głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Gdyby jakaś wróżka powiedziała mi że tak będzie wyglądać teraz moje życie za nic na świecie nie uwierzyłabym. Kto by pomyślał że stracę kontakt z moim byłym chł

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Gdyby jakaś wróżka powiedziała mi że tak będzie wyglądać teraz moje życie za nic na świecie nie uwierzyłabym. Kto by pomyślał że stracę kontakt z moim byłym chłopakiem a
Gdyby jakaś wróżka powiedziała mi... teksty

tylkotylkoty dodano: 10 czerwca 2015

Gdyby jakaś wróżka powiedziała mi że tak będzie wyglądać teraz moje życie za nic na świecie nie uwierzyłabym. Kto by pomyślał że stracę kontakt z moim byłym chłopakiem a jednocześnie przyjacielem, odejdzie ode mnie chłopak a moje nabliższe przyjaciółki z którymi przyjaźniłam się 8 lat okażą się dwulicowe, a na ich miejsce pojawią się 2 inne osoby z którymi złapę całkiem dobry kontakt .Nie moge uwierzyć w to że wszystko sie tak diametralnie zmienia, najpierw coś jest a za kawałek nie ma. Ciężko mi w tym momencie zapanować nad czymśkolwiek. Nie mam głowy do planowania przyszłości, chociaż i tak zapewne ułoży się tak jakbym nawet nie pomyślała. Coraz to więcej przeciwności losu staje mi na drodze a ja nie opadam sił by iść dalej, tak właśnie kurwa jest.

Uwielbiam ten czas kiedy moge tak po... teksty

tylkotylkoty dodano: 10 czerwca 2015

Uwielbiam ten czas kiedy moge tak po prostu usiąść przed klawiaturą i przelać wszystkie swoje myśli na moblo, na mój internetowy pamiętnik,który zna mnie jak nikt inny. Kocham to

Czy go kocham? Nie wiem. Sama nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 czerwca 2015

Czy go kocham? Nie wiem. Sama nie potrafię odpowiedzieć sobie na to pytanie. Na pewno kocham go za przeszłość, za to że miałam szanse pokochać tak niewyobrażalnie mocno, za wszystkie spędzone chwile, poranne i wieczorne smsy, spacery w świetle gwiazd, uśmiech, zapach, pocałunki, charakter tak specyficzny i niepowtarzalny, za wszystko co w Tobie jest, tak po prostu.

Leżąc w łóżku  układam historie... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 czerwca 2015

Leżąc w łóżku, układam historie które tak naprawdę sie nie wydarzą. Łudzę się że to co było kiedyś może jeszcze zechce wrócić. Mam pieprzoną nadzieje że Ty kiedyś będziesz mój i tylko mój, naiwność.

Stawiasz sobie pytanie co by było... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 czerwca 2015

Stawiasz sobie pytanie co by było gdyby, zastanawiasz sie miliony razy jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś nie poznała Jego.

Pstryk i tracisz prawie wszystko.... teksty

tylkotylkoty dodano: 3 czerwca 2015

Pstryk i tracisz prawie wszystko. Pstryk i całe Twoje życie sie diametralnie zmienia. Najbliższe Ci osoby odchodzą, a inne pojawiają sie tak nagle, niespodziewanie. Magia kurwa.

Nie wiem czego chce  którą drogą... teksty

tylkotylkoty dodano: 22 maja 2015

Nie wiem czego chce, którą drogą podążać,czy tą krętą czy całkowicie prostą ? Nic nie wiem, nie mam zielonego pojęcia z kim chce żyć i jak żyć. Ale wiem jedno. Znajdę w sobie jakimś cudem siłę i wydostane się z tej jebanej dziury w której utkwiłam. Uwolnie sie od niektórych ludzi i wspomnień z nimi związanych. Tak, to jest pewne .

Najbliższe mi osoby myślą że mnie... teksty

tylkotylkoty dodano: 22 maja 2015

Najbliższe mi osoby myślą że mnie znają od stóp do głów. Otóż się mylą,i to jeszcze jak.Większość twierdzi że jestem wesołą i twardą dziewczyną odporną na ból. Nie ukrywam że chciałabym taką być... ale jest zupełnie na odwrót.Często płacze wieczorami z bezsilności i otaczającej mnie monotonności i za brakiem prawdziwej miłości i mam słabą psychikę i czasami nadzwyczajniej sobie nie radzę, Nie wierzę w siebie, w swoje umiejętności i talenty. Tak jestem w środku szarą myszką, a przed światem zgrywam twardzielkę.

28 maja 2012 początek niekończącej... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 maja 2015

28 maja 2012 początek niekończącej sie historii

9 września 2012  16:15 niebieska... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 maja 2015

9 września 2012, 16:15 niebieska koszulka, ciemne spodnie, uśmiech, błękitne tęczówki, zachrypnięty głos, pociągające perfumy, te usta, te ramiona, te ręce, ten dzień , TEN CHŁOPAK.

Dlaczego życie mi go zabrało  nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 maja 2015

Dlaczego życie mi go zabrało, nie zważając na mój jebany ból i cholerną tęsknotę za nim ? Nie wzięło pod uwagę tego ile dla mnie znaczył, jak bardzo go kochałam i że zdążyłam się od niego uzależnić, Tak był moim narkotykiem, cholernym nałogiem. Był moim wszystkimm całym życiem. Pierwszą prawdziwą miłością którą będę pamiętać wiecznie, bez względu na to czy zabiorą mi pamięć, wymarzą wspomnienia, miną lata, wieki to i tak uczucia do niego nigdy całkowicie nie wygasną, będą się palić nawet najmniejszym płomieniem bo tak naprawdę tylko z nim będe mogła być naprawdę szczęśliwa i spełniona.

I choć raz stanę się zimną suką... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 maja 2015

I choć raz stanę się zimną suką, Pieprzoną egoistką,która będzie mówić to co zawsze chciała powiedzieć lecz nigdy nie miała na to odwagi.Zawsze będe się trzymać swojego zdania i otwarcie mówić o wrogich uczuciach do znienawidzonych przeze mnie ludzi. Nie pozwolę nikomu wejść mi na głowe i dać się zdeptać jak śmiecia, Nikt ani nic nie stanie mi na przeszkodzie. Znajdę w sobie siłę tak wielką że nawet pokonam najgorsze przeciwności losu. Życie jest podłe i niesprawiedliwe dlatego warto czasami stać się takim samym by coś osiągnąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV