada bezwładnie i z Tobą wygrywa. nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak bardzo możesz się uzależnić od drugiej osoby, nie czujesz momentu, gdy tracisz grunt pod nogami. zastanawiasz się czy dobrze robisz, czy możesz pozwolić sobie na taką zmianę w życiu, ale nie czujesz wątpliwości, jak kiedyś. odczuwasz szczęście, czujesz, że ta znajomość na Ciebie dobrze wpływa

Ty się nazywasz mężczyzną?... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

Ty się nazywasz mężczyzną? prawdziwy facet stanąłby przede mną i wbił ten nóż prosto w serce, patrząc mi przy tym w oczy .. miałbyś odwagę żyć ze wspomnieniem moich ostatnich słów. tak właśnie zrobiłby prawdziwy facet. Ty zachowałeś się co najwyżej jak jego imitacja. zabiłeś mnie na odległość, zachowałeś czyste ręce. pierdolony tchórz, a nie mężczyzna. nie umiałeś nawet wprost powiedzieć, że coś zgasło. wybrałeś drogę na skróty, gdzie nie musisz patrzeć jak Twoje słowo mnie zniszczyło.

  mimo wszystko  nie żałuję... teksty

wiewioreczka86 dodano: 15 października 2015

` mimo wszystko, nie żałuję żadnej z tamtych chwil. może kiedyś usiądziemy obok siebie i przyznasz, że Ty również nie żałujesz, że czasem nadal tęsknisz za tym co pozostawiłeś, w pogoni za czymś lepszym. porozmawiamy o tym jak było, o tym, że wtedy to coś było warte wszystkiego, że my byliśmy czymś. powspominamy, tak po prostu, bez przeszkód, bez zobowiązań .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV