głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Może za często przeklinam bywam wredna mam cięte riposty ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna przez bliskich mi ludzi cecha mojego charakteru

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Może za często przeklinam bywam wredna mam cięte riposty ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna przez bliskich mi ludzi cecha mojego charakteru. C
Może za często przeklinam  bywam... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna przez bliskich mi ludzi, cecha mojego charakteru. Chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostszymi dla innych problemami. Dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam. Nienawidzę rasizmu i egoizmu. Cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi. Nie noszę szpilek, chociaż posiadam trzy pary w szafce. Upajam się wolnością tak samo, jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem Sobieskiego. Jestem, bo muszę.

 Masz jakieś hobby?  Tak. Chodzę do... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

-Masz jakieś hobby? -Tak. Chodzę do sklepów zoologicznych i uczę papugi przeklinać.

nawet nie wiesz jak bardzo... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie, czuć Twój uśmiech na swych wargach, dłoń w dłoni, powolny oddech na mym kark, za każdym razem przyprawiający o dreszcze, i czuć jak trzymasz mnie przy sobie, tak cholernie mocno, jakbym była wszystkim czego potrzebujesz.

“Pamiętam jak śmialiśmy się bez... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

“Pamiętam jak śmialiśmy się bez powodu..” ♥

chciałabym  abyś kiedyś.. bez... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

chciałabym, abyś kiedyś.. bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie.. nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał... żebyś chociaż raz prawdziwie uświadomił sobie, że ja jestem ci potrzebna. ja. nie inne. żebyś tęsknił i potrafił mi to uświadomić. żebyś nie żałował, że za mało mi powiedziałeś, że nie okazywałeś mi zbyt dużo uczuć.. żebyś nie żałował niczego, oprócz tego że mnie przy tobie nie ma.

Te wszystkie stany euforii... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Te wszystkie stany euforii, niekontrolowane skoki z radości, tańczenie ze szczęścia na środku ulicy. To nie było warte, dzisiejszego cierpienia.

Wybacz  że się wycofałam. To całe... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Wybacz, że się wycofałam. To całe czekanie, staranie się jest żałosne, więc spokojnie patrz jak odchodzę. Już nie wrócę, przepraszam..

Chciałabym wyszeptać ci tyle słów... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Chciałabym wyszeptać ci tyle słów wprost do ucha nie dbając o nic. Chciałabym się wtulić w twoją klatkę piersiową, unieść głowę, odnaleźć twoje usta i uśmiechnąć się dokładnie w tej samej sekundzie co ty. Chciałabym nasłuchiwać bicia twojego serca i zapominać o wszystkim w twoich ramionach. Chciałabym budować z tobą świat od podstaw, od samych fundamentów według tego jak my czujemy, jak my pragniemy by było. Chciałabym zatapiać się w twoich oczach na środku lodowiska, na kawie, na herbacie, w łóżku. Chciałabym uśmiechać się na samo brzmienie twojego głosu, który stałby się dla mnie głównym priorytetem w życiu. Dbałabym o to, by było go jak najwięcej, bo tylko ciebie chcę słuchać. Chciałabym pożegnać się z Tobą na tą głupią godzinę i w ciągu tych 60minut umierać z niepewności jaka rodzi się we mnie, gdy jestem sama. Chciałabym tu, teraz, zaraz. Ciebie. Już.

Jakbyś teraz wrócił  przeprosił... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Jakbyś teraz wrócił, przeprosił, powiedział że spieprzyłeś wszystko i chcesz to naprawić. Jakbyś znów zaczął powtarzać, że mnie kochasz. Jakbyś przypomniał mi wszystkie przepiękne chwile, które należały tylko do nas. Nawet jakbyś znów obiecywał, że będzie pięknie, że zawsze będziemy razem, że nigdy nie pozwolisz mnie skrzywdzić. Pokazałabym Ci drzwi. Ano owszem. Zrobiłabym to, mimo tego, że mocno za Tobą tęsknie, mimo tego, że bardzo chciałabym znów poczuć Twoją bliskość. Nie mogę przecież dopuścić do tego, aby ponownie zakiełkowała we mnie ta durna nadzieja, która pociągnie za sobą naiwność. Nie pozwolę Ci kolejny raz dać się skrzywdzić, bo kto raz zawiódł - zawiedzie ponownie..

przyjaźń między kobietą i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie istnieje ? daj spokój . trzeba jedynie znaleźć tą właściwą osobę . osobę , która zawsze ci pomoże , doradzi . facet , który pragnie twojego szczęścia i nie interesuje go twoja dupa czy cycki . facet , który będzie cię kochał do końca , który cię przytuli gdy będzie trzeba . facet , który zrezygnuje z mega ważnego dla niego weekendu , byś tylko nie tłukła się sama pociągiem . brat , z którym nawet granie w zwykłą grę na telefonie może być wspaniałe .

Nawet nie wiesz jak trudno jest nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Nawet nie wiesz jak trudno jest nie myśleć o tobie wieczorami... Gdy leże w łóżku i wyobrażam sobie co by było gdyby... Może nie potrzebnie robie sobie nadzieję. Ale to właśnie ona podtrzymuje mnie na duchu... Co po chwilę patrząc na telefon czy nie ma chociażby jednej wiadomości. chociażby głupiego 'co tam?' Chciałabym żeby to wszystko było jak dawniej... Żebyś był .!

Tak po prostu  siedzę sobie i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Tak po prostu, siedzę sobie i patrzę na tę wiadomość, w której skłamałeś, pisząc: 'do jutra'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV