głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Odnaleźć takie oczy W których potrafisz dostrzec swoje I znaleźć dłonie Kiedy je dotkniesz wiesz że będą także twoje Odnaleźć serce które wybija twój rytm I zna

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Odnaleźć takie oczy W których potrafisz dostrzec swoje I znaleźć dłonie Kiedy je dotkniesz wiesz że będą także twoje Odnaleźć serce które wybija twój rytm I z
Odnaleźć takie oczy   W których... teksty

najaranapoziomka dodano: 18 listopada 2014

Odnaleźć takie oczy W których potrafisz dostrzec swoje I znaleźć dłonie Kiedy je dotkniesz wiesz, że będą także twoje Odnaleźć serce, które wybija twój rytm I znaleźć miejsce By dzielić się nim, weselić się tym Dawać i brać, budzić się i spać Patrząc w tą samą twarz Mając pewność, że to ta a nie inna Tu być powinna Widząc, że ta twarz Odzwierciedla twoje ja

Nadchodzi w życiu taka chwila  kiedy... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 listopada 2014

Nadchodzi w życiu taka chwila, kiedy wiemy że to właśnie teraz trzeba zrobić ten krok. Teraz albo nigdy. Teraz albo już nic nigdy nie będzie takie samo. I to jest właśnie ta chwila.

Poślubię Cię  bo mnie rozumiesz a... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 listopada 2014

Poślubię Cię, bo mnie rozumiesz a nikt nie potrafi tego tak jak TY Poślubię Cię, bo lubisz się śmiać i jesteś tak samo szalona jak ja Poślubię Cię, możesz być tego pewna jeśli w końcu Cię znajdę

Śmiać się często i szczerze... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 listopada 2014

Śmiać się często i szczerze, zyskać szacunek inteligentnych ludzi i dzieci,zasługiwać na dobra ocenę uczciwych krytyków i cierpliwie znosić zdradę fałszywych przyjaciół, doceniać piękno, znajdywać w bliźnich to, co najbardziej wartościowe,pozostawić po sobie świat nieco lepszym, czy to w postaci zdrowego dziecka, alejki w ogródku, czy uzdrowionej sytuacji społecznej, mieć świadomość, ze choćby jedna istota ludzka odetchnęła lżej dzięki temu, iż my istnieliśmy na tym świecie- Na tym właśnie polega sukces.

Ja... ja naprawdę w tej chwili nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 listopada 2014

Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.

Lubię pić zieloną herbatę i... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 listopada 2014

Lubię pić zieloną herbatę i czytać. Po prostu nie mam lepszego pomysłu na resztę życia.

 Boję się odez­wać  boję się... teksty

najaranapoziomka dodano: 4 listopada 2014

"Boję się odez­wać, boję się coś poczuć Je­den zwykły gest, roz­pa­li set­ki uczuć Nie mogę Ci poz­wo­lić, a so­bie w szczególności By znów to w so­bie obudzić, choć mi­limetr miłości Sta­ram się nie myśleć, dob­rze mi to wychodzi Lecz jed­no małe wspom­nienie, duszy mej szkodzi Nie do­puszczę Cię do mnie, Twe ser­ce poluje Muszę się oszu­kiwać, że nic do Ciebie nie czuję."

 Ze wszystkich miesięcy najmniej... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 października 2014

"Ze wszystkich miesięcy najmniej lubił listopad, bo to miesiąc kurczącego się dnia, niknącego światła i niepewności, która jak sierota błąka się między jesienią a zimą

 Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 października 2014

"Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po prostu te­raz. Bez oczekiwań i bez obaw, bez jutra i bez wczoraj, bez utrzymywania i bez odpychania. Z pełną przytom­nością – tu i teraz."

“Szczerze mówiąc  to ja nigdzie... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 października 2014

“Szczerze mówiąc, to ja nigdzie nie pasuję, pewnie dlatego, że rzadko bywam naprawdę radosna. Zwykle jestem poważna i żyję samotnie we własnym świecie.”

Jeżeli wcześniej próbowałaś... teksty

najaranapoziomka dodano: 21 października 2014

Jeżeli wcześniej próbowałaś zmienić swoje życie na lepsze i wciąż masz wrażenie,że wracasz do punktu wyjścia i musisz wciąż walczyć,to znaczy,że stosowałaś nieskuteczne metody. Szukałaś tylko prowizorki,żeby szybko poczuć się lepiej. Prowizorki emocjonalne trwają czasem przez wiele lat. A potem zawsze rozpadają się w pył,a Ty rozpaczasz,że przez tyle lat było dobrze i nic nie zapowiadało katastrofy. Pamiętaj,że rozpada sie tylko to,co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada sie tylko po to,żeby zmusić Cię do szukania prawdy.

Szukam siebie w sobie i nie mogę... teksty

najaranapoziomka dodano: 21 października 2014

Szukam siebie w sobie i nie mogę odnaleźć. Gdzie jest tamten dzieciak co miał w sobie wiarę? Gdzie jest uśmiech, który pocieszał innych? I gdzie jest charakter, który zawsze był silny?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV