głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu bo wtedy przychodzi właśnie stres że ktoś już coś ma a ja

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu bo wtedy przychodzi właśnie stres że ktoś już coś ma a ja jeszcze
 Trzeba umieć nabrać takiego... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu, bo wtedy przychodzi właśnie stres, że ktoś już coś ma, a ja jeszcze nie. Wtedy popełnia się najwięcej błędów."

 Potrzebuję kogoś  kto się nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?"

Wiesz czego Ci życzę .?   Żebyś... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 września 2016

Wiesz czego Ci życzę .? Żebyś był szczęśliwy.. Nieważne z kim, nie ważne jak, ale żebyś był.. Bo kiedy widzę szczęście w Twoich oczach, samej jest Mi łatwiej się uśmiechnąć..

 Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 września 2016

"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko".

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 sierpnia 2016

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?

Nie przesadzaj. Świat się nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 10 sierpnia 2016

Nie przesadzaj. Świat się nie kończy. To tylko turbulencje. Samolot jest bezpieczny. Ma dobrego pilota. Siedzisz na właściwym miejscu. Trafiłaś po prostu na powietrzny wir. Poczekaj. To minie.

 To zadziwiające jak wiele potrzeba... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 sierpnia 2016

"To zadziwiające jak wiele potrzeba czasu, żeby dojść do banalnych wniosków."

Wszedłem właśnie do łóżka.   I... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 sierpnia 2016

Wszedłem właśnie do łóżka. I doszedłem do wniosku, że czegoś mi brakuje. Brakuje mi Ciebie.

Nie obiecuję ci wiele...   Bo tyle... teksty

najaranapoziomka dodano: 19 lipca 2016

Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle co prawie nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie...

W podziękowaniu za pokazanie dróg... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 lipca 2016

W podziękowaniu za pokazanie dróg, możliwości i rozwiązań. Za asekurowanie przy popełnianiu własnych błędów. Za otwartość i wyrozumiałość na to że jesteśmy różne a jednak podobne. Za ciągłą ciekawość poznawania siebie nawzajem i dyskusji na każdy temat. Za to że zawsze nam do siebie blisko mimo że bywa daleko.

Bo kto  jesli nie my? I gdzie  jeśli... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 lipca 2016

Bo kto, jesli nie my? I gdzie, jeśli nie tu? I z kim, jeśli nie z Tobą, I kiedy, jeśli nie już?

Potrzebowała bezpiecznej przystani... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 maja 2016

Potrzebowała bezpiecznej przystani czyichś ramion, ale ramion nieszczególnie nachalnych i nie wchodzących w konflikt z jej potrzebą bycia sam na sam ze swoimi dziwactwami. A to było trudne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV