głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Pamiętaj jeśli to nie szalona namiętna niezwykła miłość to szkoda na to czasu. Zbyt wiele jest w życiu rzeczy byle jakich by miłość miała też taką być. “Dzisiaj

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Pamiętaj jeśli to nie szalona namiętna niezwykła miłość to szkoda na to czasu. Zbyt wiele jest w życiu rzeczy byle jakich by miłość miała też taką być.
Pamiętaj  jeśli to nie szalona... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Pamiętaj, jeśli to nie szalona, namiętna, niezwykła miłość, to szkoda na to czasu. Zbyt wiele jest w życiu rzeczy byle jakich, by miłość miała też taką być.

“Dzisiaj czuję się dużo bardziej... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

“Dzisiaj czuję się dużo bardziej chujowo, ale nie mam ochoty dzielić się tą chujowością z innymi. Dlatego, że to jest potem wykorzystywane przeciwko mnie. Nie chcę funkcjonować jak tarcza strzelnicza. Nie chcę pokazywać, że dziesiątkę mam w okolicach serca. Wcale nie trzeba strzelać w głowę, żeby mnie zabić.”

 Ja mogę żyć tylko sercem  wy zaś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Ja mogę żyć tylko sercem, wy zaś żyjecie według zasad"

Atrakcyjnych ludzi nie atakują... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Atrakcyjnych ludzi nie atakują atrakcyjni ludzie. Bogatych obwiniają tylko ci, którzy pieniędzy nie mają. Kompetentnych – ci, którzy nie mają wyników. Wybitnych – ci, którzy nie zostali zauważeni. Przeciętność nienawidzi wyjątkowości.

 Dbaj o serce. Bije w Twojej piersi... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Dbaj o serce. Bije w Twojej piersi, ale na pewno są ludzie, których też utrzymuje przy życiu..."

 Jeśli coś było na tyle ważne... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do ciebie wrócić. Może w innej osobie, innym miejscu, czasie, ale wróci."

 Tu nie chodzi o to  że przestaje mi... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Tu nie chodzi o to, że przestaje mi zależeć, że staje się zimną kobietą, nie. Ja zabieganie o drugą osobę mam we krwi. Uwielbiam rozpieszczać, zaskakiwać, dbać, starać się. Po prostu chciałabym, żeby choć raz w życiu to o mnie zabiegano w taki sposób. Żeby ktoś był ciekawy jaką kawę piję, co gra mi w słuchawkach, czy wolę książkę czy film, jakie są moje ulubione kwiaty i czy lubię morze. Rozumiesz ? Chciałabym kiedyś otworzyć drzwi i zobaczyć kuriera z czerwonym balonikiem dla mnie."

Żyjemy w skażonym świecie  ...... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie, spotykasz dobrego człowieka - bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa.

 Bądźmy podróżnikami po ludzkich... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Bądźmy podróżnikami po ludzkich oczach. Szukajmy w nich dobrych adresów."

 Bardzo lubię z kimś spać. Spanie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Bardzo lubię z kimś spać. Spanie z drugim człowiekiem to dla mnie jedna z największych przyjemności - a może konieczności - w życiu. Jestem przekonany, że ludzie dopiero od niedawna wymyślili spanie w pojedynkę. Znerwicowanie naszego świata jest pewnie po części produktem jednoosobowych łóżek i pojedynczych sypialni."

 Fałszywi w patosie swoim  okropni w... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Fałszywi w patosie swoim, okropni w liryzmie, fatalni w sentymentalizmie, nieudolni w ironii, żarcie i dowcipie, pretensjonalni we wzlotach, obrzydliwi w swoich upadkach. I tak toczył się świat."

 Samotność to bycie samemu w sercu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 luty 2017

"Samotność to bycie samemu w sercu i w głowie. Samotność jest wtedy, kiedy nie masz komu opowiedzieć o swoim dniu. Kiedy niedziela nie jest jeszcze jednym wolnym dniem, który można fantastycznie wykorzystać, tylko twoim przekleństwem. (…) Samotność jest wtedy, kiedy nie masz do kogo zadzwonić w środku nocy i powiedzieć ‘jest mi źle‘."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV