głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Stał się częścią:mojego życia mojego serca mojego świata moich słów moich gestów moich snów moich marzeń moich planów. żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Stał się częścią:mojego życia mojego serca mojego świata moich słów moich gestów moich snów moich marzeń moich planów.
Stał się częścią:mojego życia... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Stał się częścią:mojego życia,mojego serca, mojego świata,moich słów,moich gestów,moich snów,moich marzeń,moich planów.

żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Chcę z Tobą spać w jednym łóżku... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Chcę z Tobą spać w jednym łóżku, by czuć ciepło i bezpieczeństwo. Jeść śniadania, obiady, kolacje. Wspólnie oglądać telewizję. Raz na jakiś czas wychodzić o pierwszej w nocy na spacer i przemierzać razem całe miasto bez przerwy rozmawiając. W każdy piątek chcę żeby przychodzili Twoi kumple ze skrzynką piwa i objadając się pizzą byście oglądali mecz, albo po prostu siedzieli w swoim towarzystwie. W niedzielę byśmy chodzili na obiad do rodziców, by nie poczuli się odrzuceni, by sprawić im radość. Chcę po prostu z Tobą żyć.

Już nikt nie zrobi ze mnie słabej.... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Już nikt nie zrobi ze mnie słabej. Nie zapłaczę przez nikogo, nie zarwę nocki na rozmyślania o kimś. Nie uzależnię się od czyjeś obecności tak mocno, że kiedy jej zabraknie to zobaczę ciemność w środku dnia. Każda chwila będzie moja, nie rozdzielę swojego serca między innych ludzi, bo potem nie mogę ich odzyskać. Nikt nie będzie stał nade mną, nikt nigdy nie wmówi mi, że bez niego jestem nikim. Nie poświęcę życia komuś, kto nie chcę w nim być. Przepraszam, ale w moim świecie nie ma już miejsca dla kogoś kto nie docenia, że ma właśnie mnie. Przeżyłam zbyt wiele bolesnych rozstań, żeby nadal opłakiwać odejścia.

Tak bardzo boję się  że będziesz... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Tak bardzo boję się, że będziesz kolejny, że znikniesz mi jednego dnia tak jak wszyscy. Są momenty, kiedy nie chcę zamykać oczu, bo gdy je otworzę Ciebie już nie będzie. Obiecaj, że choć nie możesz zmienić przeszłości, to pokażesz mi inną przyszłość.

po pierwsze zdradze Ci sekret... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

po pierwsze zdradze Ci sekret, schowaj go w sobie wiesz, najszczesliwsza bede, bedac przy Tobie po drugie, powiem Ci znowu cos w zaufaniu kocham Cie calym sercem, zrozum draniu.

Źrenica rozszerza się nawet o 45... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Źrenica rozszerza się nawet o 45%, kiedy patrzysz na kogoś, kogo kochasz.

zwal to na mnie! przecież to moja... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

zwal to na mnie! przecież to moja wina, że przespałeś się z inną.

Może nie wystarczę  ale będę tuż... teksty

smokingkilss dodano: 8 stycznia 2014

Może nie wystarczę, ale będę tuż obok. Prócz Ciebie nie ma dla mnie nikogo!

To wszystko dla mnie  żaden... teksty

smokingkilss dodano: 7 stycznia 2014

To wszystko dla mnie, żaden obowiązek Mogę stworzyć magię tylko coś powiedz Zburzę tę barykadę albo przejdę po niej Bo nie zostawię tego nigdy, jeśli będę czuł płomień

 Miałaś tam przyjść  podać... teksty

smokingkilss dodano: 7 stycznia 2014

"Miałaś tam przyjść, podać rękę i mnie zabrać.. nie mówiąc nic odprowadzić mnie na kwadrat.. Mieliśmy żyć razem i taka jest prawda.. a może za dużo wypiłem? Do diabła.."

Usłyszałam twój szept.. głos... teksty

smokingkilss dodano: 6 stycznia 2014

Usłyszałam twój szept.. głos słodki prawie jak czekolada, a może i słodszy? Uwielbiasz czekoladę chociaż kiedyś jej nie znosiłeś. I wiem, że zawsze musisz mieć rację nawet wtedy gdy jej nie masz. Tak bardzo mnie to denerwowało. Denerwował mnie twój pocałunek składany na moich ustach gdy chciałeś mnie uspokoić i nie znosiłam również tego, że zawsze Ci to wychodziło. Słowa "kocham Cię.." wplatałeś w każe zdanie przez co cały dzień chodziłam z uśmiechem na ustach. Wariowałam gdy nie było Cię w pobliżu i dalej wariuje. Chodziłam z miejsca w miejsce próbują poukładać myśli do kupy. Nie dało się.. dalej się nie da. W pewnym momencie stałam się psychiczna. Myślałam, że już nie jestem dla Ciebie ważna, że moje oczy straciły ten blask o którym zawsze wspominałeś, a uśmiech znikł gdzieś w tłumie. Byłam przewrażliwiona na tym punkcie. Dawałam z siebie wszystko lecz teraz wiem, że to wciąż było za mało / smokingkilss

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV