głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka My ludzie jako cywilizacja doszliśmy do takiego momentu że nie wytrzymujemy już własnych emocji. … Ludzie mają teraz wszystko a tęsknią do najprostszego złapani

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
My ludzie jako cywilizacja doszliśmy do takiego momentu że nie wytrzymujemy już własnych emocji. … Ludzie mają teraz wszystko a tęsknią do najprostszego złapania dr
My  ludzie  jako cywilizacja... teksty

najaranapoziomka dodano: 28 września 2016

My, ludzie, jako cywilizacja doszliśmy do takiego momentu, że nie wytrzymujemy już własnych emocji. (…) Ludzie mają teraz wszystko, a tęsknią do najprostszego złapania drugiej osoby za rękę i wspólnego odczuwania.

 Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi, dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam."

 To co Cię dręczy  zakopujesz... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"To co Cię dręczy, zakopujesz głęboko i myślisz, że tego nie ma? To czemu nie śpisz?"

 Wystarczy tylko się uśmiechać  by... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Wystarczy tylko się uśmiechać, by ukryć zranioną duszę, i nikt nawet nie zauważy, że cierpisz."

 W sumie jedyne rzeczy  które mają... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"W sumie jedyne rzeczy, które mają w życiu znaczenie, są cholernie proste. Zdrowie, Rodzina, Bezpieczeństwo i Przyjaciele."

Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu rzeczach... A Pan? Ma Pan marzenia, Panie G? - Mam, mam jedno... Ona: Jedno?? Tylko jedno? - Tak... Chciałbym w wieku 75-ciu lat usiąść na plaży z jakąś starszą Panią, otulić Ją kocem i z czystym serduchem powiedzieć: Wygraliśmy wszystko.

 Chciałabym tylko zobaczyć  że... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Chciałabym tylko zobaczyć, że jesteś obok, kiedy się rano obudzę, a wieczorem opowiedzieć Ci wszystko, co się stało w ciągu dnia, popatrzeć Ci w oczy i przytulić się do Ciebie."

 Trzeba umieć nabrać takiego... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu, bo wtedy przychodzi właśnie stres, że ktoś już coś ma, a ja jeszcze nie. Wtedy popełnia się najwięcej błędów."

 Potrzebuję kogoś  kto się nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?"

Wiesz czego Ci życzę .?   Żebyś... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 września 2016

Wiesz czego Ci życzę .? Żebyś był szczęśliwy.. Nieważne z kim, nie ważne jak, ale żebyś był.. Bo kiedy widzę szczęście w Twoich oczach, samej jest Mi łatwiej się uśmiechnąć..

 Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 września 2016

"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko".

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 sierpnia 2016

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV