głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zapamietaj sobie 3 słowa  miłosć... teksty

tainnaodciebie dodano: 17 luty 2013

zapamietaj sobie 3 słowa, miłosć , nadzieja , wiara, kiedy bedzie ci smytno i źle to będzie nadzieja. Kiedy braknie dobrych dni, i tego że bedzie lepsze jutro to zostanie wiara a gdy już wszytsko zawiedzie i nie bedzie nikogo to będe Ja i moja miłość./ rybcia

któregoś dnia zapytałam się go... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 stycznia 2013

któregoś dnia zapytałam się go, co by zrobił gdyby dowiedział się że mnie już nie ma, że odeszłam.. wtedy spojrzałam na niego.. zarumienił się, z jego oczu spłynęły łzy . - nie wiem, wiem że bez ciebie nie umiał bym żyć, odszedł bym razem z tb... poczułam się niepewnie.. - każdej tak mówiłeś ? ..zapytałam trochę bezczelnie. - nie, ale teraz mam ciebie, to ty jesteś dla mnie najważniejsza, za cb bym zabił.. za bardzo cię kocham żeby dać ci tak po prostu odejść. .. wziął mnie za rękę i przyciągnął do siebie, przytulił mnie i nie chciał puścić, dał mi do zrozumienia, że to mnie naprawdę kocha

może było by lepiej gdybyśmy się... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 stycznia 2013

może było by lepiej gdybyśmy się nie poznali, ale jednak nie mogę nazwać Cię błędem.

Miałam walczyć  walczyłam... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 stycznia 2013

Miałam walczyć, walczyłam, próbowałam dotrzeć ,dotarłam , po czym znowu się wszystko zjebało. Nadal walczę , nadal się staram, ale nie mam już sił.. Staczam się. Powoli się poddaje. Jeśli kochasz,udowodnij, pomóż walczyć o 'nas' . Jeśli nie kochasz powiedz to, zabij moje uczucia i odejdź. Wtedy obiecaj, że gdy ułożę sobie życie, ty nie wrócisz i tego nie rozwalisz. Proszę.

Patrząc na stare fotografie... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 stycznia 2013

Patrząc na stare fotografie ,wracają wspomnienia, wtedy się na prawdę kochaliśmy, byliśmy dla siebie kimś bliskim, wtedy wiedziałam że mnie kochasz, że ci zależy. Byłeś jedyną osobą, od której byłam uzależniona. Byłeś wszystkim. A gdzie jesteś teraz ? Cały czas walczę o ciebie, walczę o nas, a ty ? Pokazujesz jakbyś miał to gdzieś, jakbym Cię nic nie obchodziła, jakby to uczucie między nami prysło . Piszesz tylko pod dylematem zazdrości, lub gdy w opisie znajduję się imię jakiegoś chłopaka, może już nie kochasz ? Może masz dość ? Zawsze znajdziesz jakąś wymówkę, zawsze by mnie uniknąć. Wiedz, że to boli, ale wiedz też że powoli się odkochuje, powoli to uczucie gaśnie, twoja przeprowadzka wszystko zmienia. Zakochuje się od nowa w kimś podobnym do ciebie, ale jednak to nie ty. Nasza miłość ? Ona się kończy.

Pytał się o moje największe... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 stycznia 2013

Pytał się o moje największe marzenie, odpowiedziałam 'chce umrzeć'. Nie, nie dlatego że mam dość życia , po prostu chciałabym zobaczyć jego reakcję, jak dowie się o mojej śmierci.

nadal pamiętam nasze wspólne... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 stycznia 2013

nadal pamiętam nasze wspólne miejsce, gdzie zawsze chodziliśmy razem. pamiętam że zabrałeś mnie tam na pierwszą randkę, byłeś taki czuły, taki kochany,obiecałeś że zawsze będziesz przy mnie, mówiłeś mi że kochasz, i że nigdy mnie nie zawiedziesz. dotrzymałeś słowa, zawsze byłeś gdy cię potrzebowałam, kochałeś .. wtedy nie doceniłam tego. to ja cie zawiodłam... znikłam z twojego życia, bo zakochałam sie w kimś innym. żałuje że zmarnowałam tą szansę, chciałabym cofnąć wszystko, chciałabym cofnąć czas do naszego pierwszego spotkania. ..chciałabym, ale nie umiem.

  Kiedy ja kocham Ciebie  wtedy nie... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 stycznia 2013

` Kiedy ja kocham Ciebie, wtedy nie kochasz mnie, kiedy ty kochasz mnie , ja nie kocham Ciebie, wtedy ja kocham Ciebie, a ty mówisz to nie ma sensu, co było wypalone jak popiółka pełna skrętów, za dużo zakrętów, za dużo przykrych słów, nie chcesz dzielić ze mną życia, nie mamy podobnych snów. wtedy ty kochasz mnie ja mówie daj spokój skarbie, brakuje mi już sił, przez Ciebie wyglądam marnie, nad nami chmury czarne już dawno po zachodzie słońca, wiem chcieliśmy dobrze lecz zblizamy się do końca. ♥ - Hemp Gru

Jesteś już jakąś częścią mnie... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 grudnia 2012

Jesteś już jakąś częścią mnie i wiem kiedy kłamiesz, ale i tak Ci wierzę..

Pora zapomnieć  wiem  bolało  wiem... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 grudnia 2012

Pora zapomnieć, wiem, bolało, wiem, że jest ciągły żal, wiem, że gdy zamykam powieki pojawia się jego twarz, wiem, że w mojej duszy na zawsze pozostaną wspomnienia, które on wyrył ostrym nożem, jednak to już czas, pora zapomnieć, otrząsnąć się, nadchodzi wiosna, znowu będę mogła oddychać, zobaczę, muszę tylko chcieć uwolnić się od niego, dam radę, zaczne żyć na nowo, silniejsza, odważniejsza, muszę uwierzyć w siebie i w to, że zasługuję na kogoś kto nie zdepcze mojego uczucia, na kogoś kto się pojawi i pokocha od początku do końca. Więc czas start, mam kilka tygodni żeby zdmuchnąć resztki jego smaku ze swoich ust, resztki słów ze swojego umysłu, czas start, ostateczne zapominanie rozpoczęte. Ostatni etap.

Biec z powrotem przez ogień    Kiedy... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 grudnia 2012

Biec z powrotem przez ogień, Kiedy nie zostanie nic do ocalenia, To jest jak łapanie ostatniego pociągu, gdy jest za późno.

W życiu nie ma GAME OVER jest tylko... teksty

tainnaodciebie dodano: 15 grudnia 2012

W życiu nie ma GAME OVER jest tylko NEXT LEVEL.....

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV