głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka nie jem po 18 tej jem po 22 giej Igor Znaleźć człowieka z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów konowałów idiotyzmów cwaniackich łgarstw fałszywych z

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
nie jem po 18 tej jem po 22 giej Igor
nie jem po 18 tej jem po 22 giej... teksty

najaranapoziomka dodano: 23 marca 2015

nie jem po 18-tej, jem po 22- giej ;) Igor

 Znaleźć człowieka z którym... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 marca 2015

"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów ,fachowca', dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności-to znaleźć skarb."

Jedynie wtedy gdy kocha się to co... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 marca 2015

Jedynie wtedy, gdy kocha się to, co się robi, człowiek staje się profesjonalny i w pełni rzetelny w swojej pracy. Dlatego warto pielęgnować i rozwijać swoje pasje. Niech nie będą jedynie odskocznią od codzienności, a staną się jego podstawą. Wtedy życie nabierze sensu, a my będziemy zadowoleni z dokonanych wyborów. Więc jeśli masz hobby, bez którego nie możesz żyć, coś, co kochasz najbardziej na świecie, nie zmarnuj swojej szansy.

Twoje miasto jest to to miasto w... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 marca 2015

Twoje miasto jest to to miasto w którym są ludzie których kochasz.

To wybór a nie przypadek decyduje... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 marca 2015

To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje, tym, co Ty- Twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem.

Każdy może znaleźć swoją drugą... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 marca 2015

Każdy może znaleźć swoją drugą połówkę. Ale jeśli próbujesz ze wszystkich sił zmienić się w kogoś, kim nie jesteś, Twój książę z bajki może nie zwrócić na Ciebie uwagi, szukając tej kobiety, którą byłaś wcześniej.

 Podróż życia może zacząć się... teksty

najaranapoziomka dodano: 21 luty 2015

"Podróż życia, może zacząć się tuż za pro­giem włas­ne­go domu"

 W psychologii jest takie pojęcie... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 luty 2015

"W psychologii jest takie pojęcie „błysk” to jest moment kiedy człowiekowi w głowie się wszystko zmienia, kiedy nagle dociera do niego coś co było oczywiste od lat, ale teraz nabrało innego wymiaru."

 Czy wiemy czego chcemy? Oczywiście... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 luty 2015

"Czy wiemy, czego chcemy? Oczywiście – szczęścia! To główne przykazanie współczesności. Ale chwycić je, to jak ścisnąć wodę w garści. Większym, chwalebniejszym dziełem jest żyć w porę. Kiedy pić to pić, kiedy tańczyć – tańczyć, kiedy spać – spać. Zażywać istnienia, pogodnie przemijając." L. Turkiwicz

Teoria jest wtedy kiedy wiemy... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 stycznia 2015

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. W tym pomieszczeniu łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. prof. Jan Miodek.

Dobry Bóg w swej nieograniczonej... teksty

najaranapoziomka dodano: 11 stycznia 2015

Dobry Bóg w swej nieograniczonej mądrości stworzył nas tak, abyśmy się różnili rozmiarem, siłą, wyglądem i uzdolnieniami. Sukces nie polega na pokonywaniu innych, ale na osiągnięciu spokoju ducha, który wynika bezpośrednio z zadowolenia i wiedzy, że zrobiło się wszystko, aby stać się lepszą wersją samego siebie" - John Wooden

jestem więc żyję żyję więc... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 stycznia 2015

jestem więc żyję, żyję więc się śmieję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV