głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Nie martw się. Pewnego dnia w Twoim życiu zjawi się człowiek który zapali wszystkie światła które inni zgasili. Osiągnęłam taki etap w życiu że już nie oceniam

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Nie martw się. Pewnego dnia w Twoim życiu zjawi się człowiek który zapali wszystkie światła które inni zgasili.
 Nie martw się.    Pewnego dnia w... teksty

najaranapoziomka dodano: 3 dni temu

"Nie martw się. Pewnego dnia w Twoim życiu zjawi się człowiek, który zapali wszystkie światła, które inni zgasili."

Osiągnęłam taki etap w życiu  że... teksty

najaranapoziomka dodano: 3 dni temu

Osiągnęłam taki etap w życiu, że już nie oceniam, nie chce mi się nawet spierać, gdy słyszę bzdury. Zamiast tego wolę usiąść, odprężyć się i pomilczeć . Karma i tak zwykle zrobi swoje.

 Jestem tolerancyjny  ale bywa  że... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 dni temu

"Jestem tolerancyjny, ale bywa, że różne rzeczy mnie irytują. Uważam, że dobrze jest od czasu do czasu wyrzucić z siebie nagromadzone złości, pretensje – dla higieny i komfortu psychicznego. Nie można być wyłącznie dobrze wychowanym, zdystansowanym, akceptującym." -Andrzej Chyra

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 dni temu

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć. - Skins” Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć.

 No bo kto powiedział  że mając... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 dni temu

"No bo kto powiedział, że mając dwadzieścia kilka lat nie wypada im mieć obdrapanych kolan, piasku we włosach i mokrych od letniego deszczu ubrań? Kto powiedział, że muszą być poważni, zawsze odpowiedzialni i zapracowani? Że nie wolno im złapać autostopu na koniec świata, pływać nocą w morzu i kłaść się spać o świcie? Kto powiedział, że nie mogą choć na chwilę uciec od obowiązków, po raz pierwszy robić rzeczy, których wcześniej się nie odważyli, wyłączyć telefonów i fotografować wschodów słońca na kliszy. Muszą tylko chcieć."

W oczach ludzkich widać wszystko.... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 dni temu

W oczach ludzkich widać wszystko. Dobroć, miłość, prawdę, nienawiść i kłamstwo. Troskę i obojętność. To jedyny organ, który nie umie udawać. Niepotrzebne są słowa ani gesty. Wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć kim jest drugi człowiek.

“I chuj – pomyślałam. Bo... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 dni temu

“I chuj – pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.”

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 dni temu

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.

“ Nie ma co płakać nad rozlanym... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 dni temu

“ Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wino to już całkiem inna historia. ”

  Pamiętaj  że zawsze możesz... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 tydzień temu

" Pamiętaj, że zawsze możesz wstać, pierdolnąć drzwiami i odejść pewnym krokiem, nie odwracając się za siebie! Nigdy nie zapominaj o tej opcji."

Przesiąknięta jestem psychologią... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 tydzień temu

Przesiąknięta jestem psychologią na wskroś, ale bezsprzecznie we krwi mam umiejętność pakowaniem się w kłopoty i wchodzeniem w różne skomplikowane sytuacje, tylko po to żeby zobaczyć co będzie dalej. Myślałam, że może dorosłość mnie czegoś nauczy. Albo chociaż doświadczenie. Ale gdzie tam. Lat przybywa, a ja? Jestem coraz głupsza." — Aleksandra Steć

Na kimś  kto nie tyle mnie... teksty

najaranapoziomka dodano: 1 tydzień temu

Na kimś, kto nie tyle mnie interesuje sam w sobie, co zaciekawi mnie jego pokrętna osobowość. I zamiast się wycofać w odpowiednim momencie, to brnę zupełnie głupio, żeby zobaczyć czy mam racje, czy dobrze odgadłam zagadkę. Kontynuuję wszystko, tylko po to żeby nocami analizować profil psychologiczny takiego przypadku i odgadywać "co autor miał na myśli" mówiąc swoje skomplikowane monologi.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 32 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV