głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ojej  jak miło❤ teksty tylkoegoistyczna dodał komentarz: ojej, jak miło❤ do wpisu 7 stycznia 2012
Pozwoliłam mu bezczelnie wejść w... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

Pozwoliłam mu bezczelnie wejść w butach do mojego serca. A gdy łaskawie się usadowił i go pokochałam, postanowił uciec. Zostawił kilka blizn, z którymi serce nie może sobie poradzić chociaż się stara. A rozum wcale nie chce mu pomóc, tylko mówi, że jest naiwne i jeszcze nieraz ktoś zostawi w nim ból i wcale po sobie nie posprząta.

Mroźny jesienny poranek. Po całej... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

Mroźny jesienny poranek. Po całej nieprzespanej nocy pełnej łez włączyła telefon. '' 20 nieodebranych połączeń od Skarba''. - No popatrz jestem dla niego warta całe dwadzieścia połączeń. - powiedziała cicho sama do siebie. Nie wiedziała co zrobić. Wiedziała, że jej nie kocha. Była zwykłą zabawką, którą nie długo odstawi na półkę. Nie mogła poradzić sobie z myślą, że tak długo mu ufała. Stanowczo za długo. Łzy znów zaczeły spływać ciurkiem po policzku. Świetnie, jeszcze jeden sms na mnie czeka- pomyslała. Długo zastanawiała się czy go odczytać. Ciekawość wzięła górę. NIe trudno było zgadnąć kto był adresatem. '' Skarbie martwie się. Wiesz, że to była tylko kłótnia. Kocham Cię. Wybacz mi, to byl ostatni raz obiecuje. Wiecej Cie nie uderze'' Zamarła. Bała się powiedzieć mu, że to koniec. Kochała go. Tak, kochała tego skurwiela, dla którego jedynym argumentem była mocna ręką, którą starał się wygrać.

tez mam francuski  o. :D teksty tylkoegoistyczna dodał komentarz: tez mam francuski, o. :D do wpisu 7 stycznia 2012
to była najlepsza scena ♥ teksty tylkoegoistyczna dodał komentarz: to była najlepsza scena ♥ do wpisu 7 stycznia 2012
Moje serce nie zasługuje na kogoś... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

Moje serce nie zasługuje na kogoś, kto o nie nie walczy.
Autor cytatu: jachcenajamaice

ostatnio moją największą pasją... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

ostatnio moją największą pasją stał się płacz.

mówisz  że zawalił Ci się świat... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

mówisz, że zawalił Ci się świat bo się rozstaliście? Pomyśl jak czuje się kobieta, którą zostawił mąż albo co czuje po jego zdradzie. Co ma powiedzieć ona? Ty masz jeszcze masę czasu przed sobą. Pierwsza miłość, nie musi być ostatnią. Jesteś młoda i piękna. Zajmij się sobą, spełnianie swoich marzeń, a nie jakiegoś frajera dla którego najwazniejszy jest twoj tylek.

Może i jestem dziwna  ale czasem... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

Może i jestem dziwna, ale czasem lubię sobie włączyć jakieś smęty i tak po prostu bez żadnego konkretnego powodu popłakać. Tak pomaga mi to. Nie to, że to lubię. Po prostu od zawsze uwielbiałam sprawiać sobie ból.
Autor cytatu: bieegajdziwko

Siedział obok niej.. Czuł jej... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

Siedział obok niej.. Czuł jej szybki oddech na sobie, widział jej łzy spływające po policzkach.. - Mała, ludzie odchodzą, musisz się do tego przyzwyczaić. - Wiesz.. zawsze powtarzałeś, że jak się kogoś kocha to się go nie zostawia.. - Właśnie.. jak się kocha.. - Mówiłeś mi to codziennie. Powtarzałeś do skutku aż uwierze, a teraz mówisz, że mnie nie.. - Przepraszam.. - Wiesz nie przepraszaj. Dam sobie radę. A Ty idź bo Ci dziewczyna ucieknie, wpatruje się w nas od początku rozmowy. - To nie jest moja dzie.. - Zamknij się. Wiesz czemu nie zapomnę? Jestem w ciąży. Tak z tobą. Szkoda, że nie pomyślałeś o tym czy mnie kochasz jak to robiliśmy. - Ale.. dobrze wróce do Ciebie. To zmienia postać rzeczy. - Nie chcę litości. Straciłeś mnie.. nas na zawsze. Nie dzwon, nie pisz, zapomnij. Wstała i szybkim krokiem podeszła do niej. - Będziesz ciocią, słońce. Wiedziała, że jest to zemsta, ale nie mogła się powstrzymać. Zranił ją, bardzo. Zniszczył życie jej i ich przyszłemu dziecku.

Pokłócili się. Znowu czuła ból... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 7 stycznia 2012

Pokłócili się. Znowu czuła ból, nie taki zwyczajny. To była bezsilność. Wtargneła do jej umysłu bez pytania i zawładnęła jej życiem. Wiedziała, że go straciła. Czuła to już od dawna. Jego serce przejeła ona. Jej najbliższa przyjaciółka. Tego było za wiele. Zaczęła iść w kierunku jego domu. Niepewnie nacisneła dzwonek. Otworzył jej on. Miłość jej życia, stała w samych boskerkach przed nią. - Czego chcesz? - Chciałam Ci tylko powiedzieć, że wiem o niej. O was.. a mimo wszystko i tak nadal Cie kocham.. - Skoncz.. to było tylko przelotny romans.. Pokłóciliśmy się, a ona skorzystała z okazji.. Skarbie nigdy nie przestałem Cie kochać. - Wiesz, przelotny romans nie dzieje się gdy jest miłość. Odchodzę.. Z łzami w oczach wbiegła na ulice, nie zauważając pędzącego samochodu. Zapłaciła cenę za niespełnioną miłość. Swoje własne życie. A on? Nie chciał być jak Romeo. Znalazł sobie nową Julię.

jestem inna bo dla Ciebie Bogiem jest... teksty

tylkoegoistyczna dodano: 5 stycznia 2012

jestem inna bo dla Ciebie Bogiem jest doda, a dla mnie Słoń? Bo Twoim jedynym zajeciem jest malowanie paznokci, a moim spelnianie marzen? Bo dla Ciebie najwazniejszy jest seks, a dla mnie milosc? Moze po prostu ja jestem kims, a ty nikim? Jestes jedna z tych falszywych kopii ktorych pelno na tym swiecie. Ja jestem ta jedna , wyjatkowa, o ktora beda sie zabijac.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV