głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego że nie mam z kim porozmawiać nienawidzę tego że nie mam do kogo zadzwoni

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego że nie mam z kim porozmawiać nienawidzę tego że nie mam do kogo zadzwonić n
Nie chcę być sam. Nigdy nie... teksty

smokingkilss dodano: 18 stycznia 2014

Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć.

Życie jest krótkie  więc łam... teksty

smokingkilss dodano: 17 stycznia 2014

Życie jest krótkie, więc łam zasady: wybaczaj szybko, całuj powoli, kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy nie żałuj niczego co wywołało uśmiech na Twojej twarzy.

Wole się kłocić i płakać bo... teksty

smokingkilss dodano: 10 stycznia 2014

Wole się kłocić i płakać bo zostałam urażona niż płakać bo już nigdy nie będę mogła się z Toba pokłócić.

Uwielbiam te dni kiedy pomimo... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Uwielbiam te dni,kiedy pomimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się, tak po prostu tym co mam.

Stał się częścią:mojego życia... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Stał się częścią:mojego życia,mojego serca, mojego świata,moich słów,moich gestów,moich snów,moich marzeń,moich planów.

żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Chcę z Tobą spać w jednym łóżku... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Chcę z Tobą spać w jednym łóżku, by czuć ciepło i bezpieczeństwo. Jeść śniadania, obiady, kolacje. Wspólnie oglądać telewizję. Raz na jakiś czas wychodzić o pierwszej w nocy na spacer i przemierzać razem całe miasto bez przerwy rozmawiając. W każdy piątek chcę żeby przychodzili Twoi kumple ze skrzynką piwa i objadając się pizzą byście oglądali mecz, albo po prostu siedzieli w swoim towarzystwie. W niedzielę byśmy chodzili na obiad do rodziców, by nie poczuli się odrzuceni, by sprawić im radość. Chcę po prostu z Tobą żyć.

Już nikt nie zrobi ze mnie słabej.... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Już nikt nie zrobi ze mnie słabej. Nie zapłaczę przez nikogo, nie zarwę nocki na rozmyślania o kimś. Nie uzależnię się od czyjeś obecności tak mocno, że kiedy jej zabraknie to zobaczę ciemność w środku dnia. Każda chwila będzie moja, nie rozdzielę swojego serca między innych ludzi, bo potem nie mogę ich odzyskać. Nikt nie będzie stał nade mną, nikt nigdy nie wmówi mi, że bez niego jestem nikim. Nie poświęcę życia komuś, kto nie chcę w nim być. Przepraszam, ale w moim świecie nie ma już miejsca dla kogoś kto nie docenia, że ma właśnie mnie. Przeżyłam zbyt wiele bolesnych rozstań, żeby nadal opłakiwać odejścia.

Tak bardzo boję się  że będziesz... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Tak bardzo boję się, że będziesz kolejny, że znikniesz mi jednego dnia tak jak wszyscy. Są momenty, kiedy nie chcę zamykać oczu, bo gdy je otworzę Ciebie już nie będzie. Obiecaj, że choć nie możesz zmienić przeszłości, to pokażesz mi inną przyszłość.

po pierwsze zdradze Ci sekret... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

po pierwsze zdradze Ci sekret, schowaj go w sobie wiesz, najszczesliwsza bede, bedac przy Tobie po drugie, powiem Ci znowu cos w zaufaniu kocham Cie calym sercem, zrozum draniu.

Źrenica rozszerza się nawet o 45... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

Źrenica rozszerza się nawet o 45%, kiedy patrzysz na kogoś, kogo kochasz.

zwal to na mnie! przecież to moja... teksty

smokingkilss dodano: 9 stycznia 2014

zwal to na mnie! przecież to moja wina, że przespałeś się z inną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV