głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Czasami trzeba zmienić wszystko aby znowu było tak jak dawniej. Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień że jestem najpiękniejsza. Uśmiechu kiedy będę sm

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Czasami trzeba zmienić wszystko aby znowu było tak jak dawniej.
 Czasami trzeba zmienić wszystko... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 stycznia 2016

"Czasami trzeba zmienić wszystko, aby znowu było tak jak dawniej."

 Pocałunków każdego ranka i... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 listopada 2015

"Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza. Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko?"

 Generalnie była to dziewczyna miła... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 października 2015

"Generalnie była to dziewczyna miła, uczuciowa, choć na wskroś, na wylot chyba pierdolnięta"

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich.

 Rzeczy niemożliwe załatwiam od... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

"Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, cuda zajmują mi trochę więcej czasu"

Nienawidziłem każdej minuty... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz. ”

 Spraw  żeby twoje wybory miały... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

"Spraw, żeby twoje wybory miały znaczenia. Rób to, co daje ci szczęście. Powiedz ludziom, których kochasz, że ich kochasz. Nie czekaj na lepszy moment. Zrób to TERAZ."

„Nigdy nie odmawiaj zaproszenia.... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

„Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno… Pewnie nie na darmo…”

Kiedy myśli żeglują bez ładu i... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Kiedy myśli żeglują bez ładu i składu, nie znajdując wyjścia, zawsze zaczynam biec, żeby je uwolnić i móc zobaczyć wszystko o wiele wyraźniej z dystansu. Bieganie jest najlepszym sposobem na uporządkowanie codziennych spraw, ucieczkę od rutyny i rozwiązanie problemów, których nie jestem w stanie dostrzec, chociaż mam je przed sobą. Biegnę, by poczuć się twórcą. Chcę wiedzieć, co jest wewnątrz mnie. Dzięki bieganiu mogę zbadać swoje wnętrze i wiedzieć, do czego jestem zdolna. A najbardziej chyba biegnę po prostu dlatego, bo to lubię.. cieszę się każdą chwilą i nie muszę się zastanawiać dlaczego.

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twojego życia! Wracaj do nich, ilekroć w Twoim życiu wszystko zaczyna się walić. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo. Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami, szuka się ich, a one "siedzą" na nosie. Tak blisko!

Być może zaczynasz od zera.   Być... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Być może zaczynasz od zera. Być może jedyne wsparcie jakie masz, to Twoje własne. Być może jedyne co masz, to Twoja pasja i przekonanie o słuszności tego, co robisz. Być może wiesz, że nie ma na kogo zwalić winy za niepowodzenie i uzmysławiasz sobie, że czas dorosnąć.

Jeśli nie zapytasz  to odpowiedź... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Jeśli nie zapytasz, to odpowiedź zawsze będzie brzmiała: 'NIE'! Jeśli nie zrobisz kroku, to nigdy nie przekonasz się, co jest za zakrętem! Jeśli nie pójdziesz za tym, czego pragniesz, to nigdy nie będziesz tego miał!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV