głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Chciałabym spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć że nadal bardzo Cie kocham jak cholernie boli Twoja nieobecność że każdy dzień bez Ciebie jest jak jebany maraton któ

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Chciałabym spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć że nadal bardzo Cie kocham jak cholernie boli Twoja nieobecność że każdy dzień bez Ciebie jest jak jebany maraton który musze
Chciałabym spojrzeć Ci w oczy i... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 luty 2015

Chciałabym spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć że nadal bardzo Cie kocham, jak cholernie boli Twoja nieobecność, że każdy dzień bez Ciebie jest jak jebany maraton który musze przetrwać. Że wspomnienia okropnie bolą a łzy każdego wieczoru spływają mimowolnie po policzku upadając na misia którego dostałam od Ciebie.

Przecież kochaliśmy sie  jak nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 luty 2015

Przecież kochaliśmy sie, jak nie szkoda Ci tych wszystkich wspólnych spędzonych chwil, jak nie szkoda Ci tych naszych planów, jak mogłeś to zakończyć tak nagle ? Jak kurwa mogłeś mi zabrać Ciebie. Dlaczego odszedłeś dopiero teraz kiedy tak kurewsko mocno zdołałam Cie pokochać ?

Pierdolona teraźniejszość.... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 luty 2015

Pierdolona teraźniejszość. Przytłacza mnie ciągła monotonność. Zasypiam z nadzieją na lepsze jutro, jednak jak narazie nic nie jest okej. Gdzie jest mój szczery uśmiech?, gdzie są plany na przyszłość? Gdzie są te wesołe oczy? Gdzie jest ta szczęśliwa dziewczyna ?. Zrobiłeś pstryk i przekreśliłes nasz związek, zabierając wszystko ze sobą.

Czy te pocałunki na moich ustach... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 luty 2015

Czy te pocałunki na moich ustach składałeś bez żadnych uczuć? Czy uśmiech skierowany w moją stronę nie miał nawet odrobinę szczęścia ? Czy za każdym razem obejmując mnie, nie czułeś że masz w ramionach swoją księżniczkę ? Czy każdy dany mi przez Ciebie prezent, nie był dany od serca ? Czy to pisanie po nocach nie wywoływało u Ciebie żadnego dreszczyku emocji ? Czy słowa ' Kocham Cię ' skierowane w moją strone, były to puste słowa ? Czy kiedykolwiek coś dla Ciebie znaczyłam ?

https:  www.youtube.com... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 luty 2015

https://www.youtube.com/watch?v=AJtDXIazrMo love it .

Przecież żyje  codziennie rano... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 luty 2015

Przecież żyje, codziennie rano wstaje, ide wie umyć, potem coś zjeść, ale żadna z tych czynności nie ma dla mnie sensu, każdy kolejny dzień jest dla mnie jak cholerny maraton którego moge przetrwać. Tak właśnie sie czuje bez Ciebie .

Obiecuje Ci że zatęsknisz za mną.... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 luty 2015

Obiecuje Ci że zatęsknisz za mną. Nieważne kiedy, gdzie, o jakiej porze i z kim w tym momencie będziesz, ale zatęsknisz. Wrócą do Ciebie wspomnienia które wywołają u Ciebie palpitacje serca. Poczujesz mój brak i dojdziesz do wniosku że zerwanie ze mną było najgorszą podjętą przez Ciebie dotychczas decyzją. Pamiętaj że ja zawsze dotrzymuje słowa.

I stało sie  stało sie to czego... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 luty 2015

I stało sie, stało sie to czego najbardziej sie obawiałam. Odszedłeś, przynosząc ból, tęsknote i cierpienie.

Zrobiłam coś czego nie powinnam... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 luty 2015

Zrobiłam coś czego nie powinnam, pokochałam go .

razem a zarazem osobno . teksty

tylkotylkoty dodano: 31 stycznia 2015

razem a zarazem osobno .

Przyjdź  przytul  pocałuj i zostań... teksty

tylkotylkoty dodano: 31 stycznia 2015

Przyjdź, przytul, pocałuj i zostań przy mnie. Tego teraz tylko potrzebuje ...

I wiesz  nie rozpaczam tak bardzo... teksty

tylkotylkoty dodano: 26 stycznia 2015

I wiesz, nie rozpaczam tak bardzo, coraz rzadziej denerwuje sie na to że nie piszesz do mnie po szkole, przyzwyczajam sie powoli do tego że w ciągu dnia w szkole widzimy sie max 2 razy, wiem że grasz całymi dniami i przestajesz sie interesować mną. Obserwuje nasz związek, oddalamy sie... i jestem bezsilna bo nie moge nic z tym zrobić.Czekam aż sam zmienisz swoje zachowanie, albo nadzwyczajnie mnie stracisz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV