głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Jesteśmy stuknięci bo nie możemy pogodzić się z tym że rzeczy dzieją się bez najmniejszego powodu i nie mają żadnego znaczenia. Nie podoba nam się obraz życia

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Jesteśmy stuknięci bo nie możemy pogodzić się z tym że rzeczy dzieją się bez najmniejszego powodu i nie mają żadnego znaczenia. Nie podoba nam się obraz życia jako b
 Jesteśmy stuknięci  bo nie możemy... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 sierpnia 2014

"Jesteśmy stuknięci, bo nie możemy pogodzić się z tym, że rzeczy dzieją się bez najmniejszego powodu i nie mają żadnego znaczenia. Nie podoba nam się obraz życia jako biegu przez płotki, które jakoś tam trzeba pokonać."

A jaką muzykę grają na Kościele?... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 sierpnia 2014

A jaką muzykę grają na Kościele? "Hejnaaał " :

Nic nie jest tak intymne jak spanie... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2014

Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby, nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności.

Na pewno przynajmniej raz w życiu... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2014

Na pewno przynajmniej raz w życiu zdarzyło się wam siedzieć w pokoju pełnym ludzi, dzięki którym znów czuliście się wspaniale, przez samo to, że tam byliście, że na nich patrzyliście i ich słuchaliście- to była jedna z tych magicznych chwil.

Nie biegam za wieloma. Tej jednej... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2014

Nie biegam za wieloma. Tej jednej szczęście przysiąc

Wierzę  że tak naprawdę w życiu... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2014

Wierzę, że tak naprawdę w życiu najcięższe walki toczymy sami ze sobą. Ze swoimi słabościami, lenistwem czy brakiem odwagi.

Jak to jest? Spotykasz kogoś  kto na... teksty

najaranapoziomka dodano: 25 lipca 2014

Jak to jest? Spotykasz kogoś, kto na początku wydaje ci się obojętny. Nie zwracasz na niego uwagi. Ba! Starasz się go ignorować. Po chwili spędzasz z tym kimś trochę czasu i poniekąd będąc skazanym na jego obecność zadurzasz się w tej postaci bez opamiętania. To nie jest miłość od pierwszego wejrzenia, bo twoje początkowe wrażenia są zupełnie inne, niż te, które chowasz w sobie w tym momencie. To powolne dojrzewanie uczucia...

Kiedy cię zobaczyłem pierwszy raz... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 lipca 2014

Kiedy cię zobaczyłem pierwszy raz, serce mi zadrżało. "Kiedy cię zobaczyłem drugi raz, serce mi zadrżało. Za trzecim razem czwartym razem piątym razem i każdym następnym serce mi drżało." -Frey James, 'Milion małych kawałków'

 Od niewykorzystanych szans bardziej... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 lipca 2014

"Od niewykorzystanych szans bardziej bolą te nieotrzymane."

 Żyjesz sobie zwykłym życiem  w... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 lipca 2014

"Żyjesz sobie zwykłym życiem, w nudzie i szarej monotonii codziennych spraw. Potem pewnego dnia się zakochujesz i nagle to samo życie staje się piękne i szalenie ciekawe."

 Kto powiedział  że noc jest od... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 lipca 2014

"Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy do mdłości, od wyśnionych miłości."

Los bowiem już na początku tak... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 lipca 2014

Los bowiem już na początku tak zapowiedział: Masz tu troszeczkę i nie w najlepszym gatunku, tylko tyle i takie, a teraz radź sobie sam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV