głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa Wzięła kartkę i długopis i znów zaczęła pisać wszystko to o czym myśli. Nie ważne czy ktoś to czyta czy komuś się to podoba. Pisze tylko i wyłącznie dlatego by

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
Wzięła kartkę i długopis i znów zaczęła pisać wszystko to o czym myśli. Nie ważne czy ktoś to czyta czy komuś się to podoba. Pisze tylko i wyłącznie dlatego by wszys
Wzięła kartkę i długopis i znów... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 15 lipca 2012

Wzięła kartkę i długopis i znów zaczęła pisać wszystko to o czym myśli. Nie ważne czy ktoś to czyta, czy komuś się to podoba. Pisze tylko i wyłącznie dlatego, by wszystkie myśli, wszystkie swoje przemyślenia zanotować sobie. Tak żeby były. Może jeszcze nie potrafi, a może jeszcze się boi, może po prostu nie jest jeszcze gotowa by o nich na spokojnie opowiadać.

Wiesz czemu ludzie bardzo rzadko... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 15 lipca 2012

Wiesz czemu ludzie bardzo rzadko ryzykują? Bo albo się cholernie boją, albo nie chcą stracić osoby, na której im na prawdę zależy, albo po prostu nie chcą kogoś zranić lub nie chcą by to ich zraniono.

Goniąc za własnym szczęściem... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 15 lipca 2012

Goniąc za własnym szczęściem, pogubiła się we własnych marzeniach.♥

Pewnego wieczora usiadła na... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Pewnego wieczora usiadła na parapecie spoglądając na niebo blask gwiazd zaślepiał jej oczy. Siedząc i wpatrując się w gwiazdy zebrało jej się na wspomnienia. Wspominając stare czasy z oczu uroniła jej się pierwsza łza. Za pierwszą kolejna i następne. Wyjęła z regału paczkę chusteczek higienicznych i otarła twarz. Płakała śmiejąc się równocześnie. Ale, gdy tylko On stał się główną myślą jej wspomnień, wyjęła kolejną chusteczkę, otarła tylko ostatnią skapującą łzę z policzka i obiecała sobie, że nigdy, przenigdy nie uroni już żadnej łzy przez Niego.

Wiesz czego teraz bym życzyła sobie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Wiesz czego teraz bym życzyła sobie od Św. Mikołaja? Tego byś to Ty za mną tęsknił tak jak ja tęsknię za Tobą, byś to Ty mnie kochał tak jak ja kocham Ciebie. Byś choć raz pokazał, Ze nie masz mnie w dupie, po prostu byś pokazał, że choć trochę Ci zależy.

Czasem wydaje mi się  że moje... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Czasem wydaje mi się, że moje życie jest jedną wielką rozsypanką z puzzli. Jeżeli nie masz wszystkich części to jej nigdy nie ułożysz w całość. Ja czuję, że brakuje mi jednego elementu układanki. Brakuje mi właśnie Ciebie, by moje życie nabrało pełnego sensu.

Daj mi tą stuprocentową pewność... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 lipca 2012

Daj mi tą stuprocentową pewność, że będziesz zawsze, że nigdy mnie nie zostawisz, że nigdy mnie nie oszukasz. Po prostu, że nigdy więcej Cię nie stracę.

Weszła do łazienki  wyjęła z... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 5 lipca 2012

Weszła do łazienki, wyjęła z szafki wszystkie tabletki jakie miała i żyletkę. Poszła do pokoju i zamknęła drzwi. Siedziała długo myśląc, zastanawiając się Co zrobiła źle? Dlaczego się wszystko jebie w jej życiu?. Po krótkim namyśle podciągnęła rękaw bluzki i wzięła do ręki żyletkę. Trzęsącą się dłonią wyryła imię chłopaka, którego kochała. Łzy spływały z jej policzka mieszając się z krwią kapały na dywan. Wiedziała, że źle robi, że tak nie można, ale dłużej tak już nie umiała. Wcześniejsze swoje myśli spisywała w swoim zeszycie, więc obok na stoliku napisała krótką karteczkę: Przepraszam dłużej tak nie mogłam, wszystkiego dowiecie się z mojego zeszytu, który leży w szufladce w biurku. Po czym chwyciła pudełko z tabletkami i połknęła wszystkie.

Wyjęła z szafy stare pudełko po... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Wyjęła z szafy stare pudełko po butach. Włożyła tam wszystkie fotografię, które miała z osobą nic już nie znaczącą dla niej, oraz włożyła tam wszystkie pamiątki, które przypominały jej o tamtych chwilach. Chciała o wszystkim zapomnieć bo te wspomnienia nie były nic warte. Na koniec napisała krótki liścik po czym stwierdziła, że nie warto, porwała go i wyrzuciła. Napisała tylko na małej kartce papieru: Wszystkie chwilę spędzone z Tobą to strata czasu, dziś mam już wyjebane!, po czym włożyła kartkę i zamknęła pudełko. Wieczorem ubrała się i poszła nad rzekę. Wrzuciła pudełko do wody by utonęło, znikło wraz z tymi wszystkimi wspomnieniami, które były chuja warte.

Codziennie próbuje sobie wmówić... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Codziennie próbuje sobie wmówić, że już nic dla mnie nie znaczysz, że już o Tobie zapominam, nawet czasem udaje mi się wmówić sobie, że Cię już nie kocham. Zabawne prawda??

Zamieńmy się choć na jeden dzień... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

Zamieńmy się choć na jeden dzień sercami. Zobaczymy czy to takie fajne uczucie czuć jak osoba, którą kochasz Cię olewa.

W moim życiu jest tysiące znaków... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 3 lipca 2012

W moim życiu jest tysiące znaków zapytania, na które zapewne nigdy już nie usłyszę odpowiedzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV