głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa Marzeniem każdej dziewczyny jest by właśnie ten książę z bajki czyli idealny chłopak zapukał do jej drzwi. Ja nie chcę żadnego księcia z bajki. Nie szukam ideał

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
Marzeniem każdej dziewczyny jest by właśnie ten książę z bajki czyli idealny chłopak zapukał do jej drzwi. Ja nie chcę żadnego księcia z bajki. Nie szukam ideału. Po
Marzeniem każdej dziewczyny jest by... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 14 marca 2012

Marzeniem każdej dziewczyny jest by właśnie ten książę z bajki, czyli idealny chłopak zapukał do jej drzwi. Ja nie chcę żadnego księcia z bajki. Nie szukam ideału. Po prostu chcę Ciebie.

I chcę być tą najważniejszą... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 11 marca 2012

I chcę być tą najważniejszą, rozumiesz? Tym jebanym numerem jeden. Oczkiem w głowie, diamentem, za którego byłbyś w stanie oddać wszystko.

Spotkałeś mnie przypadkiem.... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 11 marca 2012

Spotkałeś mnie przypadkiem. Przypadkiem wywróciłeś mój świat do góry nogami. A później zostawiłeś. Całkiem przypadkiem...

I wiem  że na pytanie po chuj to... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 11 marca 2012

I wiem, że na pytanie po chuj to wszystko było? Nie masz dla mnie żadnej odpowiedzi.

Pytałaś o moje marzenia  a ja jak... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 11 marca 2012

Pytałaś o moje marzenia, a ja jak zwykle nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach i powiedzieć Ci, że On spełnił je wszystkie samym sobą.♥

   teksty truskawkowaa.mambaa dodał komentarz: ;/ do wpisu 9 marca 2012
Kładąc się wieczorem usypiam ze... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 4 marca 2012

Kładąc się wieczorem usypiam ze świadomością, że rano budząc się, wstanę z myślą, że nowy dzień da mi więcej siły na bycie szczęśliwą.

Pisząc temat w zeszycie długopis... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 4 marca 2012

Pisząc temat w zeszycie długopis dziwnie zaczął skręcać. Najpierw napisał Twoje imię, po czym dorysował milion serduszek wokół niego.

Leżąc w czterech ścianach swojego... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 4 marca 2012

Leżąc w czterech ścianach swojego pokoju, przy ulubionej muzyce, wróciła się do wspomnień. Dziwiła się tylko, że jako mała dziewczynka cały czas słyszała, że marzenia się spełniają, że tylko trzeba w nie mocno wierzyć. Marzyła o mało ważnych rzeczach, głupotach. Dziś już nie jest mała dziewczynką i jedynym jej marzeniem jest to by ten ukochany i jedyny stanął przed jej drzwiami i obiecał, że będą szczęśliwi do końca życia.

Najbardziej chyba boję się momentu... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 4 marca 2012

Najbardziej chyba boję się momentu, w którym to Ty zakochasz się w innej i będę musiała patrzeć na to jak jakaś lala zabiera mi to co dawało mi tyle szczęścia i dzięki czemu wiedziałam po co żyje.

Często mijam miejsca  w których... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 4 marca 2012

Często mijam miejsca, w których się spotykaliśmy. Miejsca gdzie pierwszy raz nasz wzrok skupiał się tylko na sobie. Gdzie pierwszy raz złapałeś mnie za rękę i pierwszy raz mocno przytuliłeś. Przyznam się brakuje mi tego, ale i tak to przecież nic nie zmieni.

Jeszcze do nie dawna myślałam  że... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 27 luty 2012

Jeszcze do nie dawna myślałam, że alkohol rozwiąże moje wszystkie problemy, on tylko na chwilę pomagał mi o nich zapomnieć, teraz wiem, że ucieczka nic nie da, że muszę się wziąć w garść i próbować je rozwiązywać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV