głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu rzeczach... A Pan? Ma Pan marzenia Panie G? Mam mam jedno... Ona: Jedno?? Tylko jedno? Tak... Chciałbym w wieku 75 ciu lat us

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu rzeczach... A Pan? Ma Pan marzenia Panie G? Mam mam jedno... Ona: Jedno?? Tylko jedno? Tak... Chciałbym w wieku 75 ciu la
Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu rzeczach... A Pan? Ma Pan marzenia, Panie G? - Mam, mam jedno... Ona: Jedno?? Tylko jedno? - Tak... Chciałbym w wieku 75-ciu lat usiąść na plaży z jakąś starszą Panią, otulić Ją kocem i z czystym serduchem powiedzieć: Wygraliśmy wszystko.

 Chciałabym tylko zobaczyć  że... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Chciałabym tylko zobaczyć, że jesteś obok, kiedy się rano obudzę, a wieczorem opowiedzieć Ci wszystko, co się stało w ciągu dnia, popatrzeć Ci w oczy i przytulić się do Ciebie."

 Trzeba umieć nabrać takiego... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu, bo wtedy przychodzi właśnie stres, że ktoś już coś ma, a ja jeszcze nie. Wtedy popełnia się najwięcej błędów."

 Potrzebuję kogoś  kto się nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?"

Wiesz czego Ci życzę .?   Żebyś... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 września 2016

Wiesz czego Ci życzę .? Żebyś był szczęśliwy.. Nieważne z kim, nie ważne jak, ale żebyś był.. Bo kiedy widzę szczęście w Twoich oczach, samej jest Mi łatwiej się uśmiechnąć..

 Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 września 2016

"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko".

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 sierpnia 2016

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?

Nie przesadzaj. Świat się nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 sierpnia 2016

Nie przesadzaj. Świat się nie kończy. To tylko turbulencje. Samolot jest bezpieczny. Ma dobrego pilota. Siedzisz na właściwym miejscu. Trafiłaś po prostu na powietrzny wir. Poczekaj. To minie.

 To zadziwiające jak wiele potrzeba... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 sierpnia 2016

"To zadziwiające jak wiele potrzeba czasu, żeby dojść do banalnych wniosków."

Wszedłem właśnie do łóżka.   I... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 sierpnia 2016

Wszedłem właśnie do łóżka. I doszedłem do wniosku, że czegoś mi brakuje. Brakuje mi Ciebie.

Nie obiecuję ci wiele...   Bo tyle... teksty

najaranapoziomka dodano: 19 lipca 2016

Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle co prawie nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie...

W podziękowaniu za pokazanie dróg... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 lipca 2016

W podziękowaniu za pokazanie dróg, możliwości i rozwiązań. Za asekurowanie przy popełnianiu własnych błędów. Za otwartość i wyrozumiałość na to że jesteśmy różne a jednak podobne. Za ciągłą ciekawość poznawania siebie nawzajem i dyskusji na każdy temat. Za to że zawsze nam do siebie blisko mimo że bywa daleko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV