głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 W całym domu nie ma takiego miejsca w którym bym za tobą nie tęsknił Z chęcią podpowiem jak na pięć sposobów spieprzyć ciasto ale nie powiem ci jak żyć Chlastam

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
W całym domu nie ma takiego miejsca w którym bym za tobą nie tęsknił
W całym domu nie ma takiego miejsca... teksty

wiewioreczka86 dodano: 23 luty 2017

W całym domu nie ma takiego miejsca, w którym bym za tobą nie tęsknił

Z chęcią podpowiem  jak na pięć... teksty

wiewioreczka86 dodano: 23 luty 2017

Z chęcią podpowiem, jak na pięć sposobów spieprzyć ciasto, ale nie powiem ci, jak żyć

Chlastam się smutnymi piosenkami... teksty

wiewioreczka86 dodano: 23 luty 2017

Chlastam się smutnymi piosenkami, dostrzegam zewsząd niemiłość, chowam pod kołdrę z prawdziwego pierza, dziś już nikt takich nie robi

Ja potrzebuję kogoś  kto się dla... teksty

wiewioreczka86 dodano: 23 luty 2017

Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.

wewnątrz mi wszystko pęka  a... teksty

wiewioreczka86 dodano: 23 luty 2017

wewnątrz mi wszystko pęka, a pierwsza rysa poszła od serca

Za pieniądze można mieć zegarek... teksty

wiewioreczka86 dodano: 8 luty 2017

Za pieniądze można mieć zegarek, ale nie czas. Za pieniądze można mieć budynek, ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks, ale nie miłość. Za pieniadze można mieć lekarstwa, ale nie zdrowie. Za pieniadze można mieć posadę, ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć wladzę, ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie, ale nie dobry gust. Jednym słowem, za pieniądze można mieć… ale nie można być.

Znajdź kogoś  kto nie boi się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 luty 2017

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej..."

Jest taka życiowa zasada.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 luty 2017

Jest taka życiowa zasada. Bezwzględna, ale i sprawiedliwa - że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć, albo dodatkowo zapłacić za to, że pozostaje się niedojrzałym.

Nie ma przypadkowych spotkań i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 6 luty 2017

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to, aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś, czego on do tej pory nie dostrzegł.

“Jeśli masz być  to będziesz.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

“Jeśli masz być, to będziesz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie, wierzę że kiedyś pobiegniesz. Poczekam tyle ile trzeba, dwa tygodnie, kilka lat, całe życie. Tylko się nie spóźnij.

I jeśli do czegoś są dwudzieste... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

I jeśli do czegoś są dwudzieste lata naszego życia, to do tego, żeby kwestionować status quo. Eksperymentować i nie dać sobie wmówić, jaki jest świat i jaka jest twoja przyszłość. Przeżywać całą gamę emocji, siadać na plaży z butelką wina, skakać podczas koncertów, rozmawiać do czwartej w nocy i budować swoją unikalną osobowość zamiast przycinać ją do formy, którą zawsze narzuca społeczeństwo.

 Jestem teraz innym człowiekiem niż... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 luty 2017

"Jestem teraz innym człowiekiem niż pięć lat temu. I za pięć lat będę również innym człowiekiem. Wykonałem w tym czasie olbrzymią pracę. Mniej się boję. Więcej czuję. Ale jednocześnie więcej rzeczy ignoruję."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 151 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV