głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ten32 Wszyscy palicie dla przyjemności. Ja palę po to aby umrzeć. Zatęsknisz. Idąc po ulicy. Tak nagle. Pracuj nad swoją postawą życiową. Naucz się zawsze pamiętać co

ten32

ten32.moblo.pl
Wszyscy palicie dla przyjemności. Ja palę po to aby umrzeć.
Wszyscy palicie dla przyjemności. Ja... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Wszyscy palicie dla przyjemności. Ja palę po to, aby umrzeć.

Zatęsknisz.   Idąc po ulicy. Tak... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Zatęsknisz. Idąc po ulicy. Tak nagle.

Pracuj nad swoją postawą życiową.... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Pracuj nad swoją postawą życiową. Naucz się zawsze pamiętać, co jest twoim prawdziwym celem w życiu, nawet wtedy, gdy zaskoczy cię los.

  Kiedy uświadomisz sobie  że... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

- Kiedy uświadomisz sobie, że mógłbyś kogoś stracić na zawsze i poczujesz wtedy, że cały Twój świat przestałby nagle oddychać, to jest miłość. - Czyli to tak, jakby ktoś zgasił światło? - Czyli to tak, jakby ktoś zgasił całą noc.

Żeby znaleźć kogoś  kto naprawdę... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Żeby znaleźć kogoś, kto naprawdę cię rozumie, trzeba mieć farta, ale potem wszystko zależy od ciebie. Jeśli pokazujesz ludziom, że są dla ciebie ważni, zapamiętają to.

Jeśli mężczyzna cię nie szanuje... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go, co myślisz, czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego, czego chcemy. Jest kompromisem, co trzecią drogą, uszczęśliwiającą obie strony. Jeśli raz cię popchnął, nazwał dziwką, wyśmiał twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem, który mu powierzyłaś – nie łudź się, zrobi to znowu. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad twoimi – nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić „nie”. Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy twego „nie” – uciekaj. Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych, którzy słyszą. Jest ich więcej, niż ci się zdaje.

W porównaniu z tym  czym powinniśmy... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

W porównaniu z tym, czym powinniśmy być, jesteśmy tylko na pół rozbudzeni. Wykorzystujemy jedynie niewielką część naszych fizycznych i psychicznych możliwości. Mówiąc ogólniej, ludzie żyją o wiele poniżej swoich możliwości. Mają ukryte siły, z których zupełnie nie korzystają.

To jest tak głęboka  a z drugiej... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

To jest tak głęboka, a z drugiej strony ślepa miłość, że ona nie zrezygnuje sama z tego związku, chyba że zostanie z niego wypchnięta.

Ludzi spotykamy z jakiegoś powodu... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Ludzi spotykamy z jakiegoś powodu, na jakiś czas albo na całe życie. Nie zawsze musimy być z kimś związani do końca życia. Są relacje, które przydarzają nam się tylko na jakiś czas i trzeba pozwolić im się skończyć.

Każdemu z nas trudno przyznać  że... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Każdemu z nas trudno przyznać, że w pewnym niemożliwym do powtórzenia momencie postawiliśmy wszystko na jeden obrót ruletki, nie zapytawszy najpierw o reguły gry. Ja też sądziłam, że życie jest inne. Potem znowu gramy, raz wygrywając, raz przegrywając, ale nic już nie jest takie samo: karty są znaczone, kości sfałszowane, żetony wędrują z kieszeni do kieszeni.

Mężczyźni to zwierzęta  kochanie.... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Mężczyźni to zwierzęta, kochanie. Zwierzęta, a w dodatku nierozumne. Gdyby nie chuj, do niczego by się nie nadawali.

Jesteś na tym świecie czymś... teksty

ten32 dodano: 7 września 2016

Jesteś na tym świecie czymś niepowtarzalnym. Bądź z tego zadowolony. Wykorzystaj do maksimum to, co dała ci natura. W gruncie rzeczy cała sztuka ma charakter osobisty. Możesz wyśpiewać tylko to, czym jesteś. Możesz malować tylko to, czym jesteś. Musisz być taki, jakim uczyniły cię twoje doświadczenie, otoczenie i dziedzictwo. Na dobre i złe musisz uprawiać swój mały ogródek. Na dobre i złe musisz grać na swoim własnym małym instrumencie w wielkiej orkiestrze życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV