głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem kim jestem proszę pana. Mogłabym powiedzieć kim byłam dziś rano ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem kim jestem proszę pana. Mogłabym powiedzieć kim byłam dziś rano ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 listopada 2014

Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.

Lubię pić zieloną herbatę i... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 listopada 2014

Lubię pić zieloną herbatę i czytać. Po prostu nie mam lepszego pomysłu na resztę życia.

 Boję się odez­wać  boję się... teksty

najaranapoziomka dodano: 4 listopada 2014

"Boję się odez­wać, boję się coś poczuć Je­den zwykły gest, roz­pa­li set­ki uczuć Nie mogę Ci poz­wo­lić, a so­bie w szczególności By znów to w so­bie obudzić, choć mi­limetr miłości Sta­ram się nie myśleć, dob­rze mi to wychodzi Lecz jed­no małe wspom­nienie, duszy mej szkodzi Nie do­puszczę Cię do mnie, Twe ser­ce poluje Muszę się oszu­kiwać, że nic do Ciebie nie czuję."

 Ze wszystkich miesięcy najmniej... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 października 2014

"Ze wszystkich miesięcy najmniej lubił listopad, bo to miesiąc kurczącego się dnia, niknącego światła i niepewności, która jak sierota błąka się między jesienią a zimą

 Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 października 2014

"Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po prostu te­raz. Bez oczekiwań i bez obaw, bez jutra i bez wczoraj, bez utrzymywania i bez odpychania. Z pełną przytom­nością – tu i teraz."

“Szczerze mówiąc  to ja nigdzie... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 października 2014

“Szczerze mówiąc, to ja nigdzie nie pasuję, pewnie dlatego, że rzadko bywam naprawdę radosna. Zwykle jestem poważna i żyję samotnie we własnym świecie.”

Jeżeli wcześniej próbowałaś... teksty

najaranapoziomka dodano: 21 października 2014

Jeżeli wcześniej próbowałaś zmienić swoje życie na lepsze i wciąż masz wrażenie,że wracasz do punktu wyjścia i musisz wciąż walczyć,to znaczy,że stosowałaś nieskuteczne metody. Szukałaś tylko prowizorki,żeby szybko poczuć się lepiej. Prowizorki emocjonalne trwają czasem przez wiele lat. A potem zawsze rozpadają się w pył,a Ty rozpaczasz,że przez tyle lat było dobrze i nic nie zapowiadało katastrofy. Pamiętaj,że rozpada sie tylko to,co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada sie tylko po to,żeby zmusić Cię do szukania prawdy.

Szukam siebie w sobie i nie mogę... teksty

najaranapoziomka dodano: 21 października 2014

Szukam siebie w sobie i nie mogę odnaleźć. Gdzie jest tamten dzieciak co miał w sobie wiarę? Gdzie jest uśmiech, który pocieszał innych? I gdzie jest charakter, który zawsze był silny?

 Masz 20 lat  przed Tobą piękna... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 października 2014

,Masz 20 lat, przed Tobą piękna przyszłość, a Ty chcesz dzień w dzień myśleć o tym co nie wyszło, czas leczy rany, nie do bólu przyzwyczaja.''

  Jedynym sposobem osiągnięcia... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 października 2014

,,Jedynym sposobem osiągnięcia wspaniałych wyników jest robienie tego, co się lubi. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Bądź wytrwały. Serce ci podpowie, kiedy to znajdziesz."

  Życie zmusza do wyboru  więc... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 października 2014

,,Życie zmusza do wyboru, więc koloruj jak chcesz, wolisz czarno białe Szczęście, czy piękny kolor łez?.''

 Pasją możemy nazywać coś wtedy... teksty

najaranapoziomka dodano: 7 października 2014

"Pasją możemy nazywać coś wtedy, kiedy mimo to, że nam nie wychodzi, to i tak chce się to jeszcze mocniej robić. To nazywam doskonaleniem przez błędy. Do tego potrzebny jest złoty składnik - pasja"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV