głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie nie? Lubimy towarzystwo ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy potem wracamy i

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie nie?
 Trzeba umieć czekać. Wszystko w... teksty

najaranapoziomka dodano: 11 lipca 2014

"Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie, nie?"

 Lubimy towarzystwo  ale nie możemy... teksty

najaranapoziomka dodano: 11 lipca 2014

"Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły".

Często najlepsze chwile w życiu to... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem, kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu, a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm. ”

 Albo pozostaje włóczyć się bez... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

"Albo pozostaje włóczyć się bez celu, co robię, albo – porozmawiać z Kimś. Ale nie ma z kim! Trzeba łykać to wszystko samemu, przetrawiać samemu. A czasem tak chciałbym do kogoś mówić naprawdę – jak małe dziecko. A przecież, kiedy mam mówić, zmieniam wszystko w żart, i nic nie mówię. Słów mi brakuje – tylko ciągła niepewność, żeby się nie obnażyć zanadto, żeby nie zdradzić, co się myśli naprawdę. Duma jakaś idiotyczna, żeby zostawić dla siebie tylko, i potem móc się grzebać w myślach czy wspomnieniach i użalać się nad sobą, ach, jak użalać!"

Le­piej przez 5 mi­nut poczuć się... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

Le­piej przez 5 mi­nut poczuć się jak głupek, niż całe życie żałować, że się nie spróbo­wało. Czu­jesz, że nie pa­sujesz do to­warzys­twa, w którym prze­bywasz? Zmień je. Uwierz, nie zatęsknisz za nim. Jeśli masz ja­kieś marze­nie - rusz tyłek, bo marze­nia sa­me się nie spełniają. Je się spełnia. I nig­dy, PRZE­NIG­DY, nie przep­raszaj za to, co szczerze po­wie­działeś, co czu­jesz i co myślisz bo to tak, jak­byś przep­raszał za to kim jes­teś, a to kim jes­teś, to je­dyne co tak nap­rawdę masz.

Chcesz być szczęśli­wy? Nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

Chcesz być szczęśli­wy? Nie przyz­wycza­jaj się do rzeczy, miej­sc i ludzi. Jeśli cze­goś prag­niesz, nie zas­ta­nawiaj się nig­dy czy po­winieneś. Zrób wszys­tko, co da Ci tę możli­wość i po pros­tu wy­ciągnij po to rękę. Sta­raj się czer­pać ra­dość z każdej chwi­li i nig­dy nie żałuj nicze­go, co choć przez chwilę tę ra­dość Ci dało. Nie trwoń cza­su/pieniędzy/cier­pli­wości na rzeczy, które nic Ci nie dają, a je­dynie z Ciebie za­bierają, bo wbrew po­zorom, życie jest na to zbyt krótkie. Jeśli ko­goś kochasz - po­wiedz mu o tym.

I znowu był czerwiec łagodne... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

I znowu był czerwiec łagodne, długie, wolno gasnące wieczory, wieczory które tak wiele obiecują, że cokolwiek się z nimi zrobi, ma się zawsze wrażenie porażki, zmarnowanego czasu. Nie wiadomo jak najlepiej je przeżyć. Iść przed siebie, albo może zostać w domu i siedzieć przy otwartym oknie, tak żeby ciepłe powietrze, nasycone dźwiękami lata, weszło do pokoju i zmieszało się z książkami, z ideałami, z metaforami, z naszym oddechem. Ale nie, to także nie jest sposób, to nie jest możliwe. Można ich- tych niekończących się wieczorów- tylko żałować, kiedy już przeminą, kiedy dzień będzie coraz krótszy. Są nieuchwytne.

Wiem że to może osobiste pytanie... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

Wiem że to może osobiste pytanie, ale czy jesteś może chory na umyśle?

Każdy ma swoją jakąś prywatną... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

Każdy ma swoją jakąś prywatną szajbę, jak się z nią włazi w paradę zbyt wielu ludziom, mówią na niego wariat.

Molo  rozczarowany most.  Ulisses' teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

Molo- rozczarowany most. ,Ulisses'

 Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

"Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka."

 Kto mieszkał z kotem  ten zna... teksty

najaranapoziomka dodano: 3 lipca 2014

"Kto mieszkał z kotem, ten zna sytuację, kto kota nie zna - może nie uwierzy, ale na ogół kot zawsze ma rację i jeśli bije, to ci się należy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV