głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twojego życia! Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu wszystko zaczyna się walić. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę o

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twojego życia! Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu wszystko zaczyna się walić. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę odwrócić
Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twojego życia! Wracaj do nich, ilekroć w Twoim życiu wszystko zaczyna się walić. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo. Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami, szuka się ich, a one "siedzą" na nosie. Tak blisko!

Być może zaczynasz od zera.  Być... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Być może zaczynasz od zera. Być może jedyne wsparcie jakie masz, to Twoje własne. Być może jedyne co masz, to Twoja pasja i przekonanie o słuszności tego, co robisz. Być może wiesz, że nie ma na kogo zwalić winy za niepowodzenie i uzmysławiasz sobie, że czas dorosnąć.

Jeśli nie zapytasz to odpowiedź... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Jeśli nie zapytasz, to odpowiedź zawsze będzie brzmiała: 'NIE'! Jeśli nie zrobisz kroku, to nigdy nie przekonasz się, co jest za zakrętem! Jeśli nie pójdziesz za tym, czego pragniesz, to nigdy nie będziesz tego miał!

Taaaak to dzisiaj. 8 marca  NASZE... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Taaaak to dzisiaj. 8 marca - NASZE ŚWIĘTO! Emotikon smile Chciałabym Wam życzyć ogromnej pogody ducha każdego dnia, dużo uśmiechu, radości, spełnienia. Bądźcie silne i wytrwałe w dążeniu do celu, nie ograniczajcie się, bo ograniczenia tkwią tylko i wyłącznie w naszych głowach. Nie bójcie się marzyć, zawsze walczcie o swoje, nie przejmujcie się tym co mówią o Was inni, bo ludzie tacy są, zawsze będą gadać Emotikon smile Bądźcie po prostu sobą! Nie udawajcie kogoś kim nie jesteście, wierzcie w siebie nawet wtedy, kiedy inni już zwątpią. Nie bójcie się stawiać kolejnych kroków naprzód i nieustannie się rozwijajcie. Nie zapominajcie o rozrywce i korzystajcie z każdego dnia jak tylko się da! Emotikon smile Przeżyjcie to życie tak, aby później niczego nie żałować. Bądźcie po prostu szczęśliwe i spełnione!

Bo doświadczył tego wszystkiego i... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Bo doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem. Jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i trzeba to zaakceptować! Dopiero, gdy to zrobimy, będziemy mogli stać się lepszymi ludźmi! Emotikon smile Każdy z nas jest człowiekiem i błądzi, czy tego chce czy nie… Każdy z nas potrafi być lepszym człowiekiem… Każdy z nas może osiągnąć więcej, niż dotychczas… Każdego z nas stać na więcej, niż mu się wydaje… Każdy z nas zasługuje na to by kochać i być kochanym… Każdy z nas zasługuje na to, by być szczęśliwym!

Każdy człowiek bał się kiedyś... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Każdy człowiek bał się kiedyś podjąć walkę. Każdy człowiek zdradził i skłamał kiedyś w przeszłości. Każdy człowiek utracił kiedyś choć raz wiarę w przyszłość. Każdy człowiek cierpiał kiedyś z powodu spraw, które nie były tego warte. Każdy człowiek wątpił kiedyś w to, że da radę. Każdy człowiek zaniedbywał kiedyś swoje zobowiązania. Każdy człowiek mówił kiedyś „tak”, kiedy chciał powiedzieć „nie”. Każdy człowiek zranił kiedyś kogoś, kogo kochał. I dlatego jest CZŁOWIEKIEM!

 Głupi na świat narzeka mądry... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

"Głupi na świat narzeka, mądry się nim zachwyca" -

Porażka nie oznacza że... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Porażka nie oznacza, że przegrałeś tylko że jeszcze nie osiągnąłeś sukcesu. Porażka nie oznacza, że nic nie zyskałeś, tylko że się czegoś nauczyłeś. Porażka nie oznacza, że jesteś głupi, tylko że masz dość wiary aby próbować. Porażka nie oznacza, że masz się wstydzić, tylko że ośmieliłeś się próbować. Porażka nie oznacza, że masz rezygnować, tylko że musisz postępować w inny sposób. Porażka nie oznacza, że jesteś gorszy, tylko że nie jesteś doskonały. Porażka nie oznacza, że straciłeś czas, tylko że możesz zacząć od nowa. Porażka nie oznacza, że powinieneś się poddać, tylko że musisz bardziej się starać. Porażka nie oznacza, że nigdy Ci się nie uda, tylko że musisz mieć więcej cierpliwości. Nie szukaj wymówek, każdy dzień to szansa!

 Mogę wam tylko powiedzieć to co... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 kwietnia 2015

"Mogę wam tylko powiedzieć to, co sami wiecie: niektóre dni to skarb. Nie ma ich wiele, ale sądzę, że w życiu każdego jest takich kilka."

nie jem po 18 tej jem po 22 giej... teksty

najaranapoziomka dodano: 23 marca 2015

nie jem po 18-tej, jem po 22- giej ;) Igor

 Znaleźć człowieka z którym... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 marca 2015

"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów ,fachowca', dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności-to znaleźć skarb."

Jedynie wtedy gdy kocha się to co... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 marca 2015

Jedynie wtedy, gdy kocha się to, co się robi, człowiek staje się profesjonalny i w pełni rzetelny w swojej pracy. Dlatego warto pielęgnować i rozwijać swoje pasje. Niech nie będą jedynie odskocznią od codzienności, a staną się jego podstawą. Wtedy życie nabierze sensu, a my będziemy zadowoleni z dokonanych wyborów. Więc jeśli masz hobby, bez którego nie możesz żyć, coś, co kochasz najbardziej na świecie, nie zmarnuj swojej szansy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV