głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Starałam się dzisiaj być lepszym człowiekiem ale świat nie współpracuje. Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej zgody czy za Twoją zgodą. Edw

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Starałam się dzisiaj być lepszym człowiekiem ale świat nie współpracuje.
  Starałam się dzisiaj być lepszym... teksty

najaranapoziomka dodano: 29 września 2016

" Starałam się dzisiaj być lepszym człowiekiem, ale świat nie współpracuje. "

 Moje myśli opiekują się Tobą.... teksty

najaranapoziomka dodano: 29 września 2016

"Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie, czy bez Twojej zgody, czy za Twoją zgodą." - Edward Stachura

 Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

najaranapoziomka dodano: 29 września 2016

"Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi nieodkrytymi myślami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na chwilę. Chcę Cię. Z całym ciężkim bagażem jaki nosisz. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem za ile będę gotowa. Gdy męczysz mnie swoim gadaniem. Chcę cię. Z najmniejszymi gestami. Chcę Cię ze wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój."

My  ludzie  jako cywilizacja... teksty

najaranapoziomka dodano: 28 września 2016

My, ludzie, jako cywilizacja doszliśmy do takiego momentu, że nie wytrzymujemy już własnych emocji. (…) Ludzie mają teraz wszystko, a tęsknią do najprostszego złapania drugiej osoby za rękę i wspólnego odczuwania.

 Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi, dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam."

 To co Cię dręczy  zakopujesz... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"To co Cię dręczy, zakopujesz głęboko i myślisz, że tego nie ma? To czemu nie śpisz?"

 Wystarczy tylko się uśmiechać  by... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Wystarczy tylko się uśmiechać, by ukryć zranioną duszę, i nikt nawet nie zauważy, że cierpisz."

 W sumie jedyne rzeczy  które mają... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"W sumie jedyne rzeczy, które mają w życiu znaczenie, są cholernie proste. Zdrowie, Rodzina, Bezpieczeństwo i Przyjaciele."

Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

Ona: Ludzie z reguły marzą o wielu rzeczach... A Pan? Ma Pan marzenia, Panie G? - Mam, mam jedno... Ona: Jedno?? Tylko jedno? - Tak... Chciałbym w wieku 75-ciu lat usiąść na plaży z jakąś starszą Panią, otulić Ją kocem i z czystym serduchem powiedzieć: Wygraliśmy wszystko.

 Chciałabym tylko zobaczyć  że... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Chciałabym tylko zobaczyć, że jesteś obok, kiedy się rano obudzę, a wieczorem opowiedzieć Ci wszystko, co się stało w ciągu dnia, popatrzeć Ci w oczy i przytulić się do Ciebie."

 Trzeba umieć nabrać takiego... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu, bo wtedy przychodzi właśnie stres, że ktoś już coś ma, a ja jeszcze nie. Wtedy popełnia się najwięcej błędów."

 Potrzebuję kogoś  kto się nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 września 2016

"Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV