głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To że pamięta i nawet gdy bardzo chce nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją myśli się kotłują serce pęka każdej nocy na nowo

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To że pamięta i nawet gdy bardzo chce nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją myśli się kotłują serce pęka każdej nocy na nowo i t
Wiesz co jest najgorsze w człowieku?... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To, że pamięta i nawet, gdy bardzo chce, nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją, myśli się kotłują, serce pęka każdej nocy na nowo, i tylko dlatego, że p a m i ę t a m y. Pamięć Nas zabija.

zabrałeś mi wszystko  więc zabierz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

zabrałeś mi wszystko, więc zabierz także mój ból.

Ból fizyczny ma to do siebie  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Ból fizyczny ma to do siebie, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, gdy boli serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy.

Nie zarzucaj mi tylko  że Cię... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Nie zarzucaj mi tylko, że Cię ignoruję. Nie odbieraj tego tak. Zrozum, że po prostu, gdy znajdujesz się w zasięgu moich dłoni, staram się ograniczyć reakcję organizmu do dreszczu przebiegającego wzdłuż kręgosłupa i karcę się w sobie, bo mózg już analizuje bodziec posłania łez do oczu.

Zaczyna się sezon na herbatę za... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Zaczyna się sezon na herbatę za herbatą, autumn is coming.

Odchodzisz  podajesz mi jasny... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Odchodzisz, podajesz mi jasny komunikat, konkretny argument, usuwasz się z mojego życia - potakuję głową i po prostu Cię puszczam. Zachowuję stoicki spokój i wtedy znów zarzucasz mi niewłaściwą reakcję, spodziewając się czegoś więcej - irytacji, żalu. Nic nie mówię, nie histeryzuję, mój zewnętrzny głos zagłuszył huk łamiącego się serca, coś rozbryzguje się po całym moim ciele - to nie krew, a cierpienie.

Nie przejmuj się mną. Nic mi nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Nie przejmuj się mną. Nic mi nie jest. Bo widzisz... wszyscy mamy takie chwile, że chcielibyśmy się po prostu położyć i zacząć płakać. Wylewając tym sposobem swoje złe emocje z duszy. Mnie po prostu zdarza się to ostatnio coraz częściej. To nic strasznego.

Żadne z nas nie jest perfekcyjne... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku. Oddajemy sobie nawzajem te najcenniejsze dla nas cząstki serca, które tak naprawdę są najłatwiejsze do zranienia, do rozłamania na poranione cząstki. Oddajemy je ze świadomością, że żadne z nas tego nie zaprzepaści. Troszcząc się o to co zdążyliśmy razem zbudować utwierdzamy się w przekonaniu, że jesteśmy dla siebie potrzebni, że bez siebie nie potrafimy oddychać. A w momentach, w których tęsknimy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo się kochamy..

Bo widzisz   jeśli naprawdę kogoś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Bo widzisz , jeśli naprawdę kogoś kochasz , to nie zrezygnujesz z Niego nigdy . Rozumiesz mnie ? NIGDY . Choćby nie wiem co zrobił , gdzie był i z kim był . Zawsze wracasz , nieważne jakby Cię zranił . Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi , gapisz się całymi dniami na telefon , oczekując że zadzwoni . Jeśli kogoś kochasz to o Niego walczysz . Bezwarunkowo . O Niego , o jego szczęście , o to żeby cieszył się każdym dniem , każdą chwilą . I nie poddajesz się - wiesz , że nie możesz się poddać , bo ta osoba jest wszystkim co masz na tym świecie , co Cię tu trzyma . Jest czymś więcej niż tlen , jest sensem każdego twojego dnia , każdych twoich wzlotów i upadków . A gdy upadasz , podnosisz się tylko i wyłącznie dla Niej . Tak , to właśnie jest miłość . . .

Uśmiechnij się dla mnie. tak jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Uśmiechnij się dla mnie. tak jak lubię. Tak jak tylko Ty to robisz. Tak jak uśmiechasz się tylko do mnie.

Mam do Ciebie pytanie. Bardzo... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Mam do Ciebie pytanie. Bardzo krótkie. Ale jest jeden haczyk - masz dokładnie sekundę by na nie odpowiedzieć. Nie więcej. Jedna sekunda na odpowiedź. Jeżeli nie zdążysz to możesz w ogóle darować sobie odpowiadanie. Przygotuj się... Jesteś gotowy? A oto pytanie: — Jesteś szczęśliwy?

Nie będę walczyć o Twoje... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Nie będę walczyć o Twoje towarzystwo. Gdybyś chciał to byś był.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV