głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa A ona wiedząc że on ma już totalnie wyjebane głupia czekała i ciągle czeka. Wszystko tylko dlatego bo nadal ma tą jebaną nadzieję że może akurat dziś mu się odm

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
A ona wiedząc że on ma już totalnie wyjebane głupia czekała i ciągle czeka. Wszystko tylko dlatego bo nadal ma tą jebaną nadzieję że może akurat dziś mu się odmieni
A ona wiedząc  że on ma już... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

A ona wiedząc, że on ma już totalnie wyjebane, głupia czekała i ciągle czeka. Wszystko tylko dlatego, bo nadal ma tą jebaną nadzieję, że może akurat dziś mu się odmieni, że właśnie akurat dziś zrozumie.

Siedząc na dywanie  po turecku... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

Siedząc na dywanie, po turecku, wymyśliła sobie sposób na wymazanie go z pamięci, żeby zniknął, żeby nie musiała już dłużej cierpieć. Wstała, otworzyła wszystkie okna w domu i stanęła. Czekała, aż wiatr, który rozwiewał jej długie włosy rozwieje wszystkie myśli i wspomnienia związane z jego osobą. Nie udało się, wiatr, który miał sprawić, że myśli znikną, przywiał nowe myśli jeszcze większe. Dał jej do zrozumienia, że nigdy nie wymaże wspomnień, choć nie wiadomo jak bardzo by chciała, one zostaną na zawsze.

Istnieją dwa powody  które nie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 25 kwietnia 2012

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania,strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli.

Boimy się sięgać po swoje... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 25 kwietnia 2012

Boimy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub boimy się tego, że nie wierzymy w nie tak mocno, by kiedykolwiek mogły się spełnić.

Oczarował mnie swym uśmiechem i... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 16 kwietnia 2012

Oczarował mnie swym uśmiechem i cholernie mocnym blaskiem swoich oczu. Choć czasem mam do niego ogromny żal, za tym uśmiechem i błyskiem w oku tęsknię każdego dnia.

Któregoś dnia zrozumiesz  że Ci Go... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 16 kwietnia 2012

Któregoś dnia zrozumiesz, że Ci Go brakuje. Że brakuje Ci rytmu, którym biło Jego serce, sposobu w jaki oddychał czy chociażby tego, jak się poruszał. Zaczniesz w chuj mocno tęsknić za Jego wargami, za dotykiem Jego dłoni, za słowami, które wypadając Mu z ust trafiały wprost do Twojego ucha. I choć teraz wydaje Ci się, że to co jest między Wami to nic: z czasem przekonasz się, że to był skarb. Diament, który mógł przerodzić się w brylant. Może zrozumiesz jak się wtedy czułam.

Każdy w życiu posiadał osobę  z... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 16 kwietnia 2012

Każdy w życiu posiadał osobę, z którą łączyła go cholernie dziwna więź. Nie było to uczucie. Było to coś w rodzaju przywiązania, totalnego zaufania, zrozumienia, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Nigdy nie mów  że kochasz tylko po... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 16 kwietnia 2012

Nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to nie prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że dla Ciebie nic to nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię,bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne,jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy to tak wiele?

Tak  masz może i rację  bo jestem... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 16 kwietnia 2012

Tak, masz może i rację, bo jestem już dużą dziewczynką. Ale nie widzę nic złego w tym, że lubię się ciągle śmiać, czasami lubię oglądać bajki, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że Tobie to nie przeszkadza. Ale teraz tak szczerze: Czy jesteś gotowy związać się z dziewczyną, by być przy okazji jej opiekunem? Może nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie ubieram mini, kiepsko flirtuję, ale na pewno potrafię kochać. Kochać jak dziecko tak z całego serca, nie potrzebując powodu. Musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?♥

Na zewnątrz dziewczyna zła  wredna... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 16 kwietnia 2012

Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska, nie dająca się kochać. A w środku mała dziewczynka z sercem z lukru. Tylko ze strachu przed odrzuceniem, przed kłamstwem, otoczyła je drutem kolczastym, aby nikt więcej jej nie zranił. ♥

Siedząc na huśtawce znów czułam... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Siedząc na huśtawce znów czułam się jak małe, pięcioletnie dziecko. Bez problemów, bez smutków, bez najmniejszego powodu do załamania. Po prostu czułam się jak szczęśliwy, mały dzieciak, nieznający jeszcze smaku życia.

Od pewnego czasu jesteś taka...   No... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Od pewnego czasu jesteś taka... - No jaka? Obojętna? I mam na wszystko wyjebane? - No właśnie. Zmieniłaś się. - Nie, nie zmieniłam się to życie mnie zmieniło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV