głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka W podziękowaniu za pokazanie dróg możliwości i rozwiązań. Za asekurowanie przy popełnianiu własnych błędów. Za otwartość i wyrozumiałość na to że jesteśmy różne

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
W podziękowaniu za pokazanie dróg możliwości i rozwiązań. Za asekurowanie przy popełnianiu własnych błędów. Za otwartość i wyrozumiałość na to że jesteśmy różne a jednak
W podziękowaniu za pokazanie dróg... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 lipca 2016

W podziękowaniu za pokazanie dróg, możliwości i rozwiązań. Za asekurowanie przy popełnianiu własnych błędów. Za otwartość i wyrozumiałość na to że jesteśmy różne a jednak podobne. Za ciągłą ciekawość poznawania siebie nawzajem i dyskusji na każdy temat. Za to że zawsze nam do siebie blisko mimo że bywa daleko.

Bo kto  jesli nie my? I gdzie  jeśli... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 lipca 2016

Bo kto, jesli nie my? I gdzie, jeśli nie tu? I z kim, jeśli nie z Tobą, I kiedy, jeśli nie już?

Potrzebowała bezpiecznej przystani... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 maja 2016

Potrzebowała bezpiecznej przystani czyichś ramion, ale ramion nieszczególnie nachalnych i nie wchodzących w konflikt z jej potrzebą bycia sam na sam ze swoimi dziwactwami. A to było trudne.

JEŚLI CHCESZ MOŻESZ PRZYJŚĆ... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 maja 2016

JEŚLI CHCESZ MOŻESZ PRZYJŚĆ , KUPIĆ WINO, ZOSTAĆ NA NOC.

Czy tym  co już wiesz   goryczą... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 kwietnia 2016

Czy tym, co już wiesz - goryczą twych łez? Liczbą szans których brak, drogą co biegnie w świat? Więc pora wyśpiewać tę historię co wciąż trwa Niech święci się w pamięci ten rok co upłyną nam

Świtami  zmierzchami  kubkami... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 kwietnia 2016

Świtami, zmierzchami, kubkami wypitej kawy? Calami milami, śmiechem czy łzą? Pięćset dwadzieścia pięć tysięcy i sześćset minut Czym rok odmierzyć, jak zmierzyć go?

Pięćset dwadzieścia pięć... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 kwietnia 2016

Pięćset dwadzieścia pięć tysięcy i sześćset minut Pięćset dwadzieścia pięć tysięcy chwil co tak mkną Pięćset dwadzieścia pięć tysięcy i sześćset minut Czym rok odmierzyć? Jak zmierzyć go?

Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 kwietnia 2016

Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc się szczęściem. Bądź niepokorny, przemądrzały, uparty czy niekonsekwentny ale zawsze autentyczny. Naucz się krzyczeć, walczyć i być na przekór wszystkiemu. Nie licz na przypadkowe szczęście, nie odkładaj uśmiechu na później. Wstawaj po każdej porażce i zaczynaj na nowo. Nie odpuszczaj, bądź asertywny. Idź własną ścieżką, kolekcjonuj osobiste marzenia. Ryzykuj. Napisz bestseller, puszczaj papierkowe łódki albo zdobądź Mont Everest pod warunkiem, że zrobisz to z miłości. Nie powstrzymuj emocji, tylko się nimi delektuj. Tocz boje i nie daj mu odejść. To najlepszy czas, bo skąd pewność, że jutro nadejdzie?

Życie pędzi tak bez pardonu  nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 kwietnia 2016

Życie pędzi tak bez pardonu, nie wyrzucajmy żadnej chwili na bruk. Zjedzmy ten obiad bez telefonów. Przez ten moment bądźmy teraz i tu. Pójdźmy na spacer do lasu posłuchać ptaków albo wsłuchać się w wiatru szum. Stojąc u stóp tych stuletnich drzew porozmawiajmy lecz niech rozmowa będzie bez… a później obdzwońmy paru naszych ludzi, dowiedzmy się kto wolny dziś i kto się nudzi.

I myślimy o tym samym  że koniec... teksty

najaranapoziomka dodano: 4 kwietnia 2016

I myślimy o tym samym, że koniec nastanie, i chcemy zabić tę myśl, a nie siebie nawzajem

Daj uśmiech na szczęście  po... teksty

najaranapoziomka dodano: 19 marca 2016

Daj uśmiech na szczęście, po szczęście zasuwam, na szczęście mogę jeszcze mieć głowę w chmurach, trenuję refleks żeby łapać chwile

Zamalujemy wszechświat nasz  bez... teksty

najaranapoziomka dodano: 19 marca 2016

Zamalujemy wszechświat nasz, bez używania farb, akompaniamentem tętna, rytmu serca nagich prawd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV