głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa Kiedyś potrafiliśmy pisać całymi dniami nocami widzieć się codziennie i gadać o wszystkim o tym co ważne i o tym co mniej też. A dziś?? Dziś mijamy się bez słow

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
Kiedyś potrafiliśmy pisać całymi dniami nocami widzieć się codziennie i gadać o wszystkim o tym co ważne i o tym co mniej też. A dziś?? Dziś mijamy się bez słowa.
Kiedyś potrafiliśmy pisać całymi... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

Kiedyś potrafiliśmy pisać całymi dniami, nocami, widzieć się codziennie i gadać o wszystkim, o tym co ważne i o tym co mniej też. A dziś?? Dziś mijamy się bez słowa.

Wiesz jak się czuje dziecko... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

Wiesz jak się czuje dziecko, któremu zabierze się lizaka, albo któremu obiecało się jakąś zabawkę, a później jej nie dostaje?? No, wiem oszukane na pewno. Tak oszukane, tak się właśnie czułam, gdy pozwoliłeś mi odejść. Patrząc jak odchodzę nawet nie próbowałeś mnie zatrzymać.

Ubrać swoje ulubione szpilki... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

Ubrać swoje ulubione szpilki, ulubioną bluzkę, ulubione spodnie. Wypić ulubioną wódkę, tańcząc przy ulubionej muzyce, choć raz dobrze się bawiąc, móc powiedzieć sobie, choć na krótką chwilę: Tak mam już WYJEBANE!.

Kiedyś ciągle powtarzałam sobie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

Kiedyś ciągle powtarzałam sobie, że nie dam rady. Fakt może i to prawda, może ciągle nie daje, ale przynajmniej robie wszystko, próbuje by tak nie było. Chcę coś zmienić. Ciągle walczę sama ze sobą, ale wierze, wierzę, że kiedyś mi się uda.

A ona wiedząc  że on ma już... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

A ona wiedząc, że on ma już totalnie wyjebane, głupia czekała i ciągle czeka. Wszystko tylko dlatego, bo nadal ma tą jebaną nadzieję, że może akurat dziś mu się odmieni, że właśnie akurat dziś zrozumie.

Siedząc na dywanie  po turecku... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

Siedząc na dywanie, po turecku, wymyśliła sobie sposób na wymazanie go z pamięci, żeby zniknął, żeby nie musiała już dłużej cierpieć. Wstała, otworzyła wszystkie okna w domu i stanęła. Czekała, aż wiatr, który rozwiewał jej długie włosy rozwieje wszystkie myśli i wspomnienia związane z jego osobą. Nie udało się, wiatr, który miał sprawić, że myśli znikną, przywiał nowe myśli jeszcze większe. Dał jej do zrozumienia, że nigdy nie wymaże wspomnień, choć nie wiadomo jak bardzo by chciała, one zostaną na zawsze.

Lubię wieczorem usiąść na... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 8 maja 2012

Lubię wieczorem usiąść na parapecie, odsłonić rolety i patrzeć w magię gwiazd. Wyobrażam sobie wtedy, że Ty robisz to samo, że wybierasz tą najmocniej świecącą i myślisz o szczęściu, które masz.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 25 kwietnia 2012

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo tego co jest, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci . ♥

Otwórz oczy i wytańcz swoją... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 25 kwietnia 2012

Otwórz oczy i wytańcz swoją historię albo zamknij je i śnij dalej swój piękny sen. ♥

Istnieją dwa powody  które nie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 25 kwietnia 2012

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania,strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli.

Boimy się sięgać po swoje... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 25 kwietnia 2012

Boimy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub boimy się tego, że nie wierzymy w nie tak mocno, by kiedykolwiek mogły się spełnić.

Próbujesz zrozumieć dlaczego Cię... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 19 kwietnia 2012

Próbujesz zrozumieć dlaczego Cię kocham ? Nie zrozumiesz tego nigdy. To niewytłumaczalne. Po prostu, dla mnie, jesteś sobą, jesteś wyjątkowy i jedyny. Uwielbiam Twoje piękne oczy, Twój słodki uśmiech i ton Twojego głosu. Uwielbiam Ciebie całego.♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV