głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Jedynej rzeczy której mi w tym momencie brakuje to miłości.Pragnę mieć przy sobie chłopaka który byłby ze mną pomimo wszystko. Akceptowałby moje wady i zalety k

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Jedynej rzeczy której mi w tym momencie brakuje to miłości.Pragnę mieć przy sobie chłopaka który byłby ze mną pomimo wszystko. Akceptowałby moje wady i zalety kochałby
Jedynej rzeczy której mi w tym... teksty

tylkotylkoty dodano: 30 czerwca 2014

Jedynej rzeczy której mi w tym momencie brakuje to miłości.Pragnę mieć przy sobie chłopaka, który byłby ze mną pomimo wszystko. Akceptowałby moje wady i zalety, kochałby całym sercem pokonywałby ze mną przeciwności losu i pocieszałby w trudnych chwilach. Chciałabym widzieć w nim nie tylko chłopaka ale też i przyjaciela kóremu mogłabym się ze wszystkiego zwierzyć. Tuliłby mnie w swoich ramionach i nie chciałby mnie z nich wypuścić. Składałby delikatne pocałunki na moich ustach po czym przechodziłyby w coraz to namiętniejsze. Robiłby niespodzianki i pokazywałlby na każdym kroku jak bardzo kocha.Chciałabym aby uważałby mnie za cały swój świat i żeby byłabym jego wszytskim.

Z najbardziej sztucznym uśmiechem na... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 czerwca 2014

Z najbardziej sztucznym uśmiechem na świecie spojrzałam i powiedziałam :''jak ślicznie razem wyglądacie''

Po prostu chciała z nim być. Chodź... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 czerwca 2014

Po prostu chciała z nim być. Chodź nie wiedziała, dlaczego. I jak go zdobyć. Czy raczej, co to właściwie znaczy z nim być . Jedyne co wiedziała to to, że - mimo wszystko ? był jedynym o którym myślała. Jedynym, na którym jej zależało.

Chce przy Tobie być  nie wymarzę... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 czerwca 2014

Chce przy Tobie być, nie wymarzę Cię z pamięci tych dotyków, mnie to kręci, wiem, że też tak to czujesz wiem, że już żałujesz, że w ogóle mnie poznałaś gdybym tylko mógł, znów bym poczuł, tak to działa smak zapach Twego ciała, nie zostawiaj mnie na lodzie bez Ciebie jak na głodzie jestem nieźle wpieprzony, uwikłany w pajęczynę miłości, odurzony, uwikłany bardzo mocno i do tego odrzucony / Peja

Samotność nie jest zła. Jest... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 czerwca 2014

Samotność nie jest zła. Jest wredna, jest przygnębiająca, ale nie jest zła.Czasem tylko daje nico surowsze spojrzenie na rzeczywistość.

http:  www.youtube.com... teksty

tylkotylkoty dodano: 21 czerwca 2014

uż nie ma nas. Wszystko pękło.... teksty

tylkotylkoty dodano: 20 czerwca 2014

uż nie ma nas. Wszystko pękło. Rozsypało się na miliony kawałeczków, których nie można już pozbierać. Nigdy nie będzie tak jak kiedyś, nasza miłośc się skończyła, miała swój czas.A teraz dobiegła końca.I choćbym nie wiem ile włożyła w nią wysiłku, nie rozpale jej na nowo. Nie zmuszę Cię do miłości, żegnaj skarbie. Jednak i tak zostaniesz w moim sercu na zawsze,a Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie... http://www.youtube.com/watch?v=NO8zDm437Ls&feature=kp .

Proszę odezwij się. Napisz do mnie... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 czerwca 2014

Proszę odezwij się. Napisz do mnie, porozmawiajmy. Powiedz że nadal kochasz. Wróć do mnie. Błagam ..

To wszystko nie jest takie łatwe.... teksty

tylkotylkoty dodano: 9 czerwca 2014

To wszystko nie jest takie łatwe. Kiedy wydaję sie nam że wszstko jest dobrze i idzie zgodnie z planem, pojawia się strach przed czymś nowym. Zaczynamy wtedy wątpić w nasze możliwości, martwimy się o przyszłość, nie potrafimy ponownie zaufać. Dlatego cofamy się w przeszłość, żyjemy nią i nie dajemy szansy przyszłości, strach nas pożera w całości a my nie umiemy sobie z tym poradzić. Jesteśmy bezsilni...

cz.2 A wtedy nie mogę nad nimi... teksty

tylkotylkoty dodano: 8 czerwca 2014

cz.2 A wtedy nie mogę nad nimi zapanować. Widzę nas tak bardzo szczęśliwych i kochających się. Mam przed oczami Twój uśmiech, który kruszył wszystkie mury, czuje Twój zapach, smak Twoich ust, czuję jak mnie obejmujesz i powtarzasz milion razy że bardzo kochasz. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile dla mnie znaczyłeś. Mój były jest niczym w porównaniu do Ciebie. Kochałam go. ale to nie było to samo. Moje serce nie pokochało go tak jak Ciebie. I wiesz... najgorsze jest to że już chyba nigdy nie pokocha. Nadal gdzieś w nim tkwisz i za cholerę nie moge się Ciebie pozbyć. Dziękuję, że pojawiłeś się w moim życiu i sprawiłeś że przez te 9 miesięcy,byłam najszczęślwiszym człowiekiem na ziemi. Miałam wszystko, niczego więcej nie potrzebowałam, miałam Ciebie- mój świat. Teraz uświadomiłam sobie,że nie znajdę drugiego takiego jak Ty. Serce oddałam Tobie na zawsze. Jeszcze raz dziękuje, za wszystko.

cz. 1 Choćby nie wiem ile miało... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 czerwca 2014

cz. 1 Choćby nie wiem ile miało minąć godzin, lat, wieków, nigdy nie zapomnę naszej miłości. Pozostaniesz w mojej głowie i sercu na zawsze. Byłeś, jesteś i będziesz dla mnie ważny, nic tego nie zmieni, rozumiesz ?! nic . Nie mogę sama uwierzyć w to że zdołałam kogoś tak mocno pokochać i oddać mu całą siebie. Kochałam całym sercem, z całych sił. I kurwa uwierz że mocniej się nie dało. I w tej chwili nie moge opisać tego co do Ciebie do końca czułam, Po prostu nie ma słów bym mogła do końca sprecyzować to uczucie. To nie była zwykła miłośc, to było coś w 100 % silniejszego. Po pewnym czasie uzależniłam się od Ciebie, stałeś się moim tlenem, bez Ciebie się dusiłam. Każdą kłótnie przeżywałam tak mocno że wylewałam tony łez. Za wszelką cenę chciałam dla nas jak najlepiej.Za każdym razem prosiłam Boga by ta miłość do końca nie zgasła. Tak też się stało, po roku czasu moje serce nadal za Tobą cicho woła. Bywją dni kiedy wspomnienia uderzają ze zdwojoną siłą.

Rzeczywistość... raz ponura i szara... teksty

tylkotylkoty dodano: 4 czerwca 2014

Rzeczywistość... raz ponura i szara, a czasami kolorowa i niesamowita. Pragniemy tej drugiej, pełnej radości i kolorów, jednak los czasami bywa okrutny i nie zawsze daje nam to czego chcemy. Należy, wtedy stanąć do walki i nie poddawać się. Przeczekać złe chwile i smutki, a po jakimś czasie pojawi się tęcza,który przepędzi zmartwienia i zapewni nam lepszą rzeczywistość, tą do jakiej dążymy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV