głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ten32 est mi źle tak po prostu.. Czuje że moje życie zaczyna się zmieniać czas iść na przód. Ale mimo tego zmieniającego się otoczenia czasem po prostu brak mi.. przy

ten32

ten32.moblo.pl
est mi źle tak po prostu.. Czuje że moje życie zaczyna się zmieniać czas iść na przód. Ale mimo tego zmieniającego się otoczenia czasem po prostu brak mi.. przyjació
est mi źle tak po prostu.. Czuje... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

est mi źle, tak po prostu.. Czuje że moje życie zaczyna się zmieniać, czas iść na przód. Ale mimo tego zmieniającego się otoczenia czasem po prostu brak mi.. przyjaciół, czasem brak mi tego by ktoś ze mną pomilczał, nie mam tu swojego miejsca takiego w które mogłabym pójść gdyż jest mi źle. Mówią że rozmowa pomaga, w moim przypadku wszystko pogarsza, każde moje słowa lub jego brak odbierane jest jako atak. A przecież ja taka nie jestem, nie atakuje, nie zwalam na nikogo winy.. Tak brak mi zrozumienia. Nie jestem złą osobą.. teraz jestem jedynie zagubiona. Między tym co robię dobrze a czego nie robię. Każdy chciał mnie pokochać.. ale nikt nie chciał mnie zrozumieć. Może to przez moją nad wrażliwość, zamiast powiedzieć cokolwiek.. zalewam się łzami i myśle.. po co komu ktoś taki jak Ja? Ktoś tak skryty i niedostępny. Muszę znaleźć tu swoje miejsce tak po prostu muszę.

wymykają mi się słowa jakich... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

wymykają mi się słowa, jakich umysł jeszcze nie zaakceptował

Problem z poddaniem się polega na... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

Problem z poddaniem się polega na tym, że nigdy się nie dowiesz. Nigdy się nie dowiesz, czy mogło się udać, czy nie.

 Kobieta to skomplikowane zjawisko i... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

" Kobieta to skomplikowane zjawisko i ważne jest nie tylko jak wygląda, ale i jak się rusza, jak siada, mówi, podaje rękę, jaki ma ton głosu, jak pachnie, jaki roztacza wokół siebie klimat. Tandeta rzuca się w oczy, dobry gatunek przyciąga wzrok. "

 Nie wierz słowom słowa czarują... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

" Nie wierz słowom, słowa czarują i uwodzą, ale często przychodzą z łatwością i z taką łatwością odchodzą. "

 Każdy mężczyzna każda kobieta... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

" Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała: 'Przyjedź do mnie, chcę być z Tobą' zerwałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby być z nią. "

Pamiętaj że nie możesz być... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

Pamiętaj, że nie możesz być bezbronna. Nigdy nie możesz pokazać, że jesteś od kogoś słabsza. Gdy ktoś Cię obrazi, bij. Gdy Cię uderzy, oddawaj dwa razy mocniej. Pamiętaj, że jesteś najmądrzejsza, najładniejsza i najlepsza i żaden śmieć nie ma

 Trzymaj się z dala od negatywnych... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

" Trzymaj się z dala od negatywnych ludzi. Mają oni bowiem problem na każde rozwiązanie. "

„Musimy dbać o tych którzy są... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

„Musimy dbać o tych, którzy są dla nas ważni i mają dobre serce. To powinna być jedna z życiowych zasad i niech diabeł kopnie w dupę tego, kto jej nie przestrzega.”

Nigdy nie żałuj tego co zdarzyło... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

Nigdy nie żałuj tego co zdarzyło się w przeszłości. Po prostu wyciągnij z tego wnioski i zacznij brać garściami z tego co jest teraz. Bądźmy wdzięczni za to co nas spotyka za młodu, bo gdyby to samo spotkało nas na starość, to nie mielibyśmy już czasu żeby się pozbierać.

 Powyginana rzeczywistość. Nic nie... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

"Powyginana rzeczywistość. Nic nie jest proste.Wszystko naciągane,albo grubymi nićmi szyte. Ludzie naginają zasady, łamią dane słowo, depczą słabszych, ostrzą zęby, gryzą. Droga staje się zawiła, albo składa się z samych schodów, bo do windy po trupach docierają tylko ci, którzy tą drogę skrzywili."

Taka ludzka natura  nie mogą... teksty

ten32 dodano: 22 luty 2019

Taka ludzka natura - nie mogą podciąć skrzydeł, więc wyrywają pióra.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 26 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV