głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wiesz czym jest praw­dzi­wa... teksty

tainnaodciebie dodano: 10 maja 2019

Wiesz czym jest praw­dzi­wa stra­ta tyl­ko wte­dy,kiedy stra­cisz coś, co kochałeś bar­dziej od sa­mego siebie

Dlaczego Wy nie dzielicie mojego... teksty

tainnaodciebie dodano: 9 maja 2019

Dlaczego Wy nie dzielicie mojego bólu? Dlaczego Wy nie jesteście w stanie mnie pocieszyć? Dlaczego Wy nie trzymacie mojej dłoni? Dlaczego Wy po prostu mówicie tak miało być? Dlaczego Wy nie kładziecie kwiatów na grobie? Dlaczego Wy wypieracie się mojej córki? Bo ona nie żyje? Bo jej nie widzieliście? Bo nie jak wasze dziecko śmieje się i płacze? Bo WY nie jesteście dotknięci?

Są ludzie  którym szczęście... teksty

tainnaodciebie dodano: 9 maja 2019

Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze...

Pew­ne­go dnia  nies­podziewa­nie... teksty

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Pew­ne­go dnia, nies­podziewa­nie, stanęła u pro­gu ludzkiego życia – Pa­ni niez­na­joma i ta­jem­nicza ... – Wi­taj! – rzekła. I stojąc tak w pro­gu wy­ciągnęła rękę mówiąc da­lej – chodź ze mną a wezmę Cię tam, gdzie ból i cier­pienie nie is­tnieją! Nie oba­wiaj się! Chcesz wie­dzieć kim jes­tem? – za­pytała. To ja, Je­dyna Królo­wa i Pa­ni Two­jego życia – ŚMIERĆ! Tak od­po­wiadając ujęła ludzką dłoń i por­wała nam do swe­go świata, ko­lejną wyjątkową i niezastąpioną osobę – po­zos­ta­wiając Nas w bólu i cier­pieniu po tej stra­cie!!!

Tak łat­wo jest zwieść in­nych... teksty

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Tak łat­wo jest zwieść in­nych, gdy pot­ra­fi się zag­rać uśmiech nie tyl­ko us­ta­mi, ale i za­palając "is­kierkę szczęścia" w oczach... Je­dynie ser­ca nie można oszu­kać. Można so­bie wma­wiać, że jest się szczęśli­wym i wszys­cy w to uwierzą... Ser­cu jed­nak będzie dos­kwierał głód i ziąb, gdyż po stra­cie Umiłowa­nej Oso­by już zaw­sze będzie czuło pus­tkę... Bez względu na to, jak dob­rym ak­to­rem by­wa ludzkie ciało, Ser­ce nie kłamie. Praw­dzi­wi Przy­jaciele dos­trzegą jed­nak coś więcej niż tyl­ko zag­ra­ne szczęście, Dos­trzegą głęboką Tęsknotę Duszy i pośpieszą z po­mocą.

Myśl  że jes­teś tam wśród... teksty

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Myśl, że jes­teś tam wśród aniołów jest mym roz­ruszni­kiem ser­ca.

Kochanie  gdzie teraz jesteś?... teksty

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Kochanie, gdzie teraz jesteś? Córeczko, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Chciałabym choć na chwile móc Cię przytulić, pocałować, nakarmić z piersi.. Ta pusta w środku, brak Ciebie pod sercem.. Czemu Bóg mi Ciebie odebrał? Czy byłabym złą matką? Co źle zrobiłam, że tak mnie ukarał? Zabrał mi Ciebie, największą miłość mojego życia.. Czemu nie mógł zabrać mnie?! Zawsze chciałam, aby ratowali Ciebie, nie mnie.. Zawsze prosiłam, abyś urodziła się zdrowa, bym mogła się Tobą opiekować.. Pragnęłam Cię zanim się o Tobie dowiedziałam, pokochałam momentalnie i straciłam tak nagle..!

http:  www.dlaczego.org.pl ycie po... teksty

tainnaodciebie dodano: 28 kwietnia 2019

http://www.dlaczego.org.pl/ycie-po-stracie/6-lista-ycze-osieroconych-rodzicow

Dziś niebo płacze razem ze mną..... teksty

tainnaodciebie dodano: 28 kwietnia 2019

Dziś niebo płacze razem ze mną.. Rozalko, byłaś ze mną przez 5 miesięcy, każdego dnia, każdej godziny i każdej minuty czy sekundy.. Pokochałam Cię od pierwszej minuty odkąd dowiedziałam się, że noszę Cię pod sercem. Codziennie wstawałam z myślą o Tobie i kładłam się spać myśląc czy Ty też śpisz? Jak mam zrozumieć to co się stało? Jak mam żyć z myślą, że Ciebie już nie ma pod moim sercem, że nigdy Cię już nie zobaczę. Czy będziesz miała blond włosy? Niebieskie, szare czy brązowe oczy? Czy będziesz podobna do mamy czy taty? Będziesz lubiła sukienki czy spodnie? Kolor różowy, niebieski, pomarańczowy? Czy włosy będziesz miała proste czy kręcone? Jak będziesz wyglądać gdy dorośniesz? Czy będziesz lubiła śpiewać czy tańczyć? Nic nie wiem skarbie.. Mogę sobie tylko wyobrażać moją małą córeczkę, pośród chmur jako przepięknego aniołka..Czym zawiniłam? Co było ważniejsze dla Boga?! Jezus w kościołach Zmartwychwstawał gdy Twoje życie się kończyło..Jak mam to zrozumieć? Jak mam pojąć tę wolę Boga?

Gdyby przypadło Ci przyjść na mój... teksty

tainnaodciebie dodano: 21 luty 2013

Gdyby przypadło Ci przyjść na mój pogrzeb, załamałby Ci się pod nogami grunt? Dostając informację, że kilka minut temu moje serce zwyczajnie przestało bić, upuściłabyś kubek gorącej kawy, osuwając się przy ścianie w dół? Krzyczałabyś i uderzył pięścią w ścianę, by zabić rozrywający ból? Wpadłabyś w atak furii demolując mieszkanie, kalecząc przy tym swoje dłonie od rozbitego szkła? Biorąc do ręki bluzę, wybiegłabyś z mieszkania po wódę, żeby ukoić ból? Wypaliłabyś całą paczkę papierosów, kręcąc przecząco głową, że to nie prawda, że to tylko głupi sen? Nie wierzyłabyś? Nie mogłabyś się z tym pogodzić? Oszalałabyś z tęsknoty do mnie? Szybko zapomniałabyś jaki mam kolor oczu i jak szybko biło mi serce? Rzuciwszy na mój grób białą różę w delikatnym płaczu nieba i zrywającym się wietrze, pożegnałabyś się? Odchodząc, potrafiłabyś dalej żyć, po prostu, jak gdyby nigdy nic? Żyć jak do tej pory. Normalnie. Potrafiłabyś?

Nie wiem co ty twierdzisz ale ja wiem... teksty

tainnaodciebie dodano: 17 luty 2013

Nie wiem co ty twierdzisz ale ja wiem że to maleńkie serduszko które bije tak szybko. To ono jest darem od Boga. Gdyż mimo że małe to robi wielkie czyny i Bóg storzył Niebo dla takich osób Jak Ty. Gdyż wiedział że zbawienia świata by nie było bez Ciebie./ rybcia

 ...ktoś tutaj był i był    a... teksty

tainnaodciebie dodano: 17 luty 2013

"...ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 24 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV