głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Są takie miejsca na świecie do których zawsze wracamy chociażby w myślach. Są tacy ludzi którzy nigdy nie odejdą chociażby ze wspomnień. Są takie emocje które

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Są takie miejsca na świecie do których zawsze wracamy chociażby w myślach. Są tacy ludzi którzy nigdy nie odejdą chociażby ze wspomnień. Są takie emocje które będą
 Są takie miejsca na świecie do... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 kwietnia 2018

"Są takie miejsca na świecie, do których zawsze wracamy, chociażby w myślach. Są tacy ludzi, którzy nigdy nie odejdą, chociażby ze wspomnień. Są takie emocje, które będą w nas zawsze, chociaż skryte gdzieś w zakamarkach neuronów. Wszystko się zmienia, nie czas na sentymenty. Ale są w życiu takie chwile, ludzie, uczucia, dzięki którym staliśmy się, tym kim teraz jesteśmy. One nas stworzyły. Zostały zapisane w rytmie naszego serca."

A potem sam się znajdzie powód by... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 marca 2018

A potem sam się znajdzie powód, by zwątpić, czy to się opłaca. Znajdziemy powód, by odchodzić i sto powodów, żeby wracać.

 Życzę Ci abyś zapytana czego... teksty

najaranapoziomka dodano: 26 luty 2018

"Życzę Ci, abyś zapytana, czego brakuje ci do szczęścia odpowiedziała: niczego."

Zakochałem się w tobie więc... teksty

najaranapoziomka dodano: 23 luty 2018

Zakochałem się w tobie, więc zdejmij rękawice i przestań ze mną walczyć.

 Nie martw się.  Pewnego dnia w... teksty

najaranapoziomka dodano: 19 luty 2018

"Nie martw się. Pewnego dnia w Twoim życiu zjawi się człowiek, który zapali wszystkie światła, które inni zgasili."

Osiągnęłam taki etap w życiu że... teksty

najaranapoziomka dodano: 18 luty 2018

Osiągnęłam taki etap w życiu, że już nie oceniam, nie chce mi się nawet spierać, gdy słyszę bzdury. Zamiast tego wolę usiąść, odprężyć się i pomilczeć . Karma i tak zwykle zrobi swoje.

 Jestem tolerancyjny ale bywa że... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

"Jestem tolerancyjny, ale bywa, że różne rzeczy mnie irytują. Uważam, że dobrze jest od czasu do czasu wyrzucić z siebie nagromadzone złości, pretensje – dla higieny i komfortu psychicznego. Nie można być wyłącznie dobrze wychowanym, zdystansowanym, akceptującym." -Andrzej Chyra

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć. - Skins” Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć.

 No bo kto powiedział że mając... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

"No bo kto powiedział, że mając dwadzieścia kilka lat nie wypada im mieć obdrapanych kolan, piasku we włosach i mokrych od letniego deszczu ubrań? Kto powiedział, że muszą być poważni, zawsze odpowiedzialni i zapracowani? Że nie wolno im złapać autostopu na koniec świata, pływać nocą w morzu i kłaść się spać o świcie? Kto powiedział, że nie mogą choć na chwilę uciec od obowiązków, po raz pierwszy robić rzeczy, których wcześniej się nie odważyli, wyłączyć telefonów i fotografować wschodów słońca na kliszy. Muszą tylko chcieć."

W oczach ludzkich widać wszystko.... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

W oczach ludzkich widać wszystko. Dobroć, miłość, prawdę, nienawiść i kłamstwo. Troskę i obojętność. To jedyny organ, który nie umie udawać. Niepotrzebne są słowa ani gesty. Wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć kim jest drugi człowiek.

“I chuj – pomyślałam. Bo... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

“I chuj – pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.”

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV