głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Głupi na świat narzeka mądry się nim zachwyca Porażka nie oznacza że przegrałeś tylko że jeszcze nie osiągnąłeś sukcesu. Porażka nie oznacza że nic nie zyskałe

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Głupi na świat narzeka mądry się nim zachwyca
 Głupi na świat narzeka mądry... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

"Głupi na świat narzeka, mądry się nim zachwyca" -

Porażka nie oznacza że... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 maja 2015

Porażka nie oznacza, że przegrałeś tylko że jeszcze nie osiągnąłeś sukcesu. Porażka nie oznacza, że nic nie zyskałeś, tylko że się czegoś nauczyłeś. Porażka nie oznacza, że jesteś głupi, tylko że masz dość wiary aby próbować. Porażka nie oznacza, że masz się wstydzić, tylko że ośmieliłeś się próbować. Porażka nie oznacza, że masz rezygnować, tylko że musisz postępować w inny sposób. Porażka nie oznacza, że jesteś gorszy, tylko że nie jesteś doskonały. Porażka nie oznacza, że straciłeś czas, tylko że możesz zacząć od nowa. Porażka nie oznacza, że powinieneś się poddać, tylko że musisz bardziej się starać. Porażka nie oznacza, że nigdy Ci się nie uda, tylko że musisz mieć więcej cierpliwości. Nie szukaj wymówek, każdy dzień to szansa!

 Mogę wam tylko powiedzieć to co... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 kwietnia 2015

"Mogę wam tylko powiedzieć to, co sami wiecie: niektóre dni to skarb. Nie ma ich wiele, ale sądzę, że w życiu każdego jest takich kilka."

nie jem po 18 tej jem po 22 giej... teksty

najaranapoziomka dodano: 23 marca 2015

nie jem po 18-tej, jem po 22- giej ;) Igor

 Znaleźć człowieka z którym... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 marca 2015

"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów ,fachowca', dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności-to znaleźć skarb."

Jedynie wtedy gdy kocha się to co... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 marca 2015

Jedynie wtedy, gdy kocha się to, co się robi, człowiek staje się profesjonalny i w pełni rzetelny w swojej pracy. Dlatego warto pielęgnować i rozwijać swoje pasje. Niech nie będą jedynie odskocznią od codzienności, a staną się jego podstawą. Wtedy życie nabierze sensu, a my będziemy zadowoleni z dokonanych wyborów. Więc jeśli masz hobby, bez którego nie możesz żyć, coś, co kochasz najbardziej na świecie, nie zmarnuj swojej szansy.

Twoje miasto jest to to miasto w... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 marca 2015

Twoje miasto jest to to miasto w którym są ludzie których kochasz.

To wybór a nie przypadek decyduje... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 marca 2015

To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje, tym, co Ty- Twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem.

Każdy może znaleźć swoją drugą... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 marca 2015

Każdy może znaleźć swoją drugą połówkę. Ale jeśli próbujesz ze wszystkich sił zmienić się w kogoś, kim nie jesteś, Twój książę z bajki może nie zwrócić na Ciebie uwagi, szukając tej kobiety, którą byłaś wcześniej.

 Podróż życia może zacząć się... teksty

najaranapoziomka dodano: 21 luty 2015

"Podróż życia, może zacząć się tuż za pro­giem włas­ne­go domu"

 W psychologii jest takie pojęcie... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 luty 2015

"W psychologii jest takie pojęcie „błysk” to jest moment kiedy człowiekowi w głowie się wszystko zmienia, kiedy nagle dociera do niego coś co było oczywiste od lat, ale teraz nabrało innego wymiaru."

 Czy wiemy czego chcemy? Oczywiście... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 luty 2015

"Czy wiemy, czego chcemy? Oczywiście – szczęścia! To główne przykazanie współczesności. Ale chwycić je, to jak ścisnąć wodę w garści. Większym, chwalebniejszym dziełem jest żyć w porę. Kiedy pić to pić, kiedy tańczyć – tańczyć, kiedy spać – spać. Zażywać istnienia, pogodnie przemijając." L. Turkiwicz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV