głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa Pewnego wieczora usiadła na parapecie spoglądając na niebo blask gwiazd zaślepiał jej oczy. Siedząc i wpatrując się w gwiazdy zebrało jej się na wspomnienia. Ws

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
Pewnego wieczora usiadła na parapecie spoglądając na niebo blask gwiazd zaślepiał jej oczy. Siedząc i wpatrując się w gwiazdy zebrało jej się na wspomnienia. Wspominaj
Pewnego wieczora usiadła na... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Pewnego wieczora usiadła na parapecie spoglądając na niebo blask gwiazd zaślepiał jej oczy. Siedząc i wpatrując się w gwiazdy zebrało jej się na wspomnienia. Wspominając stare czasy z oczu uroniła jej się pierwsza łza. Za pierwszą kolejna i następne. Wyjęła z regału paczkę chusteczek higienicznych i otarła twarz. Płakała śmiejąc się równocześnie. Ale, gdy tylko On stał się główną myślą jej wspomnień, wyjęła kolejną chusteczkę, otarła tylko ostatnią skapującą łzę z policzka i obiecała sobie, że nigdy, przenigdy nie uroni już żadnej łzy przez Niego.

Wiesz czego teraz bym życzyła sobie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Wiesz czego teraz bym życzyła sobie od Św. Mikołaja? Tego byś to Ty za mną tęsknił tak jak ja tęsknię za Tobą, byś to Ty mnie kochał tak jak ja kocham Ciebie. Byś choć raz pokazał, Ze nie masz mnie w dupie, po prostu byś pokazał, że choć trochę Ci zależy.

Czasem wydaje mi się  że moje... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Czasem wydaje mi się, że moje życie jest jedną wielką rozsypanką z puzzli. Jeżeli nie masz wszystkich części to jej nigdy nie ułożysz w całość. Ja czuję, że brakuje mi jednego elementu układanki. Brakuje mi właśnie Ciebie, by moje życie nabrało pełnego sensu.

Daj mi tą stuprocentową pewność... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Daj mi tą stuprocentową pewność, że będziesz zawsze, że nigdy mnie nie zostawisz, że nigdy mnie nie oszukasz. Po prostu, że nigdy więcej Cię nie stracę.

Weszła do łazienki  wyjęła z... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 5 lipca 2012

Weszła do łazienki, wyjęła z szafki wszystkie tabletki jakie miała i żyletkę. Poszła do pokoju i zamknęła drzwi. Siedziała długo myśląc, zastanawiając się Co zrobiła źle? Dlaczego się wszystko jebie w jej życiu?. Po krótkim namyśle podciągnęła rękaw bluzki i wzięła do ręki żyletkę. Trzęsącą się dłonią wyryła imię chłopaka, którego kochała. Łzy spływały z jej policzka mieszając się z krwią kapały na dywan. Wiedziała, że źle robi, że tak nie można, ale dłużej tak już nie umiała. Wcześniejsze swoje myśli spisywała w swoim zeszycie, więc obok na stoliku napisała krótką karteczkę: Przepraszam dłużej tak nie mogłam, wszystkiego dowiecie się z mojego zeszytu, który leży w szufladce w biurku. Po czym chwyciła pudełko z tabletkami i połknęła wszystkie.

Wyjęła z szafy stare pudełko po... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Wyjęła z szafy stare pudełko po butach. Włożyła tam wszystkie fotografię, które miała z osobą nic już nie znaczącą dla niej, oraz włożyła tam wszystkie pamiątki, które przypominały jej o tamtych chwilach. Chciała o wszystkim zapomnieć bo te wspomnienia nie były nic warte. Na koniec napisała krótki liścik po czym stwierdziła, że nie warto, porwała go i wyrzuciła. Napisała tylko na małej kartce papieru: Wszystkie chwilę spędzone z Tobą to strata czasu, dziś mam już wyjebane!, po czym włożyła kartkę i zamknęła pudełko. Wieczorem ubrała się i poszła nad rzekę. Wrzuciła pudełko do wody by utonęło, znikło wraz z tymi wszystkimi wspomnieniami, które były chuja warte.

Codziennie próbuje sobie wmówić... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Codziennie próbuje sobie wmówić, że już nic dla mnie nie znaczysz, że już o Tobie zapominam, nawet czasem udaje mi się wmówić sobie, że Cię już nie kocham. Zabawne prawda??

Powiedz 'Tak Kocham Cię'  pomimo... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Powiedz 'Tak Kocham Cię', pomimo drogi, którą przebyliśmy osobno.

Spotkali się na imprezie całkiem... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Spotkali się na imprezie całkiem przypadkiem. Tańczyła z kim popadnie, a On stał i się tylko przyglądał, w końcu w pewnym momencie nie wytrzymał podszedł do niej wziął ją w ramiona i wyszeptał: Jestem zazdrosny! Zadowolona? Wtuliła się w Jego szyję- bardzo odpowiadając czuła jak przytula ją coraz mocniej do swej klatki piersiowej. Nie chcę Cię stracić rozumiesz? - Powoli przestając tańczyć, patrząc mu w oczy i ściskając jego nadgarstki powiedziała: -To nie trać..

Może kiedyś znajdziemy ten dzień... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Może kiedyś znajdziemy ten dzień, w którym zgubiliśmy szczęście??.♥

Ćmy w moim brzuchu znów... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 12 czerwca 2012

Ćmy w moim brzuchu znów przerodziły się w zwariowane motylki, które gdy tylko Cię widzę znów zaczynają szaleć.♥

Zamykam oczy i już myślę o Tobie.♥ teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 12 czerwca 2012

Zamykam oczy i już myślę o Tobie.♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV