głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Wiesz jestem w takim momencie że nie żałuję. Gdybym nie spróbowała z Tobą nadal myślałabym że czekałaby na nas cudowna wspólna przyszłość. Patrzyłabym na Ciebie

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Wiesz jestem w takim momencie że nie żałuję. Gdybym nie spróbowała z Tobą nadal myślałabym że czekałaby na nas cudowna wspólna przyszłość. Patrzyłabym na Ciebie
Wiesz  jestem w takim momencie  że... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

Wiesz, jestem w takim momencie, że nie żałuję. Gdybym nie spróbowała z Tobą, nadal myślałabym, że czekałaby na nas cudowna, wspólna przyszłość. Patrzyłabym na Ciebie sercem, a nie rozumem, czyli właściwie byłbyś bez wad. Nie sparzyłabym się na Tobie tak mocno, więc nadal nie umiałabym trzymać tego zdrowego dystansu. Nie mogę żałować tego co było, bo choć gorzka, to nadal lekcja, prawda? Sam pokazałeś mi, że nie mamy żadnej wspólnej przyszłości, dzięki czemu mogę iść do przodu bez uczucia, że mogłam coś zrobić, ale machnęłam na to ręką. Miałam, straciłam, zdarza się. Właściwie otworzyłeś mi drzwi do tego szczęścia, którego Ty nie mogłeś dać.

Chciałabym kiedyś obudzić się... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

Chciałabym kiedyś obudzić się obok kochającego mnie męża, wiedząc, że w pokojach obok śpią nasze dzieci. Chłopiec, wyrastający na młodego mężczyznę, traktujący każdą dziewczynę jak księżniczkę i jego młodsza siostra, śliczna, wesoła, nie zdająca sobie sprawy z tego, co czeka ją w dalszym życiu. Wychodzę do pracy, w której czuję się spełniona, bo robię to co lubię. Powrót do domu, domowe obowiązki i chwila na odpoczynek. Po południu kawa z przyjaciółką i wieczór spędzony z mężczyzną mojego życia i może z dziećmi, które od czasu do czasu zrezygnują ze spotkania z kumplami, woląc posiedzieć z nami. I tak upływałby dni, najlepiej z jak najmniejszą ilością problemów.

Nieważne  że jesteś skurwysynem... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

Nieważne, że jesteś skurwysynem bez uczuć, nieważne, że potrafisz nosić tą samą bluzę przez tydzień, nieważne, że nie lubisz spacerów, nieważne, że zgrywasz kozaka, nieważne, że "kurwa" traktujesz jak przecinek, nieważne, że nie umiesz przepraszać, nieważne, że mnie ranisz, nieważne, że co drugi dzień jesteś najarany, nieważne, że nadużywasz alkoholu, nieważne, że za dużo palisz, nieważne, że nie dbasz o swój pokój, nieważne, że chodzisz wiecznie ubrany na czarno, nieważne, że nie jesteś drugim Bradem Pittem, nieważne .. Wiedz, że w chuj tęsknie

To nie jest tak  że ja już nie... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

To nie jest tak, że ja już nie pamiętam. Pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc, pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. Każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją, że jeszcze kiedyś ją spełni. Każdy szept, każde wypowiedziane prosto w oczy słowa, odtwarzam czasami w pamięci, nikomu o tym nie mówiąc. Pamiętam jak mnie przytulał, jak trzymał za rękę, jak utwierdzał w przekonaniu, że kocha. Pamiętam jak odszedł, nic nie wyjaśniając. Jak kłamiąc prosto w twarz, układał sobie życie z inną.

Mam od niego odejść? Wytłumacz mi... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

Mam od niego odejść? Wytłumacz mi, jak można odejść od osoby, która nadaje sens wszystkiemu dookoła. Od osoby, która jest Twoim powodem do uśmiechu, dla której żyjesz, oddychasz, jesz, pijesz, wstajesz rano z łóżka, dla której jesteś w stanie poświęcić wszystko. Jak można odejść od kogoś, z kim przeszło się przez prawdziwe piekło na Ziemi trzymając się ciągle za ręce... Nie da się odejść.

to ten kolejny dzień  kiedy myślę... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

to ten kolejny dzień, kiedy myślę nad sensem, cieszę się, że jeszcze czuję coś, bo to znaczy, że jestem .

tak jak nikt się rozumiemy  wiemy... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

tak jak nikt się rozumiemy, wiemy, co chcemy powiedzieć zanim to wypowiemy .

Znów musiałem zmarnować szansę  a... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

Znów musiałem zmarnować szansę, a Kurwa, miałem być dorosły.

Nie każ mi próbować zrozumieć... teksty

smokingkilss dodano: 4 stycznia 2014

Nie każ mi próbować zrozumieć ludzi, bo przez ten syf znowu będziemy się kłócić.

Wiem  że dzisiaj ze mną jesteś i... teksty

smokingkilss dodano: 3 stycznia 2014

Wiem, że dzisiaj ze mną jesteś i doceniam wszystko,lecz mam powód żeby myśleć, że nie będziesz jutro. Jak się człowiek raz zawiedzie to żyje pod presją - zresztą sama powiedz, będziesz ze mną?

Nie wiedziałam gdzie patrzeć  ani... teksty

smokingkilss dodano: 19 grudnia 2013

Nie wiedziałam gdzie patrzeć, ani jak ułożyć ręce, gdy tymi swoimi oczami wędrował po całym moim ciele.

„Mam głupie wrażenie  że jeżeli... teksty

smokingkilss dodano: 6 grudnia 2013

„Mam głupie wrażenie, że jeżeli nie ma dla mnie miejsca przy nim, nie ma dla mnie miejsca nigdzie.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV