głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Tak to dokładnie dziś minęłoby nam pół roku. To o tej godzinie siedzieliśmy w parku trzymając się za rękę i mocno przytulając po czym spytałeś czy zostanę Twoją

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Tak to dokładnie dziś minęłoby nam pół roku. To o tej godzinie siedzieliśmy w parku trzymając się za rękę i mocno przytulając po czym spytałeś czy zostanę Twoją księżnic
Tak to dokładnie dziś minęłoby... teksty

tylkotylkoty dodano: 10 maja 2015

Tak to dokładnie dziś minęłoby nam pół roku. To o tej godzinie siedzieliśmy w parku trzymając się za rękę i mocno przytulając po czym spytałeś czy zostanę Twoją księżniczką. Oczywiście zgodziłam się nie wiedząc że będę ją tylko przez 3 miesiące. Następnie zaczęliśmy planować przyszłość, święta,walentynki. A wakacje miały być nasze kotku. Pamiętasz jak mówiłeś że cieszysz się że w końcu jestem Twoja i tylko Twoja ?. zresztą co ja gadam... Ty już dawno o mnie zapomniałeś,prawda ?

Można kochać a jednocześnie... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 maja 2015

Można kochać a jednocześnie nienawidzić? Można pożądać a z drugiej strony być całkiem obojętnym ? Nie mam sprecyzowanego uczucia do Ciebie, nie wiem co czuje i czy nadal jesteś kimś najważniejszym w moim życiu. Wydaje mi się, że to czas mnie zahartował. To on przyzwyczaił mnie przez 2 lata do tego że oddałeś serce innej, że nas już nie ma. Teraz jest tylko Ty i ja. A wspomnienia są nadal w mojej pamięci, może już nie tak świeże jak kiedyś,ale za każdym razem wywołują uśmiech i ciarki które przechodzą przez całe moje ciało. A ból ? ból został znieczulony przez czas. Nienawiść? jest w 100% obecna, ale to taka połączona z nutą małej tęsknoty za Tobą? .Serce ? Ono twierdzi że byłeś najprawdziwszą miłością mojego życia i nigdy nie bede w stanie pokochać kogoś tak równie mocno jak kochałam Ciebie.

Potrzebuje mocnego kopa... teksty

tylkotylkoty dodano: 2 maja 2015

Potrzebuje mocnego kopa mobilizującego, który zmusiłby mnie do działania. Chyba jednak musze zakończyć niektóre rozdziały, porzucić złe nawyki. Zacząć życ od nowa, na nową karte, z nowym nastawieniem do życia bez jakichkolwiek kompleksów i i zadręczających myśli, Tak po prostu.

Czas leci nieubłaganie szybko nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 kwietnia 2015

Czas leci nieubłaganie szybko,nie możemy wcisnąć wstecz choć czasami tak bardzo byśmy chcieli, nie powrócimy do tamtych czasów, nasze ręce już nigdy się nie splotą,spojrzenia nie spotkają usta nie dotkną serca nie będą bić w tym samym rytmie ,nasza miłość zniknie w przeszłości.

Tak bardzo bym chciała polubić... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 kwietnia 2015

Tak bardzo bym chciała polubić siebie, zaakceptować się taką jaką jestem. Pokochać swoją każdą część ciała, stawać przed lustrem i mówić jaką mam ładną fugure. Mam dość kompleksów, ciągłego narzekania i płakania wieczorami że jestem za wysoka czy mam brzydkie włosy bo podobno zdaniem innym jestem fajną laską. Marze o takim dniu bym mogła z całą pewnością stwierdzić że jestem najlepsza i poradze sobie nawet z nienawidzoną przezemnie matematyką, fizyką czy chemią. Chcę uwierzyć w siebie, w swoje własne możliwości. Pragnę przestać porównywać sie do innych dziewczyn pod każdym względem, to jest niewyobrażalnie męczące i przytłaczające. Najgorsze w tym wszystkim to że rzadko kiedy mam szczęście do jakichkolwiek spraw czy egzaminów. Chyba taka już moja natura.

Na samą myśl o tym że w Twoim domu... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 marca 2015

Na samą myśl o tym że w Twoim domu gości piękna, ciemnowłosa dziewczyna czuje jakby wbito mi nóż w plecy, zazdrość która we mnie siedzi jest nie do opisania, za każdym razem kiedy pomyśle że spędza z Tobą każdą wolną chwile mam ochote wyszarpać ją za kudły, kiedy wiem że śpi w Twoim pokoju najchętniej bym ją stamtąd wyjebała no ale nie mam do tego prawa, nie jesteś już mój. Kurwa nie jesteś u musze sie z tym pogodzić .

Nie mam siły już na nic  nie mam... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 marca 2015

Nie mam siły już na nic, nie mam siły walczyć, nie ma we mnie chociaż najmniejszego okrucha szczęścia, cała moja dusza wypełniona jest smutkiem i żalem, nienawiścią do samej siebie, jebaną tęsknotą za Tobą i chociaż wszyscy mi mówią że to najwyższy czas by sie pozbierać i wziąć w garść to ja za nic w świecie nie potrafie, nie potrafie zerwać z przeszłością i to tylko dlatego że to Ty w niej jesteś, my w niej jesteśmy.

Nie masz odwagi spojrzeć mi prosto w... teksty

tylkotylkoty dodano: 4 marca 2015

Nie masz odwagi spojrzeć mi prosto w oczy, nie stać Cię na głupie cześć, traktujesz mnie tak jakby między nami nigdy nic nie było. Jesteś cholernym tchórzem, jebanym debilem i chamem, ale pomimo to i tak Cie kurwa kocham, wybacz .

Przypomnij sobie każdy wspólny... teksty

tylkotylkoty dodano: 4 marca 2015

Przypomnij sobie każdy wspólny weekened, przeczytaj nasze archiwum rozmów, spójrz na ramkę z naszymi zdjęciami którą Ci dałam w prezencie, przypomnij sobie w jaki sposób Cie całowałam i przytulałam,poczuj zapach moich perfum,i co ? naprawdę nawet najmniejsza łza nie ciśnie Ci sie do oczu ?, nie tęsknisz ? Nie wierzę.. kurwa, nie wierzę.

Nie moge wciąż o Tobie myśleć... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 marca 2015

Nie moge wciąż o Tobie myśleć, nie moge sie zadręczać myślami co by było gdyby, nie moge wspominać Ciebie, nie moge Cię kochać.Muszę zacząć żyć normalnie, tak jak przed poznaniem Ciebie, tylko kurwa jak ?

Widzimy sie codziennie w szkole... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 marca 2015

Widzimy sie codziennie w szkole, idąc korytarzem mijasz mnie bez żadnego "cześć" , traktujesz mnie jak powietrze, jednak gdzieś tam ukradkiem oka starasz sie spoglądać na mnie kiedy ja tego nie widze.

Między nami już po krótkim czasie... teksty

tylkotylkoty dodano: 25 luty 2015

Między nami już po krótkim czasie narodziło sie niewinne uczucie. Dwa różne charaktery, dwa różnw poglądy na świat jednak przez te 3 miesiące tworzyliśmy idealną całość, idealny związek z jedną głupią kłótnią. Każda wolna chwila była naszą wspólną chwilą, każdy weekendowy wieczór był nasz. A pamiętasz sylwester ? Tak bardzo namiętny... Całując mnie po dekolcie i pieszcząc moje piersi mówiłeś jak mocno kochasz, ile dla Ciebie znaczę, obiecałeś być przy mnie mimo wszystko. Ale po co te wszystkie obiecanki, po co te słodkie słówka? Odeszłeś ode mnie tak nagle, niespodziewanie, twierdząc że przestałeś czuć do mnie to co na początku. Kurewsko mi nas brakuje. Wróć, bądź, błagam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV