głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Bo należy kończyć jak to się mówi patrząc prosto w oczy postanowieniu które się podjęło nie unikając kropki. Odwaga to godność nie rozpacz. A może jednak rozpa

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Bo należy kończyć jak to się mówi patrząc prosto w oczy postanowieniu które się podjęło nie unikając kropki. Odwaga to godność nie rozpacz. A może jednak rozpac
 Bo należy kończyć  jak to się... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

"Bo należy kończyć, jak to się mówi, patrząc prosto w oczy postanowieniu, które się podjęło, nie unikając kropki. Odwaga to godność, nie rozpacz. A może jednak rozpacz, pomyślałem w tym momencie o sobie, skoro mnie nie było na odwagę stać. Do niej, wydało mi się, raczej to niepodobne, żeby tak chyłkiem umknęła, bez słowa, bez znaku. A może lepiej, myślałem, gdy nie napisze, bo to jakby nie było końca albo też koniec czekał, aż nas nie będzie."

 Jestem niestety zawsze przekonany... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

"Jestem niestety zawsze przekonany, że ludzie naprawdę mają na myśli to, co mówią i czuję się bardzo dotknięty, gdy stwierdzę, że kłamią albo bawią się moim kosztem."

A może dojrzałość polega na tym... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

A może dojrzałość polega na tym, że chce się tego, czego się samemu chce, a nie tego, co inni ci każą chcieć?"

 Nie jesteśmy wcale wspaniałym... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

"Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę".

 Nie zakochałeś się jeszcze we... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

-Nie zakochałeś się jeszcze we właściwiej osobie? -Niestety, moją jedyną miłością pozostaję ja sam. -Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze. -Niekoniecznie. Od czasu do czasu się odtrącam, żeby było ciekawiej.

To możliwość spełnienia marzeń... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

 Czasami ludzie czekają na siebie... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

"Czasami ludzie czekają na siebie tak długo, że w czekaniu mogliby przejść na zawodowstwo albo przynajmniej na pełny etat. Gdy czekam na ciebie tak jak dziś, to widzę, że niecierpliwość udziela się wszystkiemu co jest w moim domu i nawet przed chwilą przywiezione z Ikei meble same skręcają się z tęsknoty".

 ...  zbyt często słyszał  jak... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 lipca 2014

(...) zbyt często słyszał, jak ludzie powtarzają, by nie tłumić uczuć, wyrażać emocje, uwolnić ból. On sam uważał, że tłumienie uczuć ma wiele zalet. Jeśli robi się to dostatecznie długo i dostatecznie głęboko, wkrótce przestaje się cokolwiek czuć".

 Trzeba umieć czekać. Wszystko w... teksty

najaranapoziomka dodano: 11 lipca 2014

"Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie, nie?"

 Lubimy towarzystwo  ale nie możemy... teksty

najaranapoziomka dodano: 11 lipca 2014

"Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły".

Często najlepsze chwile w życiu to... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem, kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu, a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm. ”

 Albo pozostaje włóczyć się bez... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 lipca 2014

"Albo pozostaje włóczyć się bez celu, co robię, albo – porozmawiać z Kimś. Ale nie ma z kim! Trzeba łykać to wszystko samemu, przetrawiać samemu. A czasem tak chciałbym do kogoś mówić naprawdę – jak małe dziecko. A przecież, kiedy mam mówić, zmieniam wszystko w żart, i nic nie mówię. Słów mi brakuje – tylko ciągła niepewność, żeby się nie obnażyć zanadto, żeby nie zdradzić, co się myśli naprawdę. Duma jakaś idiotyczna, żeby zostawić dla siebie tylko, i potem móc się grzebać w myślach czy wspomnieniach i użalać się nad sobą, ach, jak użalać!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV