głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka „Jeśli masz mieć byle jakie oparcie to lepiej oprzeć się o ścianę.” Jeśli choć jedną dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w c

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
„Jeśli masz mieć byle jakie oparcie to lepiej oprzeć się o ścianę.”
„Jeśli masz mieć byle jakie... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2018

„Jeśli masz mieć byle jakie oparcie, to lepiej oprzeć się o ścianę.”

Jeśli choć jedną dobrą myśl... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2018

Jeśli choć jedną dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu, jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w czyjeś serce, jedną godzinę szczęścia, rozpromieniłeś smutne, szare życie - spełniłeś zadanie anioła na ziemi.

 W życiu wszystkiego trzeba... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2018

"W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może. Próbuj. Może gdzieś miedzy nową książką a podróżą do Ciechocinka znajdziesz właśnie swoje szczęście."

Nie chcę kogoś przy kim trzeba... teksty

najaranapoziomka dodano: 12 sierpnia 2018

Nie chcę kogoś, przy kim trzeba chodzić na palcach. Chcę czasem śmiać się za głośno, gryźć za mocno i nie bać się tego, że podepczę Ci stopy, kiedy zmusisz mnie do tańca. A kiedy wpadnę na jakiś głupi pomysł, wtóruj mi, zróbmy coś głupiego, twórzmy prawdziwe, żywe wspomnienia, a nie niedokończone zdania z niesmakiem na ustach.

 Są takie miejsca na świecie do... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 kwietnia 2018

"Są takie miejsca na świecie, do których zawsze wracamy, chociażby w myślach. Są tacy ludzi, którzy nigdy nie odejdą, chociażby ze wspomnień. Są takie emocje, które będą w nas zawsze, chociaż skryte gdzieś w zakamarkach neuronów. Wszystko się zmienia, nie czas na sentymenty. Ale są w życiu takie chwile, ludzie, uczucia, dzięki którym staliśmy się, tym kim teraz jesteśmy. One nas stworzyły. Zostały zapisane w rytmie naszego serca."

A potem sam się znajdzie powód by... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 marca 2018

A potem sam się znajdzie powód, by zwątpić, czy to się opłaca. Znajdziemy powód, by odchodzić i sto powodów, żeby wracać.

 Życzę Ci abyś zapytana czego... teksty

najaranapoziomka dodano: 26 luty 2018

"Życzę Ci, abyś zapytana, czego brakuje ci do szczęścia odpowiedziała: niczego."

Zakochałem się w tobie więc... teksty

najaranapoziomka dodano: 23 luty 2018

Zakochałem się w tobie, więc zdejmij rękawice i przestań ze mną walczyć.

 Nie martw się.  Pewnego dnia w... teksty

najaranapoziomka dodano: 19 luty 2018

"Nie martw się. Pewnego dnia w Twoim życiu zjawi się człowiek, który zapali wszystkie światła, które inni zgasili."

Osiągnęłam taki etap w życiu że... teksty

najaranapoziomka dodano: 18 luty 2018

Osiągnęłam taki etap w życiu, że już nie oceniam, nie chce mi się nawet spierać, gdy słyszę bzdury. Zamiast tego wolę usiąść, odprężyć się i pomilczeć . Karma i tak zwykle zrobi swoje.

 Jestem tolerancyjny ale bywa że... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

"Jestem tolerancyjny, ale bywa, że różne rzeczy mnie irytują. Uważam, że dobrze jest od czasu do czasu wyrzucić z siebie nagromadzone złości, pretensje – dla higieny i komfortu psychicznego. Nie można być wyłącznie dobrze wychowanym, zdystansowanym, akceptującym." -Andrzej Chyra

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć. - Skins” Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV