głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Żadne z nas nie jest perfekcyjne daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać bo wiemy że znamy się zbyt dob

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Żadne z nas nie jest perfekcyjne daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać bo wiemy że znamy się zbyt dobrze b
Żadne z nas nie jest perfekcyjne... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku. Oddajemy sobie nawzajem te najcenniejsze dla nas cząstki serca, które tak naprawdę są najłatwiejsze do zranienia, do rozłamania na poranione cząstki. Oddajemy je ze świadomością, że żadne z nas tego nie zaprzepaści. Troszcząc się o to co zdążyliśmy razem zbudować utwierdzamy się w przekonaniu, że jesteśmy dla siebie potrzebni, że bez siebie nie potrafimy oddychać. A w momentach, w których tęsknimy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo się kochamy..

Bo widzisz   jeśli naprawdę kogoś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Bo widzisz , jeśli naprawdę kogoś kochasz , to nie zrezygnujesz z Niego nigdy . Rozumiesz mnie ? NIGDY . Choćby nie wiem co zrobił , gdzie był i z kim był . Zawsze wracasz , nieważne jakby Cię zranił . Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi , gapisz się całymi dniami na telefon , oczekując że zadzwoni . Jeśli kogoś kochasz to o Niego walczysz . Bezwarunkowo . O Niego , o jego szczęście , o to żeby cieszył się każdym dniem , każdą chwilą . I nie poddajesz się - wiesz , że nie możesz się poddać , bo ta osoba jest wszystkim co masz na tym świecie , co Cię tu trzyma . Jest czymś więcej niż tlen , jest sensem każdego twojego dnia , każdych twoich wzlotów i upadków . A gdy upadasz , podnosisz się tylko i wyłącznie dla Niej . Tak , to właśnie jest miłość . . .

Uśmiechnij się dla mnie. tak jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Uśmiechnij się dla mnie. tak jak lubię. Tak jak tylko Ty to robisz. Tak jak uśmiechasz się tylko do mnie.

Mam do Ciebie pytanie. Bardzo... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Mam do Ciebie pytanie. Bardzo krótkie. Ale jest jeden haczyk - masz dokładnie sekundę by na nie odpowiedzieć. Nie więcej. Jedna sekunda na odpowiedź. Jeżeli nie zdążysz to możesz w ogóle darować sobie odpowiadanie. Przygotuj się... Jesteś gotowy? A oto pytanie: — Jesteś szczęśliwy?

Nie będę walczyć o Twoje... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Nie będę walczyć o Twoje towarzystwo. Gdybyś chciał to byś był.

Z Tobą do krainy szczęścia to... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Z Tobą do krainy szczęścia to nawet PKS-em mogę jechać. < 3

Dlaczego wciąż twierdzisz  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Dlaczego wciąż twierdzisz, że jesteś na krawędzi i lada chwila runiesz w przepaść? Nie słyszałeś? Przecież ziemia jest okrągła. Wystarczy zwinąć się w kłębek, a będzie mógł się toczyć. Potem wstaniesz i zaczniesz wszystko od nowa.

Chciałam się w to angażować... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Chciałam się w to angażować, walczyć, uwić to nasze prywatne ciepełko, być szczęśliwą, dawać Ci takie same odczucia i pokochać Cię - na poważnie, już bez żadnego dystansu, całą sobą. I dzisiaj, kiedy już otrzepałam się z kurzu powstałego w momencie zburzenia całego naszego "my", mogę Ci zapewnić, że nie mam serca. Nie mam narządu, które potrafi wydobyć z siebie coś takiego jak cała rzekoma miłość, to jakiś automat bije w mojej piersi, nie ma duszy, nie wierzy, w moim słowniku nie ma tego uczucia.

Problem ze wspomnieniami polega na... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Problem ze wspomnieniami polega na tym, że nie wiadomo kiedy Ci się coś przypomni. Stoisz sobie przy kasie w Tesco i nagle JEB jak obuchem w głowę, a Ty musisz zachować kamienną twarz

Tak cholernie mocno chciałbym móc... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Tak cholernie mocno chciałbym móc się już z Tobą zobaczyć.

Płakałam. Wrzeszczałam. Boga... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Płakałam. Wrzeszczałam. Boga przeklinałam. Bezsilna się czułam. Porzucona i odrzucona. Zdradzona i sponiewierana. Oszukana. Z tęsknoty jak pies wyłam. Umrzeć bardzo chciałam.

Czy można uciekać przed czymś  do... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 lipca 2015

Czy można uciekać przed czymś, do czego ciągle się biegnie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV