głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ten32 Dzień bez oka­zywa­nia czułości ukocha­nej oso­bie to dzień stracony. Nie mar­nujmy życia na oka­zywa­nie obojętności i niechęci gdyż żaden dzień się nie powtór

ten32

ten32.moblo.pl
Dzień bez oka­zywa­nia czułości ukocha­nej oso­bie to dzień stracony. Nie mar­nujmy życia na oka­zywa­nie obojętności i niechęci gdyż żaden dzień się nie powtórzy.....♥
Dzień bez oka­zywa­nia czułości... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Dzień bez oka­zywa­nia czułości ukocha­nej oso­bie to dzień stracony. Nie mar­nujmy życia na oka­zywa­nie obojętności i niechęci, gdyż żaden dzień się nie powtórzy.....♥ ♥

Mu­zyka... dla niektórych jest... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Mu­zyka... dla niektórych jest wy­pełnieniem ciszy, a dla in­nych wy­pełnieniem duszy.... ♥ ♥ ♥

Dwoje nas   A zabrakło słów... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Dwoje nas, A zabrakło słów, Jeden szept Wszystko zmienić mógł, Nawet nie wiesz jak Bardzo to boli. Pusty dom, Choć otwarte drzwi, Dość już mam Niepewności chwil, W samotności dni, Czekania do woli. Nawet telefon milczy... Tak bez słów Nie odchodzi się ..

Zabrakło słów .....♥Oby nig­dy... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Zabrakło słów .....♥Oby nig­dy nie zab­rakło Ci cza­su...i słów.... na okazanie uczuć

Gdy bliskiej nam osobie   dzieje się... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Gdy bliskiej nam osobie dzieje się jej coś złego.... czu­jesz,że tra­cisz cząstkę siebie... czu­jesz, że to wszys­tko dzielisz z nią pół na pół

CHCIAŁBYM Dostać na własność... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

CHCIAŁBYM-Dostać na własność twoje dłonie, ich dotyk niecierpliwie gorący, pod którym znów ciało zapłonie w spazmie gwałtownym i drżącym. Posiąść na zawsze twoje usta zaborcze, zachłanne, mnie głodne. Niech moim nie grozi już pustka i noce samotnością chłodne. Pojmać w niewolę twoje oczy, poczuć jak drży pode mną ziemia... Owinąć się tobą, otoczyć i zostać. Po kres zapomnienia.

Nawet jeśli jesteś daleko...nawet... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Nawet jeśli jesteś daleko...nawet jeśli nie mogę pokonać tego oddalenia....nawet jeśli ty i ja - to teraz dwa światy - zawsze jestem przy tobie....Już samo słowo "zawsze" zawiera w sobie pewną nierzeczywistość, sięga poza kres pojmowania.... ZAWSZE tu, na ziemi najczęściej się nie sprawdza , ale tam, gdzie rzeczywistość nie ma władzy - jest pełnoprawnym określeniem. Mogę jedynie wędrować po niedostępnych za dnia ścieżkach we śnie...A wtedy każde pragnienie, każde marzenie nawet najśmielsze może stać się jawą....Ale tylko we śnie. Tam znów mogę czuć twój dotyk, oddech. Tę piękną iluzję rozwiewa świt , ale wrócę...znów wrócę gdy zapadnie noc.

Mrok i rozmyty kształt.  Moje... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Mrok i rozmyty kształt. Moje zaćmienie. I dzień, który się stał już tylko cieniem. Szare odbicie snów jak w starym lustrze. Szarość zwyczajnych słów o szarym jutrze. Ktoś wszedł? Nie, tylko cień przysłonił okno. Kolejny, pusty dzień godziny połknął. Lampion nadziei zgasł. Znikło marzenie. Sny zamordował czas. Zostały cienie.

Jest czas   gdy nawet kamień... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Jest czas , gdy nawet kamień śpiewa. I jest czas, gdy gasną wszystkie gwiazdy na niebie, a dzień ukrywa się za szarą kurtyną...Smutny to czas, rozdarty na pół, gdy nie ma już "my" i wszystko zyskuje płaski, bezbarwny wymiar. Na pustej ścianie jak w niemym kinie wyświetlają się twoje wspomnienia...z pustych kątów dobiega szept...tak niedawno jeszcze słyszany tuż, obok...teraz tylko będący echem..Świat staje się bezcielesny , a ty razem z nim tracisz siebie. Po kawałeczku , po kropli uchodzi życie, z każdym dniem stajesz się cieniem i nikniesz...nikniesz. Nie masz ochoty wrócić , zerwać ten ciężki woal melancholii, rezygnujesz , bo sensem życia jest to, co już się skończyło. Jak więc żyć i nie żyć? Jak być nie będąc jednocześnie? To karkołomne zadania, nie do pokonania. Treścią myśli staje się jedno słowo: wróć....Ale nie ma powrotów, nie stamtąd. Zostajesz więc ...pokonana, przygięta do ziemi smutkiem, zamknięta na wszystko co nie jest Nim..

Pamiętasz mnie ?  Teraz jestem tylko... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Pamiętasz mnie ? Teraz jestem tylko cieniem To jest tam gdzie chciałabym być obok Ciebie.......♥

Co się z nami dzieje?  Czy jesteśmy... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

Co się z nami dzieje? Czy jesteśmy zakochani w życiu? naszych miłości,? czy jesteśmy zakochani w samotności? Kim jesteśmy w miłości? jesteśmy podobną, , młodszą siostrą, Teraz unikałem robienia smutnych filmów, Zmieniłem muzykę, w moich filmach, co nie jest w moim stylu, lol ale to jest coś, co pochodzi z mojego serca, aby być smutnym Smutek to także szczęście.

♡ Wystarczy kropla miłości  albo... teksty

ten32 dodano: 6 dni temu

♡ Wystarczy kropla miłości, albo przyjaźńi ofiarowana drugiej osobie, a jej świat choć na chwilkę stanie się niebem. ♡

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 15 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV