głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Wytrwałości aby zmienić to co zmienić można. Pogody ducha aby pogodzić się z tym czego zmienić nie można. I mądrości aby jedno z drugim się nie popieprzyło. „Je

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Wytrwałości aby zmienić to co zmienić można. Pogody ducha aby pogodzić się z tym czego zmienić nie można. I mądrości aby jedno z drugim się nie popieprzyło.
Wytrwałości  aby zmienić to  co... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Wytrwałości, aby zmienić to, co zmienić można. Pogody ducha, aby pogodzić się z tym czego zmienić nie można. I mądrości aby jedno z drugim się nie popieprzyło.

„Jeden dzień na raz – to... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

„Jeden dzień na raz – to wystarczy. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma. I nie niepokój się o przyszłość, bo ta jeszcze nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i rób to tak pięknie, by była warta wspominania.”

Plany na przyszłość ?  Rodzina  na... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Plany na przyszłość ? Rodzina, na wzór mojej, bo mam to szczęście żyć w rodzinie pełnej miłości, dobroci i szacunku. Związek, aby zawsze był na wzór relacji moich rodziców, bo nigdy nie widziałam bardziej zakochanych w sobie ludzi. Dom, mały, prosty, minimum rzeczy - przeważnie tylko te potrzebne do życia, bowiem nie materialne rzeczy są w życiu ważne. Żadnego przepychu, żadnego 'postaw się a zastaw się'.

Brzmi niełatwo  a jednocześnie... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Brzmi niełatwo, a jednocześnie dziwnie znajomo. A co jeśli tam, w tym królestwie korytarzowego linoleum, po drugiej stronie metalowej barierki szpitalnego łóżka, spotkasz codziennego siebie? Zabieganą, zmęczoną pielęgniarkę w rozwianym fartuchu, z milionem spraw do załatwienia. Ze wskazówkami, zabiegami, opatrunkami i jeszcze bagażem własnych zmartwień których nikt inny nie rozwiąże. Jaka będzie? Myślisz, że dasz radę polubić tą osobę? Że będzie pomocna i uczynna, że będziesz miło wspominać? Czy będziesz dla niej pełen empatii i wyrozumienia? Jak bardzo zmieni się twoje podejście? To w końcu ta sama rzeczywistość, te same sytuacje, a jednak zupełnie inaczej gdy spojrzeć na nie z drugiej strony. To jak, odważysz się spróbować?

Spróbuj się położyć do szpitala.... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Spróbuj się położyć do szpitala. Na kilka dni, tak po prostu. Bez statusu VIP. W twardym, skrzypiącym łóżku, z obcą osobą po boku. W beznamiętnych salach, gdy ciągle coś Ci przeszkadza. Monitory, urządzenia, postękiwania cierpiących i dźwięki natury z wszystkich otworów ciała. Przeżywając najtrudniejsze chwile przy nieznanych Ci osobach. Z kiepskim jedzeniem i wspólną łazienką. Kiedy każda sekunda, minuta i godzina jawią się jak wieczność. Gdy nie możesz usiedzieć z nerwów i niepewności, bo potrzebujesz i chcesz uzyskać jakiekolwiek informacje. Czekając w kolejności na wszystkie czynności którym trzeba Cię będzie poddać, na leki gdy boli a oczekują „cierpliwości” by zaczęło działać czy też wtedy gdy nie działają i jeszcze chwila do „za-godzinę-będzie” następnej dawki. Czy w końcu na wypis, gdy masz wszystkiego dość i chcesz już pójść do domu.

Pani to jest taka  że nikogo nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Pani to jest taka, że nikogo nie umie skrzywdzić, niech pani uważa żeby nikt nie skrzywdził pani. Trafił w punkt, czuły punkt.

NIe trzeba wierzyć w Boga żeby być... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

NIe trzeba wierzyć w Boga żeby być dobrym człowiekiem. Nie trzeba wierzyć w niego tak jak powszechnie rozumiemy Jego postać. Człowiek może być uduchowiony ale nie religijny. Nie musisz chodzić do kościoła i dawać pieniądze. Dla wielu ludzi kościołem może być sama natura. Wielu wspaniałych ludzi w historii ludzkości nie wierzyło w Boga. A inni czynili zło w Jego imię.

Od niektórych kobiet bije cicha... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Od niektórych kobiet bije cicha godność. Godność otacza je jak pole siłowe, w których facet topnieje jak masło. Taka kobieta nie krzyczy ani nie wrzeszczy. Esencją tego, jest jej opanowanie, poczucie własnej wartości oraz wiara w siebie.

Pracowity  pomysłowy  inteligentny... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Pracowity, pomysłowy, inteligentny, uparty, doświadczony, a przede wszystkim skryty, opanowany, cierpliwy i odpowiedzialny.

Dziękuję za życie  za dobry start... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Dziękuję za życie, za dobry start, za opiekę, za wychowanie za tyłka kiedy trzeba spranie, nie zawsze rozpieszczanie, za szacunku do ludzi i pieniądza nauczanie, za bezpieczeństwa zapewnianie, do snu kołysanie i gdy milion spraw na głowie czasu poświęcanie.

Żeby czasy nie dyktowały nam... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Żeby czasy nie dyktowały nam życia. I żeby był zawsze czas na życie. Żebyśmy nie robili tysiąc zdjęć momentom, a byli blisko nich z szeroko otwartymi oczami. I żebyśmy mieli na wszystko odwagę w dzisiejszym tak skomplikowanym świecie.

Żebyśmy widzieli człowieka i... teksty

najaranapoziomka dodano: 2 kwietnia 2019

Żebyśmy widzieli człowieka i czasem spojrzeli mu w oczy. Przeczytali papierową książkę. Przejechali kawał, albo choć kawałek drogi rowerem i żebyśmy zapomnieli czasem telefonu. To tu. To tam. Nie mam Zapomniałam Książkę mam gdzieś w torebce nie mam zapomniałam. I niebo niebieskie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 34 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV