głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa Przepraszam za to że wciąż jesteś pierwszą myślą gdy rano wstaje i ostatnią gdy się kładę spać. Przepraszam że codziennie pojawiasz się w moim śnie. Przepraszam

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
Przepraszam za to że wciąż jesteś pierwszą myślą gdy rano wstaje i ostatnią gdy się kładę spać. Przepraszam że codziennie pojawiasz się w moim śnie. Przepraszam Ci
Przepraszam  za to  że wciąż... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 20 grudnia 2012

Przepraszam, za to, że wciąż jesteś pierwszą myślą gdy rano wstaje i ostatnią gdy się kładę spać. Przepraszam, że codziennie pojawiasz się w moim śnie. Przepraszam Cię też za to, że w końcu się odważyłam i napisałam do Ciebie co czuje. Przepraszam, że nie potrafię o Tobie zapomnieć i przepraszam Cię też za to, że nigdy się to nie zmieni.

Dlaczego Ty mi to robisz  że zawsze... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 12 grudnia 2012

Dlaczego Ty mi to robisz, że zawsze jak już powoli zaczynam zapominać o Tobie, Ty znów się odzywasz, znów mi mieszasz w głowie i przewracasz wszystko do góry nogami.

Często zastanawiam się dlaczego to... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 12 grudnia 2012

Często zastanawiam się dlaczego to wszystko jest takie trudne. Dlaczego nie mogę po prostu do Ciebie napisać i powiedzieć Ci co czuję, że nie potrafię o Tobie zapomnieć, że cały czas mi brakuje tego wszystkiego, że o niczym nie zapomniałam. Brakuje mi tych wszystkich spacerów z Tobą, całodniowych rozmów, a w szczególności, że brakuje mi własnie Ciebie. Boję się do Ciebie napisać może dlatego, że boje się Twojej reakcji, a może tylko dlatego, że jestem pojebana.

Kiedyś obiecałam sobie  że już... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 16 września 2012

Kiedyś obiecałam sobie, że już nigdy nie będę płakać przez Ciebie. Dziś przeglądając skrzynkę odbiorczą, były stare wiadomości od Ciebie. Wcześniej nie umiałam ich usunąć za każdym razem gdy je czytałam łzy napływały do mych oczu. Dziś weszłam w Twoje okienko, weszłam i usunęłam wszystkie wiadomości. Łzy kapały jedna za drugą. Wiem, że usuwając wiadomości nie zapomnę o Tobie, bo nawet nie chcę, ale tak będzie lepiej.

Wiedz  że nadal mam słabość do... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 września 2012

Wiedz, że nadal mam słabość do Twojego uśmiechu.♥

W głowie mam milion myśli  że... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 września 2012

W głowie mam milion myśli, że nawet nie potrafię ich sobie dobrze poukładać. Na samej górze jesteś Ty. Właśnie Ty. Od dłuższego czasu zastanawiam się o co chodzi, dlaczego tak jest. Czasem w ogóle Cię nie rozumiem. Raz mnie olewasz, raz robisz nadzieję. To ja cierpię i nie mogę zrozumieć co takiego zrobiłam. Zakochałam się? Może o to Ci chodzi? Może to wszystko moja wina? Nie wiem. Lecz mam wrażenie, że bez Ciebie to nie to samo. Mam świadomość tego, że nigdy nie będzie tak jak dawniej. Ale nic na to nie poradzę, że wciąż Cię kocham. Nigdy nie zmienię swoich uczuć. Po prostu zawsze będziesz dla mnie bardzo ważny.

Trzymając Cię za rękę chcę iść... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 września 2012

Trzymając Cię za rękę chcę iść w stronę tęczy.♥

A jutro znów wstanę z łóżka. Jak... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 10 września 2012

A jutro znów wstanę z łóżka. Jak co dzień będę udawać, że wszystko jest dobrze, że zapomniałam o tym co było kiedyś. Będę wmawiać sobie i innym, że nic dla mnie nie znaczysz. To udawanie najbardziej boli.

Nie wiesz co czuje  gdy przechodzisz... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 września 2012

Nie wiesz co czuje, gdy przechodzisz obok mnie. Gdy Twój wzrok styka się razem z moim. Nie dowiesz się, że cała się denerwuje, gdy tylko usłyszę Twoje imię, że nogi całe mi się trzęsą, jak by były z galarety, a w brzuchu znów pojawia się to dziwne uczucie. Nigdy nie dowiesz się, że wciąż znaczysz dla mnie bardzo wiele, że zawsze tak będzie. Przecież tak będzie najlepiej...

♥ teksty truskawkowaa.mambaa dodał komentarz: do wpisu 2 września 2012
♥ teksty truskawkowaa.mambaa dodał komentarz: do wpisu 2 września 2012
Czasem mam ochotę odłączyć się... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 1 września 2012

Czasem mam ochotę odłączyć się na chwilę z tego świata. Wyjechać daleko stąd, gdzie nikt mnie nie znajdzie. Uciec od tych wszystkich kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu. Od jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. W takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV