głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Tamten nie może jej kochać tak jak on nie może jej wielbić w taki sposób nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Tamten nie może jej kochać tak jak on nie może jej wielbić w taki sposób nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej twar
Tamten nie może jej kochać tak jak... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 listopada 2014

Tamten nie może jej kochać tak jak on, nie może jej wielbić w taki sposób, nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej twarzy. Jakby to tylko jemu było dane widzieć prawdziwy kolor jej oczu i poznawać smak jej pocałunków.

To ten czas w którym moge... teksty

tylkotylkoty dodano: 4 listopada 2014

To ten czas w którym moge powiedzieć że w końcu jestem szczęśliwa. Tak kurwa .. jestem szczęśliwa, pierwszy raz od bardzo dawna, uśmiech nie schodzi z twarzy, serce przyspiesza rytm na Twój widok. Zakochałam się .

Kochanie  pamiętasz te wszystkie... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 października 2014

Kochanie, pamiętasz te wszystkie wspólnie chwile ?,tą miłość którą z dnia na dzień coraz mocniej rozpalaliśmy ? Tak ona już wygasła, ale pozostawiła po sobie setki wspomnień, które powracają do mnie niemal codziennie i wywołują te cholerne łzy..

Pragne uciec od rzeczywistości... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 października 2014

Pragne uciec od rzeczywistości chociaż na kilka dni, zostawić problemy za sobą, udać sie w miejsce gdzie nikt mnie nie znajdzie, przemyśleć wszystkie sprawy, wrócić z zamkniętą przeszłością, która już by przestała mnie dręczyć...

Siedze sama zamnkięta w czterech... teksty

tylkotylkoty dodano: 20 października 2014

Siedze sama zamnkięta w czterech ścianach, otacza mnie ciemność. Zamykam oczy,włączam muzyke przypominającą mi Ciebie, na ciele pojawiają sie ciarki, serce przyspiesza rytm, wspomnienia wracają. Tylko teraz moge poczuć sie jak kiedyś, w tamtym czasie kiedy miałam Ciebie przy sobie.Czasami tego potrzebuje ...

Daj mi prosze tą nadzieje że... teksty

tylkotylkoty dodano: 19 października 2014

Daj mi prosze tą nadzieje że będzie dobrze, że w końcu znajdzie sie osoba w której zakocham sie ze wzajemnością i będzie dla mnie więcej znaczyła niż Ty .

Nie ma szczęścia nie ma radości... teksty

tylkotylkoty dodano: 19 października 2014

Nie ma szczęścia,nie ma radości, nie ma tych wspaniałych wieczorów przepisanych z Tobą,nie ma tych wspaniałych spacerów,nie ma tych najlepszych chwil w moim życiu. Kurwa nic nie ma... wszystko odeszło wraz z Tobą, nie ma tej magii, nie ma nas. I nie jest tak jak dawniej, nie uśmiecham sie jak kiedyś,nie zachowuje sie jak powinnam, nie jestem sobą. Nienawidze siebie, za to że nie moge sobie poradzić z samotnością i bólem który mnie przytłacza, z niczym sobie nie radze, nie wierze w siebie, w swoje możliwości a chyba powinnam nie ? Nie mam nadzieii na lepsze jutro. Nie mam nic, nic kurwa, są tylko łzy którs chyba nigdy sie do końca nie wyleją ...

Codziennie wychodząc z domu widze... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 października 2014

Codziennie wychodząc z domu widze zakochane pary. Widać po nich że są w siebie zapatrzeni i tak bardzo sie kochają. Namiętnie całują swoje usta,lekko uśmiechając się. Ganiają sie po parku a następnie przytulają z całych sił. Mówią do siebie czułe słówka które ich zadawalają. Są tak bardzo szczęśliwi i zakochani... Patrząc na nich jest mi tak bardzo przykro.. Mam ochote płakać ale przecież nie wypada. Czuje sie wtedy tak bardzo samotna. Zazdrosze im że mogą wzajemnie na siebie liczyć, i każdego dnia kochac sie coraz to mocniej.. TAK BARDZO PRAGNE MIŁOŚCI.

Ból i samotność. Tak można... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 października 2014

Ból i samotność. Tak można nazwać moje samopoczucie. Gubie sie w tych wszystkich problemach,marze o zmianie mojego życia na lepsze. Z dnia na dzień jest mi coraz ciężej przez tą jebaną monotonnność i brak drugiej połówki. Pragne być pokochana przez tego jedynego, pragne być dowartościowana przez niego,chce być całym jego światem,tego kurwa pragne najbardziej..

Staramy sie jak możemy ale nam nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 września 2014

Staramy sie jak możemy,ale nam nie wychodzi. Dajemy z siebie i wszystko ale to i tak za mało.. Jesteśmy nierozumiani przez innych,nie mamy w nikim sparcia,opadamy z sił,aż w końcu stajemy sie bezsilni. Nie mamy siły walczyć, pojawia się niechęć a zaraz po niej łzy.. a przecież życie jest takie piękne.

A gdzie mój książe?  gdzie... teksty

tylkotylkoty dodano: 20 września 2014

A gdzie mój książe?, gdzie chłopak który będzie ze mną mimo wszystko i pomoże mi przetrwać trudne chwile w moim życiu?, gdzie ten który zaakceptuje moje wady i zalety?, gdzie ten który skradnie moje serce?

Zbliżają się daty naszych... teksty

tylkotylkoty dodano: 5 września 2014

Zbliżają się daty naszych pierwszych spacerów. Początki września 2012.. to wtedy oddałam Ci serce. To ten moment kiedy zacząłeś mnie w sobie rozkochiwać. Z dnia na dzień coraz mocniej, aż w końcu stałeś się całym moim światem,tlenem którego tak bardzo potrzebowałam. Moją cudowną miłością za którą oddałabym wszystko.Czymś niepowtarzalnym a zarazem magicznym. Kiedy myślę że za pare dni nadejdzie dzień naszego pierwszego spaceru dostaję gęsiej skórki, serce przyspiesza, a łzy napływają do oczu bo wiem że to właśnie w tym dniu wszystko się zaczęło i moje uczucie do Ciebie do tej pory nie zgasło. Szkoda tylko, że nas już nie ma, a moje miejsce zastępuje Twoja nowa dziewczyna. To boli..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV