głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Ja i On w wielkim łóżku przesiąkniętym jego zapachem. Całujący moje ciało dokładnie w każdym miejscu delikatnie podgryzając wargi. Ściskając splecione dłonie w

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Ja i On w wielkim łóżku przesiąkniętym jego zapachem. Całujący moje ciało dokładnie w każdym miejscu delikatnie podgryzając wargi. Ściskając splecione dłonie w rytmie
Ja i On w wielkim łóżku... teksty

tylkotylkoty dodano: 24 czerwca 2015

Ja i On w wielkim łóżku przesiąkniętym jego zapachem. Całujący moje ciało dokładnie w każdym miejscu delikatnie podgryzając wargi. Ściskając splecione dłonie w rytmie naszych serc. Pochłaniając każdy jego oddech z nutką grającej muzyki w tle. My dwoje niewinni kochankowie.

Nie zapanowałam nad tym. Stało sie... teksty

tylkotylkoty dodano: 22 czerwca 2015

Nie zapanowałam nad tym. Stało sie to tak nagle, niespodziewanie. Z dnia na dzień podobał mi się coraz mocniej, onieśmielał swoim spojrzeniem, jego zapach perfum rozpoznam z daleka, a najbardziej pożądaną przeze mnie rzeczą w tym momencie są jego usta, od których nie moge oderwać wzroku. Każdy dzień jaki spędziłam w jego towarzystwie został zaliczony do najlepszych. Co dalej ? nie wiem. Pewne jest to że nie uda mi się stworzyć z gówniarzem związku ze względu na wiek, i zaistniałą sytuację. Kiedy myślę że wyjeżdża na 3 tygodnie łzy same cisną sie do oczu rozmazując obraz, ale nie, nie moge płakać. Zacisnę pięści i pójde dalej bo przecież nikt nie powiedział że życie będzie łatwe.

Co ja kurwa wyprawiam  nie mam... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 czerwca 2015

Co ja kurwa wyprawiam, nie mam kontroli nad gówniarzem, robi ze mną co chce a mnie to nadzwyczajnie kręci, ale nie mogę.. nie moge pozwoilić na to by sie w nim zauroczyc jeszcze mocniej, to byłoby nie na miejscu.

Coraz częściej życie wystawia mnie... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 czerwca 2015

Coraz częściej życie wystawia mnie na próbe, od pewnego czasu dużo się zmienia, nie nad wszystkim udaje mi sie zapanować, czasami powiem za dużo, zrobię coś nie tak, ale cóż jestem tylko człowiekiem.

Minęły 2 lata od rozstania i... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 czerwca 2015

Minęły 2 lata od rozstania i dopiero teraz uświadomiłam sobie że chyba tak musiało być, chociaż naiwnie wierzę w to że to dopiero początek. Kładę sie z myślą że jeszcze kiedyś nasze drogi się zejdą i znowu będę najszczęśliwszą osobą na ziemi. Do tej pory nigdy nie zdołałam nikogo tak mocno pokochać jak Ciebie. A co jeśli wyczerpałam cały limit na Ciebie ? może tak musiało być ? Ta miłość którą przeżywałam z Tobą była niezwykła. Dodawała mi otuchy i wsparcia, myśląc o nas na ustach pojawia się uśmiech. Twój ślad jest w moim sercu i będzie na zawsze, nigdy nie zapomnę naszej miłości, obiecuję bo tylko Ciebie kochałam prawdziwie .

Dlaczego akurat w nim musiałam sie... teksty

tylkotylkoty dodano: 17 czerwca 2015

Dlaczego akurat w nim musiałam sie zauroczyć ? dlaczego w nim ..

Po raz pierwszy zawrócił mi w... teksty

tylkotylkoty dodano: 16 czerwca 2015

Po raz pierwszy zawrócił mi w głowie młodszy ode mnie chłopak,nie zapanowałam nad tym.Widzę po jego zachowaniu że chce mnie zjeść wzrokiem,ale mimo tego lubie jego skurwysyńskie zachowanie. Powala swoim uśmiechem i brązowo zielonymi tęczówkami. Zapach jego perfum jest nieziemski a ja uwielbiam kiedy mierzy mnie wzrokiem. Lubię kiedy zaczyna się ze mną drażnić i łaskotać, wtedy specjalnie dotyka mojej twarzy albo obejmuje mnie. Pociągający skurwiel ;)

Do you remember me ? teksty

tylkotylkoty dodano: 12 czerwca 2015

Do you remember me ?

Be my friend  Hold me  wrap me up... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 czerwca 2015

Be my friend Hold me, wrap me up Unfold me I am small I'm needy Warm me up And breathe me

Przyznaję się nie jestem silna  nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 czerwca 2015

Przyznaję się nie jestem silna, nie panuje nad wszystkim, większość spraw mnie przerasta,mam kompleksy, nie wierzę w siebie, boje sie przyszłości, za dużą uwagę przywiązuje do spraw,którymi nie powinnam się przejmować, nie jestem egoistką, wręcz przeciwnie, moje serce nie wie czego chce, zostało zranione wiele razy, próbuje je w jakiś sposób wyleczyć ale nie daje rady aaa no i oczywiście siedzi w nim na samym dnie moja pierwsza miłość, która zostanie tam chyba na zawsze.

2 lata młodszy gówniarz a jednak... teksty

tylkotylkoty dodano: 11 czerwca 2015

2 lata młodszy gówniarz a jednak tak pociągający, i przystojny.

Dlaczego po prostu nie moge być... teksty

tylkotylkoty dodano: 10 czerwca 2015

Dlaczego po prostu nie moge być jebaną egoistką i nie zwracać uwagi na cierpienie i problemy innych?.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV