głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki cuda zajmują mi trochę więcej czasu Nienawidziłem każdej minuty treningu ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się przecierp

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki cuda zajmują mi trochę więcej czasu
 Rzeczy niemożliwe załatwiam od... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

"Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, cuda zajmują mi trochę więcej czasu"

Nienawidziłem każdej minuty... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz. ”

 Spraw  żeby twoje wybory miały... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

"Spraw, żeby twoje wybory miały znaczenia. Rób to, co daje ci szczęście. Powiedz ludziom, których kochasz, że ich kochasz. Nie czekaj na lepszy moment. Zrób to TERAZ."

„Nigdy nie odmawiaj zaproszenia.... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 czerwca 2015

„Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno… Pewnie nie na darmo…”

Kiedy myśli żeglują bez ładu i... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Kiedy myśli żeglują bez ładu i składu, nie znajdując wyjścia, zawsze zaczynam biec, żeby je uwolnić i móc zobaczyć wszystko o wiele wyraźniej z dystansu. Bieganie jest najlepszym sposobem na uporządkowanie codziennych spraw, ucieczkę od rutyny i rozwiązanie problemów, których nie jestem w stanie dostrzec, chociaż mam je przed sobą. Biegnę, by poczuć się twórcą. Chcę wiedzieć, co jest wewnątrz mnie. Dzięki bieganiu mogę zbadać swoje wnętrze i wiedzieć, do czego jestem zdolna. A najbardziej chyba biegnę po prostu dlatego, bo to lubię.. cieszę się każdą chwilą i nie muszę się zastanawiać dlaczego.

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twojego życia! Wracaj do nich, ilekroć w Twoim życiu wszystko zaczyna się walić. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo. Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami, szuka się ich, a one "siedzą" na nosie. Tak blisko!

Być może zaczynasz od zera.   Być... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Być może zaczynasz od zera. Być może jedyne wsparcie jakie masz, to Twoje własne. Być może jedyne co masz, to Twoja pasja i przekonanie o słuszności tego, co robisz. Być może wiesz, że nie ma na kogo zwalić winy za niepowodzenie i uzmysławiasz sobie, że czas dorosnąć.

Jeśli nie zapytasz  to odpowiedź... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Jeśli nie zapytasz, to odpowiedź zawsze będzie brzmiała: 'NIE'! Jeśli nie zrobisz kroku, to nigdy nie przekonasz się, co jest za zakrętem! Jeśli nie pójdziesz za tym, czego pragniesz, to nigdy nie będziesz tego miał!

Taaaak to dzisiaj. 8 marca   NASZE... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Taaaak to dzisiaj. 8 marca - NASZE ŚWIĘTO! Emotikon smile Chciałabym Wam życzyć ogromnej pogody ducha każdego dnia, dużo uśmiechu, radości, spełnienia. Bądźcie silne i wytrwałe w dążeniu do celu, nie ograniczajcie się, bo ograniczenia tkwią tylko i wyłącznie w naszych głowach. Nie bójcie się marzyć, zawsze walczcie o swoje, nie przejmujcie się tym co mówią o Was inni, bo ludzie tacy są, zawsze będą gadać Emotikon smile Bądźcie po prostu sobą! Nie udawajcie kogoś kim nie jesteście, wierzcie w siebie nawet wtedy, kiedy inni już zwątpią. Nie bójcie się stawiać kolejnych kroków naprzód i nieustannie się rozwijajcie. Nie zapominajcie o rozrywce i korzystajcie z każdego dnia jak tylko się da! Emotikon smile Przeżyjcie to życie tak, aby później niczego nie żałować. Bądźcie po prostu szczęśliwe i spełnione!

Bo doświadczył tego wszystkiego i... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Bo doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem. Jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i trzeba to zaakceptować! Dopiero, gdy to zrobimy, będziemy mogli stać się lepszymi ludźmi! Emotikon smile Każdy z nas jest człowiekiem i błądzi, czy tego chce czy nie… Każdy z nas potrafi być lepszym człowiekiem… Każdy z nas może osiągnąć więcej, niż dotychczas… Każdego z nas stać na więcej, niż mu się wydaje… Każdy z nas zasługuje na to by kochać i być kochanym… Każdy z nas zasługuje na to, by być szczęśliwym!

Każdy człowiek bał się kiedyś... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Każdy człowiek bał się kiedyś podjąć walkę. Każdy człowiek zdradził i skłamał kiedyś w przeszłości. Każdy człowiek utracił kiedyś choć raz wiarę w przyszłość. Każdy człowiek cierpiał kiedyś z powodu spraw, które nie były tego warte. Każdy człowiek wątpił kiedyś w to, że da radę. Każdy człowiek zaniedbywał kiedyś swoje zobowiązania. Każdy człowiek mówił kiedyś „tak”, kiedy chciał powiedzieć „nie”. Każdy człowiek zranił kiedyś kogoś, kogo kochał. I dlatego jest CZŁOWIEKIEM!

 Głupi na świat narzeka  mądry... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

"Głupi na świat narzeka, mądry się nim zachwyca" -

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV